Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1746 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

PAMIĘTAMY TWOJE ZBRODNIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

George HW Bush był zbrodniarzem wojennym i masowym mordercą na ogromną skalę. To jest jego spuścizna

 

 

 

 Włącz telewizor lub podnieś gazetę, a to tylko ciągła hagiografia i uwielbienie dla kogoś, kogo znasz, jest seryjnym mordercą. Eksperyment z myślą: pomyśl o znajomym. Nie kogoś, kogo jesteście szczególnie bliscy, z scenerii waszego życia. Teraz wyobraź sobie, że ten facet jest seryjnym mordercą, który od lat krząta się po ulicach, dźgając ludzi na śmierć. Wyobraźcie sobie, że przez całe życie nie poniesie żadnych konsekwencji za zamordowanie tych wszystkich ludzi, a kiedy umrze, wszyscy chcą rozmawiać o tym, jak wielki jest on, i podzielić się z nim serdecznymi anegdotami o nim. Jeśli spróbujesz poruszyć całe seryjne zabijanie, ludzie reagują z rozpaczliwym oburzeniem, że odważysz się mówić źle o tak szlachetnej i cudownej osobie. "Słuchaj, nie zgadzałem się ze wszystkim, co robił, ale nie możesz po prostu pozwolić, aby jedna, nie tak wspaniała rzecz z życia mężczyzny przyćmiła wszystkie inne dobre rzeczy, które osiągnął", protestują. "Na przykład, czy wiedziałeś, że był kapitanem baseballu w Yale?" "Ale ... co z tymi wszystkimi, których zamordował?" Odpowiadasz. "Boże, dlaczego nie możesz po prostu okazać szacunku wielkiemu człowiekowi w naszych czasach żałoby?", Krzyczą z irytacji.

 

 

George HW Bush był masowym mordercą. To jest jego spuścizna. Właśnie nim był. Jakakolwiek dyskusja o życiu mężczyzny, która nie stawia tego pojedynczego określenia spuścizny i centrum z bardzo szerokim marginesem, jest nieuczciwa w związku z tym, czym jest morderstwo, i robi to z lojalności wobec skorumpowanej struktury władzy, która umożliwia bezkonfliktowe morderstwo. na masową skalę, o ile dzieje się to zgodnie z wolą tej struktury władzy. Ilekroć odbieram zwyczajowe publiczne "dobre riddance" świętowanie mediów społecznościowych po śmierci świni wojennej, zawsze mam ludzi, którzy mówią mi, że mam nadzieję, że umrę za takie słowa. I oczywiście zdaję sobie sprawę, że kłócę się o kontrowersje, mówiąc zaraz po czyjejś śmierci, że świat jest lepszy bez nich, a wrogie reakcje koniecznie muszą się z tym równać. Ale myślę, że tak wiele mówi o ludzkiej deifikacji tych zabijających dzieci elit, które po prostu cieszą się z tego, że opuszczają ten świat, spokojnie ze starości i we własnych domach, są postrzegane jako takie niewybaczalne przestępstwo, że nie zasługują na nic śmierci. Przypuszczam, że to jak wysoko piedestału trzeba umieścić kogoś ponad zwykłymi ludźmi, aby zobaczyć ich akty masowego morderstwa jako nieznaczne drobne słabości zamiast strasznych okrucieństw, które definiują ich całą osobowość.


W oczach gruntownie propagowanej publiczności są bogami, ponieważ bezustanna, bełkotliwa beatyfikacja Poppy Bush jest bardzo jasna. Prezydenci USA nie są wyjątkowi. Nie są zrobione z żadnej innej substancji niż ty czy ja. Kiedy nakazują eksterminację wielu ludzkich istnień bez uzasadnionego powodu, są tak samo winni, jak ty lub ja, gdybyśmy zamordowali każdego z nich. ludzie sami, osobiście. A jeśli zrobilibyśmy coś takiego podczas naszego życia, obaj wiemy, że ludzie nie będą spędzać czasu po tym, jak umrzemy, mówiąc o tym, jak urocze i urocze jesteśmy. George Herbert Walker Bush był masowym mordercą, a jedynym powodem, dla którego niezaprzeczalny fakt nie dominuje dziś w publicznym dyskursie, jest krótkowzroczność spowodowana przez głęboko niesprawiedliwą dynamikę siły.

