Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1746 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

SZCZEPIENIA : JEST RYZYKO- MUSI BYĆ WYBÓR

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Dyskryminacja, wysokie kary finansowe, nasyłanie policji, próby odbierania dzieci, uwięzienie w szpitalu…

 ,,,TAK BIG PHARMA BRONI SWOJEGO MONOPOLU NA ZARZĄDZANIE "SWOIMI" ZASOBAMI LUDZKIMI...

 

 

NINIEJSZYM , CZUJĘ SIĘ ZOBOWIĄZANY ABY ZAPROTESTOWAĆ I STANĄĆ W OPOZYCJI DO 

MANIPULACJI JAKIE  POJAWIŁY SIĘ W ARTYKULE  B. JEZNACHA..

 

CHODZI MI PRZEDE WSZYSTKIM O WOLNOŚĆ WYBORY JAKI JEST W WIĘKSZOŚCI CYWILIZOWANYCH PAŃSTW W EUROPIE !

 

Odsyłam Szanownych Czytelników na stronę :

stopnop.com.pl

 

ps.

TAK JEST W  EUROPIE I TAK MUSI BYĆ W POLSCE !!!

stopnop.com.pl/wp-content/uploads/2018/02/mapka-aktualna-grudzień-2017.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  https://demotywatory.pl/4622327/Szczepienia-w-Europie
 • @ Autor
  "SZCZEPIENIA : JEST RYZYKO- MUSI BYĆ WYBÓR"

  Jestem też za wprowadzeniem kar za kalectwo wywołane szczepieniami - żadna z toksycznych substancji nie powinna przekraczać dopuszczalnych norm w szczepionkach.
  Każdy urzędnik, lekarz który weźmie w łapę od big farmy powinien zostać stracony.

  Oczywiście 5*

  Pozdro!
 • @laurentp 00:51:12
  Może się pojawi i się wytłumaczy... ;-(

  Pozdro!
 • @Jasiek 00:55:21
  "...powinien zostać stracony...."
  Dobrze prawisz, nie grzywna czy tiurma ale sznur lub kula.
  TEGO by się zaczęli bać.
 • @laurentp 01:05:32
  Jestem zwolennikiem przywrócenia kary śmierci. Pamiętam ten kwik w ścierowomediach gdy zastrzelili Niemcowa. Problem polega na tym, że za tyle przekrętów do jakich się dopuścił w każdym normalnym państwie zostałby stracony - a teraz został "demokratą" i może nawet wśród lemingów będzie świeckim "santo subito".
  Co za czasy... :-(
 • tak jest
  Ma być wybór, przymus jest podejrzany i faszystowski, poza tym ingerencja w to co mamy najprywatniejsze, czyli nasze ciało.
  Sprawa ma być jasno postawiona: Szczepisz się- będziesz żył długo i szczęśliwie i będziesz piękny. Ni zaszczepisz się- będziesz brzydki i szybko umrzesz.

  pozdr.
 • podwójne dno...
  niestety, ale stopnop jest trefny...przygotował projekt ustawy niby o dobrowolność szczepień, a tak de facto to aktualne prawo, daje dużo możliwości żeby się skutecznie bronić przed szczepieniami...projekt stopnop likwidowałby niektóre te możliwości...poza tym uważam, ze stopnop został przejęty i jest teraz jako kontrolowana jednostka od niby "dobrowolności szczepień"...został wyrugowany prezes Cuske i wielu działaczy, którzy na prawdę ciężko poświęcali się sprawie...Justyna nie odpowiada na pytania odnośnie nowego projektu ustawy, banuje, chamsko się odzywa nie chce pokazać rozliczeń śmierdzi "wałkiem"...
 • @trybeus 10:46:52
  ...bardzo możliwe !
 • @Paulus Aquarius 15:20:15
  Mam pewność na 100%...zaśmierdzało mi jak Cuske nie mógł się doprosić dokumentów księgowych z lat 2001-2016...pod linkiem jak masz pejsbuka zobaczysz pismo Przemka...jest to stronka akurat proszczepionkowców, którzy chcą ośmieszyć świadomych rodziców, ale tylko tam znalazłem oryginalny skan rezygnacji Przemka Cuske...

  https://www.facebook.com/stopstopnop/posts/cuske-przestał-być-prezesem-stop-nopjustynka-też-wyrzuciła-kilka-innych-osób-ze-/1563017243789013/
 • @
  2.06.2018 II Międzynarodowy Protest Przeciwko Przymusowi Szczepień

  https://www.youtube.com/watch?v=oPFvtjmMYg4&t=11s