 

źródło:

prruk.org/george-hw-bush-was-a-mass-murderer-on-a-huge-scale-that-is-his-legacy/

 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Polecam .Salut . 5* . https://wolna-polska.pl/wiadomosci/z-dziejow-walk-usa-o-demokracje-na-swiecie-zarys-2016-06
 • BUSHA SENIORA ZACZYNAJĄ UTYLIZOWAĆ ROBAKI...ALE
  JEGO SYNUŚ TAKŻE POWINIEN UŻYŹNIĆ GLEBĘ !
  http://www.zombietime.com/zomblog/wp-content/images2009/hangbushringo.jpg
 • George HW Bush
  prawdziwy przyjaciel Polin
  Przyjaciół mamy dostatek, że wymienię tylko kilku: Borat Tramp, Żorżeta ambasadorowa, Bibi z pustynnego raju, Aniela z NRD, Mccain co już się grzeje w cieple na wieki, Tereska May co Skripala uratowała własną piersią. Cały gabinet. Oni wszyscy nam nieba przychylają, jak tylko mogą. Że jeszcze żyjemy, mimo ich przyjaźni, to cud
 • @Paulus Aquarius 21:58:27
  Buscha seniora utylizuja robaki, ale jeżeli Pan Bóg nie dał mu łaski nawrócenia przed śmiercią (i nie zlitował sie nad nim w Swoim niezgłębionym Miłosierdziu) to przede wszystkim teraz "utylizują" go diabły, tak jak innych tego typu zbrodniarzy jak np Hitler czy Neron.
  Wiemy to z przesłania danego nam za sprawą Annelise Michel.
  Na YT jest film dokumentalny o tym.
 • @Jan Paweł 22:10:51
  100/100 Szczęść Boże . Amigo . http://nextews.com/images/13/7b/137b164762680e74.jpg
 • WASP-Y TO MORDERCY. NIESTETY...
  Aby utrzymać swoje panowanie - CHCĄ doprowadzić do wojny z Chinami i Indiami. Wymordować dwu-miliardową konkurencję. Nieświętej pamięci Bush jest jednym z nich. Złym człowiekiem opanowanym obłędną ideologią fałszywego mesjanizmu. Warto zwrócić uwagę - kto na NEon24 apoteozował tę kanalię po śmierci. Ta sama osoba pluje na TELEWIZJĘ NARODOWĄ...
 • Ciekawe jakie tricki szatan stosuje by zniewolic panow tego swiata
  do tego stopnia ,ze Boga sie nie boja? Ten przekaz szatanski musi byc potezniejszy niz najlepsze video z drona w 5K. To musi byc namacalne. Podroz w zaswiaty jakas?
 • Jeden z największych zbrodniarzy XX wieku
  Oczywiście jego śmierć była kabalistycznym rytuałem (została przewidziana na wrzesień lub listopad tego roku przez Zacharego Hubbard, który rozszyfrował kabalistyczną gematrię w języku angielskim).

  Pośród jego niezliczonych zbrodni i aktów kryminalnych na szczególną uwagę zasługuje jego współudział w morderstwie JF Kennedy’ego, ostatniego prezydenta USA, który miał być marionetką w Białym Domu, ale odkrywszy kabałę chciał ją zniszczyć. Kennedy wyemitował także realną walutę w postaci srebrnego dolara, aby uniezależnić się od prywatnego Banku Federalnego produkującego pieniądze oparte na długu.

  Gdyby nie ta zbrodnia, gdyby Kennedy żył, gdyby dane mu było wykonać swoje zamiary i swoją powinność obrony przed wrogami wewnętrznymi, nie byłoby żadnego NWO, którego jednym z głównych twórców był właśnie zmarły Bush. Nie żylibyśmy w tym koszmarnym świecie, w którym żyjemy.

  Warto o tym pomyśleć składając pośmiertny hołd zbrodniarzowi, albo wystawiając na czoło portalu notkę opłakujacą jednego z największych psychopatycznych morderców i kryminalistów w historii.
 • @staszek kieliszek 02:20:30
  Myślę, że to zniewalanie dokonuje się stopniowo - etapami.
  Później jak już wpadną w te sidła tylko najsilniejsi z Bożą pomocą mogą się z tego wyzwolić.
 • @Lotna 03:53:30
  To jest ciekawa historia.
  Kiedyś zapytano się Busha co robił w dniu zamachu na JFK.
  Powiedział, że nie pamięta!!!
  To była wielka trauma dla obywateli USA. Takie rzeczy pamięta się do końca życia.
  On, nie pamiętał.
  Tak jak każdy z nas (mam na myśli w miarę dorosłe osoby) pamięta co robił/gdzie był 13.12.81.
  Po latach znaleziono zdjęcie Busha z dnia zamachu na JFK w ... Dallas.
 • @Lotna " najwięksi zbrodniarze od przed I wieku, przez wiek XIX i XX po wiek XXI.
  .


  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/146651,jak-upadla-lechia-scytia-tartaria-i-rzeczpospolita#comment_1508567


  .
 • @staszek kieliszek "Ciekawe jakie tricki szatan stosuje by zniewolic panow tego swiata" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .


  http://repsol.neon24.pl/post/146665,tymczasem-w-chinach#comment_1508596


  .
 • @zbig71 22:10:43
  5*

  Ukłony
 • @staszek kieliszek 02:20:30
  "Ten przekaz szatanski musi byc potezniejszy niz najlepsze video z drona w 5K. To musi byc namacalne. Podroz w zaswiaty jakas?"

  Haki Panie, haki :-(

  Ukłony
 • @Lotna 03:53:30
  "Warto o tym pomyśleć składając pośmiertny hołd zbrodniarzowi, albo wystawiając na czoło portalu notkę opłakujacą jednego z największych psychopatycznych morderców i kryminalistów w historii."


  Jednak jest tu wielu normalnych ludzi - u Chu...skiego średnia ocen to 1,6 / 33 głosy.

  @------->>>>>>>>>>>>>>>>>---------------
 • @Robik 04:06:07
  "Kiedyś zapytano się Busha co robił w dniu zamachu na JFK.
  Powiedział, że nie pamięta!!!"

  Widziałem film z pacjentem scjentologii jak grał pilota przemycającego narkotyki - na koniec są wstawki z dokumentów. Ktoś pyta w nich Busha o wiedzę w sprawie Iran - Contras, a ten tak fałszywie usuwa się zakłopotany na dalszy plan...

  Pozdro!
 • @ Autor
  Oczywiście 5*

  Pozdro!
 • @AgnieszkaS 05:59:30
  :-P
 • Bush Crime Family | Deaths of H.W., Barbara, Prescott, Dorothy & Robin +National Mourning Dec.
  Zachary Hubbard


  https://www.youtube.com/watch?v=j6K6Z5IXnIE
  .
 • Brakuje mi tu wypowiedzi Huskiego.
  Nie ma odwagi zmierzyć się z prawdą.
 • @Oscar 06:36:12
  Chu...ski schował się do budy ;-DDD
 • @AgnieszkaS 06:14:44
  Perwersyjna łodyżka? ;-)))
 • @Jasiek 06:00:08
  "ten tak fałszywie usuwa się zakłopotany na dalszy plan..."
  Tak jak ten?
  https://www.youtube.com/watch?v=L0asW67xntM
  Również pozdrawiam
 • @Robik 04:06:07
  "Po latach znaleziono zdjęcie Busha z dnia zamachu na JFK w ... Dallas."
  Doprecyzowanie:
  Zdjęcia nie znaleziono w Dallas. Bush był na zdjęciu zrobionym w dniu zamachu w Dallas.
 • @Robik 06:58:17
  No właśnie rządzące solidaruchy kultywowały i kultywują kolejnych rządzących USA zbrodniarzy.

  To jest przy okazji prawdziwe i szczere przesłanie do Polaków kim są solidaruchy (rządzące elity nie ci na dole bez wpływu na cokolwiek).
  Pokaż mi swoich przyjaciół a powiem ci kim jesteś....
  to samo można powiedzieć "pokaż mi swoich wrogów a powiem ci kim jesteś.." to komplementarne stwierdzenia.

  A jeżeli twoi przyjaciele nie zasługują na przyjaźń (bo np są zbrodniarzami i grabieżcami) to jesteś albo ich agenturą ..albo ich najemnikiem ..albo pożytecznym idiotą (ale tak pożytecznych idiotów przy korycie władzy nie ma .. są tylko szuje)
 • @Robik 06:58:17
  W sedno! - Gryguć rulez :-)
 • @AgnieszkaS 07:31:07
  "Czy winić za to tylko George HW Busha, tego nie jestem pewna. Decyzję o ataku podjął on i jego generałowie-doradcy"

  W normalnym cywilizowanym kraju Prezydent Premier czy też oficer dowodzący armią ponoszą osobistą odpowiedzialność za czyny swoich podwładnych.tak,że pani idol karzełek Busch ma łapy upaprane we krwi niewinnych ludzi po same łokcie.
  Czekam na Pani wpis wybielający Hitlera,Stalina czy Pol Pota, przecież oni także nie mordowali własnoręcznie swoich wrogów tylko zlecali to swoim oficerom.
 • @AgnieszkaS 08:46:10
  Zastrzeżenie matterhorna co do Pani stwierdzenia "czy winić za to tylko George HW Busha, tego nie jestem pewna" jest jak najbardziej zasadne.
  To proszę tylko powiedzieć czy Bush zdegradował Schwarzkopfa, zabrał mu premię czy może chociaż groźnie pogroził mu palcem?
 • "Psom" wstęp wzbroniony ?
  .
  "tylko ciągła hagiografia i uwielbienie dla kogoś, kogo znasz, jest seryjnym mordercą"

  Czyżby był "Husky" wstęp wzbroniony do tego forum ? Jakoś brakuje tu jego uwielbienia dla zbrodni G.Busha sr., akurat zgodnie z profilem:
  " Prawicowiec,
  katolik Zoologiczny
  antykomunista"
  Co prawda jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by się jako "zoologiczny katolik" definiował, ale oto przykład, jak aportuje posłusznie i wywija "stripes and stars".

  https://Antykomunista.neon24.pl/post/146639,zmarl-george-bush-sr#comment_1508310

  I nie wiadomo, skąd bierze się jego uwielbienie dla zbrodni, czy wywodzi się z tego, że jest antykomunistą, to pasowałby do sowjeckich (żydowskich) komunistów, czy może prawicowcem, to z tym zamiłowaniem do rzezi można go zaliczyć do nazistów, a może ten "zoologiczny katolik" to łaknący mordu ?

  Jedno jest pewne, to nie jest żaden chrześcijanin, raczej przeciwnie, skoro odpowiada takim wzorcom biblijnym

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/jak-zrobic/

  reprezentowanym też przez tego wielkiego katolika

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  No cóż, jeśli jakiś katolik chce pozostać chrześcijaninem, powienien spróbować odpowiedzieć na postawione w linku pytanie.
 • Ochoczo popierał reżim w El Salvador, który masowo mordował kobiety i dzieci, oraz duchownych
  https://youtu.be/gscKnNAxBpE

  Popełnił zbrodnie wojenne. Pod rządami Busha, USA zrzuciły na teren Iraku i okupowany przez Irakijczyków Kuwejt aż 88 500 ton bomb , z których wiele spowodowało przerażające ofiary wśród ludności cywilnej.

  Amerykańskie bomby zniszczyły także istotną iracką infrastrukturę cywilną - od zakładów produkujących energię elektryczną i uzdatniających wodę po zakłady przetwórstwa żywności i młyny.

  W styczniu 1992 r. Beth Osborne Daponte, demograf z US Census Bureau, oszacowała, że wojna w Zatoce Perskiej spowodowała śmierć 158 000 Irakijczyków, w tym 13 000 bezpośrednich ofiar cywilnych i 70 000 zgonów z powodu zniszczeń elektryczności i oczyszczalni ścieków......

  całośc na stronie:

  https://t.co/3A1G2BmdLi
 • @Laznik 09:26:27
  Kiedy zapytałem się Huyskiego o komentarz tuż po podpisaniu przez prez. USA ustawy 447 napisał
  "God bless America".
  Ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości?
 • Po zestrzeleniu,/ pół roku przed objęciem urzędu/przez USS Vincennes irańskiego samolotu cywilnego z 290 osobami na pokładzie!
  "Nigdy nie przeproszę za Stany Zjednoczone - nie obchodzi mnie, jakie są fakty .

  https://twitter.com/i/status/1068847733107277824
 • George H. Bush
  Proszę pamiętać, że męska strona rodziny Bush'ów, tzn. senior i juniorzy byli PRZEDE WSZYSTKIM członkami organizacji SATANISTYCZNEJ „Skull and Bones” przy Yale University.
  „Bratem” w tej samej organizacji był były kandydat na Prezydenta USA, a później Sekretarz Stanu John Cohen Kerry (Demokrata).
  George Bush senior, po zdobyciu prezydentury, zniszczył wszystkie osiągnięcia Prezydenta Reagan'a, po czym zaatakował swoich byłych przyjaciół Manuela Noriegę i Saddama Husseina.
  W początkowym okresie „przyjaźni” Bush senior handlował z Noriegą narkotykami, a z Huseinem bronią chemiczną. Następnie, pod pretekstem posiadania tejże broni chemicznej, odbył się atak na Irak.
  George H. Bush był człowiekiem „establishmentu” pchającym New World Order (NWO), który to Bush odważył się po raz pierwszy wspomnieć oficjalnie w marcu 1991r. Przedtem, NWO należał do tzw. „teorii spiskowych”. (Ref. „Establishment's Man”, James J. Drummey).
  Po jego pierwszej kadencji jako Prezydent, Amerykanie byli tak wk...ieni, że masowo głosowali na Billa Clinton'a, który – niestety – również był (i jest) gadem satanistów grupy DeMolay i jeszcze głębszym „Człowiekiem Establishmentu” niż rodzina Bush' ów!

  PS: „Dzięki” Clintonowi, w sierpniu tego roku, „świątynia szatana” umieściła brązową statuę o wyglądzie kozy i nazwie Bafomet w Kapitolu stanowym Arkansas. Statuę tą postawiono na miejscu usuniętej tablicy z Dziesięcioma Przykazaniami.
 • @AgnieszkaS 05:59:30
  ps. proszę szukać "twórczości" na bloku kundelka
 • @Oscar 06:36:12
  Szanowny Kolega wybaczy , ale nie pozwolę tu na komunikacje obrazkową typu "GOD BLESS AMERICA" i spamowanie.
  POZA TYM MAM GO ZA SKOŃCZONEGO FRAJERA I TCHÓRZA BEZ TOŻSAMOŚCI, MORALNOŚCI I DLATEGO NIE MA TU WJAZDU. MIEJSCE ŚMIECI Z PEWNOŚCIĄ JEST POZA TYM BLOGIEM
  Pozdro!
 • @AgnieszkaS 07:31:07
  W pierwszym zdaniu :
  " Czy winić za to tylko George HW Busha, tego nie jestem pewna."
  żeby w następnym:
  "Decyzję o ataku podjął on i jego generałowie-doradcy."
  Jakaś aberracja.
  Chyba obowiązki admina są ponad Pani siły.... (intelektualne oczywiście)
  I te ciągłe wypominanie "bezpodstawnych, chamskich, oskarżeń" wobec swoich dyskusyjnych oponentów, świadczy o zbyt przerośniętym ego, lub...
  feministycznego kompleksu niższości.*

  * niepotrzebne skreślić.
 • @SZS 12:02:26
  AgnieszkaS jest adminem ?
 • @SZS 12:02:26
  to może jeszcze kundla na admina i będzie cyrk :D
 • "Amerykańskie bomby" i pociski ze zubożonego uranu
  .
  @trojanka 09:29:15

  Efektem działalności zmarłego Busha był tzw. "syndrom wojny w zatoce",

  - https://en.wikipedia.org/wiki/Gulf_War_syndrome

  nieznany Wikipedia spreparowanej dla Polaków

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  Jednym z czynników tego syndromu były stosowane przez USA pociski ze zubożonego uranu, które określił dziennikarz z RFN Frieder Wagner jako "Deadly Dust", pociski te zdolne przebijać pancerze irackich czołgów wydzielały pył uranu (ten śmiertcionośny pył), który doprowadził do licznych skażeń nie tylko żołnierzy agresorów ale także ludności Iraku. Szczególnie dzieci stały się ofiarami tych skażeń, lekarze zarejestrowali nagromadzenie zniekształceń członków i organów noworodków w Iraku w rejonach walk, zwiększoną ich śmiertelność, władze USA postarały się wzmocnić ten efekt przez obłożenie Iraku embargiem i redukcję zdolności leczniczych w kraju.

  Osobom bardziej odpornym można zarekomendować film wspomnianego wyżej F. Wagnera pod tytułem "Deadly Dust"

  - https://www.youtube.com/watch?v=djv8UyrrC34

  Denat jest więc współodpowiedzialny za skażenie, de facto mord w wielu przypadkach, na mieszkańcach Iraku ale także na własnych żołnierzach, którzy jak wiemy wrócili z Iraku z „syndromem wojny w zatoce”.

  Można dostrzec tu podobieństwa do innych postaci prezydenckiej, Trumana, który w podobny sposób polecił wymordować mieszkańców dwu miast japońskich, czy też do Lindona Johnsona, który zintensyfikował użycie tzw. „agent orange” (dioksyny) przeciwko ludności Wietnamu, z podobnymi efektami skażeń, współodpowiedzialni J.F. Kenndy i R. Nixon.

  Znana jest opinia admirała USA Zumwalta, który przez użycie „agent orange” doprowadził do skażenia własnego syna, który podarował mu w następstwie zdeformowane wnuczęta, ten admirał do końca obstawał przy słuszności swej decyzji skażenia Wietnamu dioksyną.

  Zbrodniczy psychopaci w bankowości, polityce, wojsku czy przemyśle są niebezpiecznymi wrogami ludzkości, o tym należy pamiętać nie tylko przy okazji kolejnego „kryzysu finansowego”.
 • Mentalność kundla
  .
  @Robik 09:30:10

  dokumentuje ten zapis o Husky. Często spotyka się to zjawisko nie tylko wśród Gojów szabasowych ale samych żydów, którzy w swym nastawieniu koczowniczym kalkulują, że uda im się wynieść na czas z kraju, gdzie uprawiają swój zbrodniczy proceder.

  - https://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/146378,mechanizmy-wspolczesnej-polityki#comment_1502429
 • @Paulus Aquarius 12:09:39 i 12:10:58
  1. Podobno...
  2. Podobno jest w poczekalni...
 • @Paulus Aquarius 10:58:45
  To duży błąd. Powinien mieć możliwość komentowania. Każdy robi to na wlasny rachunek i nie wolno odbierać mu tej możliwości.
  Nowa adminka nie traci żadnej okazji i bardzo dobrze :)
 • @Paulus Aquarius 10:58:45
  Zgadzam się z Panem Ruszkiewiczem.
  Powinien mieć możliwość komentowania.
  A panu niech przyświeca powiedzenie Piotra Wielkiego :
  Пишитье, пишитье, дабы дурность ваша была вндна...
 • @Laznik 12:23:46
  Kolejna złota myśl Huyskiego:
  argument za stacjonowaniem wojsk Stanów Zjednoczonych w Polsce:
  "Czy jest jakieś państwo, w którym stacjonowały wojska amerykańskie i stało się ono obiektem ataku zbrojnego ze strony innego państwa?
  Coś za coś"
  Jakoś nie zorientował się, że to właśnie USA jest państwem okupującym Polskę (bez zbrojnej interwencji)
  To już Talbot:
  "Cały obecny ład światowy opiera się na aktywności w polityce międzynarodowej supermocarstwa, jakim są Stany Zjednoczone."
 • @Robik 14:01:43
  Kiedyś celowo zostawiłem Talbota i Huskego. Ich notki to często świetny pretekst do dyskusji. Na swój sposób są pożyteczni.
 • @Paulus Aquarius 10:51:49
  100% zgoda. Wystawienie wpisu kundala gloryfikującego zbrodniarza to i hańba i żenada.
 • @SZS 12:02:26
  Oj! Chyba masz rację. ;)
 • Coraz lepiej
  Nie dość, że żałosne treści są wystawiane na pokaz, to na dodatek Admin trolluje.
 • @AgnieszkaS 15:30:01
  Maglujesz Pani wyjaśnioną kwestię ale nie dociera jak widać.
  Ja nie mam zamiaru tracić na Panią czasu.

  "maszynowe googlowskie tłumaczenie ? Tak to prawda.
  Poświęciłem na stworzenie tej notki pół godziny. W zasadzie najważniejszy jest wstęp i tytuł . Notka powstała jako kontra do opluwania Polski i Polaków przez ścierwo kundla vel syjonistycznego kseroboya, KTORY ODDAJE HOŁD BYDLAKOWI... i jak widać po ocenie nie chodzi tu o treść ale o wyakcentowanie FAKTU, ŻE U.S PREZYDENT CO WŁAŚNIE ZDECHŁ( KANALIE NIE UMIERAJĄ) BYŁ SKURWIELEM A NIE MĘŻEM STANU JAK TWIERDZI NACZELNY TROLL KUNDEL NA SWOIM BLOGU

  PS. WEDŁUG MNIE WŁAŚNIE ISTOTNA CZĘŚĆ CYTOWANEGO ART. ZNALAZŁA SIĘ W MEJ NOTCE."

  DOTARŁO ?
 • @SZS 13:17:55
  1.hehe... dobre :)

  2. no to czyli jednak portal przejęty przez syjonistyczną agenturę.

  ch.. z tym i tak nie ma sensu tutaj publikować. Bardzo niska poczytność się zrobiła , trolle się mnożą i są promowane a porządni blogerzy odchodzą.

  NOWY NEON TRZA ZAŁOŻYĆ
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 13:20:28
  "To duży błąd. Powinien mieć możliwość komentowania. Każdy robi to na wlasny rachunek i nie wolno odbierać mu tej możliwości."


  moim zdaniem nie powinien. no chyba , zę nauczy się odpowiadać na komentarze własnymi słowami i merytorycznie a nie memami lub nie na temat. A on tylko spamuje wklejkami. Poza tym jakże mógłbym się jeszcze bardziej przyczyniać do tego, że dzieciak z domu nie wychodzi tylko siedzi przed klawiaturą 24/h? :)

  Zresztą, ja zawsze pod prąd idę ;)
  Skoro agentura go tu promuje to ja go IZOLUJE :)
 • @Laznik 09:26:27
  Dokładnie tak .Salute.
 • @Paulus Aquarius 12:09:39
  No jako sponsor ma takie prawo . Czego nie kumasz ?. Salut Amigo . :) Przeczytaj dokładnie . https://repsol.neon24.pl/post/146522,do-przyjaciol-portalu
 • @Paulus Aquarius 12:10:58
  On dawno już wytypowany do tego . Salut . :)
 • @Lotna 15:49:33
  Ukłony , będzie jeszcze ciekawiej . Gwarantuję dobrą zabawę z rzezimieszkami . Salute . :)))
 • @Repsol 16:27:52
  Nooo nie!!Aha!!to o TO chodzi???ja to wiecznie naiwna jestem!Agencja płaci za uwalenie nełonu??????wuje od Danielsa!No to fersztejen!!
 • @Paulus Aquarius 16:06:59
  Jaki dzieciak??stary dziad,z wnukami marynista/wklejki gołych bab zaraz po tekście o święcie Bożego Ciała!
 • @trojanka 17:40:17
  "Baby" to są w nosie.
  Mówi się panienki, kociaczki, duszyczki albo jakoś tak :)
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:59:09
  E no Jaro.!!
  Kobieta która wystawia swe wdzięki na widok publiczny ,/oprócz ukochanego/ to jest babon!!
  Ps.U Mc Gregora 3 krotnie usunięto część mojego komentarza!!raczej nie MC Gregor!!
 • @
  Husky napisał artykuł n.t. Bush'a.
  Zaraz potem żydo-Kosiur wyzwał go od: „kundli i kanalii” - Rzeczpospolita 01.12.2018 12:50:30
  Nie miało to nic wspólnego z artykułem Husky'ego, ale trolling na temat Husky'ego się zaczął.
  WASZ trolling; a nie Husky'ego, ani AgnieszkiS.
 • @Zdzich 18:49:38
  Wiesz, różne i przeróżne rzczy już czytałam na Neonie, ale jeszcze nigdy nie czytałam, aby admin otwartym tekstem powiedział blogerowi, że jego blog jest jak kloaka. Jeśli to nie jest trollowanie, to nie wiem, co nim jest.
  O bezstronniczości admina w ogóle nie warto wspominać.
 • @Zdzich 18:49:38
  Mnie jako Polaka ,obraża tekst jaki wkleił kundel. Już jedno zdanie, każe mi zareagować. On chwali kanalie ja ją opluwam- JEST RÓWNOWAGA

  kundel : To strata dla Ameryki i dla nas Polaków. Nie wszystkie poglądy Prezydenta Busha były nam bliskie, ale Jego prawość i rycerkość budziła u wszystkich Polakow wielki podziw.

  NO TO REWELACJA ! SKU.. JESZCZE ŚMIE W MOIM IMIENIU PISAĆ

  ...

  KUNDEL < 0
  KONIEC, KROPKA
 • @SZS 13:49:17
  "Zgadzam się z Panem Ruszkiewiczem.
  Powinien mieć możliwość komentowania."

  W sumie to i ja mógłbym się z tym zgodzić, ale trzeba pamiętać, że bardzo duży odsetek jego komentów to po prostu debilne memy...

  Pozdro!
 • @trojanka 18:14:27
  No nie bądź taka ortodoksyjna...
  Piekno to dar Boży i trzeba się dzielić.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 22:11:31
  Taki hojny jesteś????rozumiem, że swoją kobietą podzieliłbyś się,...... już to widzę????!!No faktycznie, nie ma to jak mocna męska przyjaźń!!
 • @trojanka 22:21:26
  Oj tam , tylko żartował . Ukłony . :)))
 • @trojanka 22:21:26
  Nie no, bez przesady!
  Ale jest tyle ślicznych samotnych dziewcząt...
 • @Jasiek 21:56:00
  A co Pan myśli, że mnie nie wkurwia ?
  Ale przestałem komentować jego artykuły, o polemice z jego komentarzami nie wspomnę.
  Teraz czytam te bzdury wyłącznie rozrywkowo.
  I myślę, że gdyby większość go olała, to może by się zreflektował...
 • @Paulus Aquarius 19:27:44
  Tekst który wkleił Husky jest oficjalną wersją liberalnych media amerykańskich, którzy prześcigają się w ceremoniach pogrzebowych satanisty i krypto-lewicowca Bush'a.
  Odczytałem to jako tekst ośmieszający tychże lewicowców.
  Pozostało nam napisać własne komentarze dot. tego aroganckiego tekstu (co ja zrobiłem), a nie wyzywać dowcipnego Husky'ego od „kundli, kanalii, debila, sku …” itp.

  PS: Wg regulaminu, może tu pisać każdy i wszystko, czyli admini są zupełnie nieporzebni. Co o tym myślisz?
 • @Zdzich 10:13:51
  Nie prawda . Ktoś powinien pilnować treści , zawsze jakaś gąsiennica może tu się przyczołgać . :)))
 • @Repsol 15:14:11
  Dziękuję za przypomnienie. W sobotę 24go napisałeś do mnie:
  „Szkoda że swojego komentarza którym wywołałeś ten odzew nie pokazałeś to dopiero są perełki prawda ?, Żegnam .” (Repsol 24.11.2018 18:43:29)

  Nie dałeś mi szansy odpowiedzieć, gdyż natychmiast dostałem ponownego bana od ciebie, jak zwykle za nic.
  Pokazuję więc tutaj swoją „perełkę” za która mnie usunąłeś:

  „Jak kiedyś napisal tow. Ruszkiewicz: „Polacy w ogromnej większości to już mentalni kastraci.” (Jarek Ruszkiewicz SL 04.08.2017 09:48:55)
  Być może, że i o Kaczyńskich można tak powiedzieć; ale też być może, że niektórymi rządzi nienawiść do Polaków-Chrześcijan, lub przynajmniej nawyki życia w socjalistycznym „raju dla robotników”. Zdzich 09.10.2017 02:29:43

  Odpowiedź Ruszkiewicza:
  @Zdzich 02:29:43
  // tow. Ruszkiewicz: //
  Za takie coś to masz u mnie po ryju, chazarski świrze.
  Tylko, że ty jesteś za wielki tchórz, żeby się ujawnić. Zwykły anonimowy, żydowski obsikywacz nogawek.
  Wylecisz stąd. - Jarek Ruszkiewicz SL 09.10.2017 17:07:51

  Natychmiastowa reakcja Repsola:
  @Zdzich 02:29:43
  Zalecam odpoczynek od Neonu . - Repsol 09.10.2017 17:19:50

  Za tego rodzaju „pilnowanie treści” możemy zdecydowanie podziękować. Salut amigo!
 • Zdzich RELIGIA i OBRZĘDY KATOLICKIE nie mają NIC wspólnego z Naukami Chrystusa i w najmniejszym stopniu nawet z chrześćjaństwem
  .


  KATOLICYZM, to są zakamufliwane barbażynskie WIERZENIA i okrótne

  PRAKYTKI RELIGIJNE EGIPCJAN, KANAANyjczyków, ASYRYJczyków,

  ŻYDÓW BABILOŃSKICH, GREKÓW, ŻYdMIAN i FRANCów !!!!  Przynajmniej miej odwagę spojżęć Prawdzie w oczy !!!!


  Przecież KRZYŻACY-ZAKONNICY nie nosily mieczy od parady !!!!


  Czy wypalając oczy Jurandowi rozżarzonym mieczem, pomagali mu w czytaniu Nauk i Zaleceń Chrystusa.


  A wieszając ludzi na krzyżach i paląc na stosach robili to z myślą, aby ich zamieniać w Chrystusów,


  Katolicyzm to NIEBOSKA TRAGIKO-KOMEDIA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .
 • @Krystyna Trzcińska 08:31:27
  W tej chwili i tutaj nie dyskutujemy tematu religii.
  Dyskutujemy "gąsiennice" z główką Repsola.
 • @Zdzich, W tej chwili i tutaj dyskutujemy
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/146700,za-zycia-jestes-satanista#comment_1509403
  .

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930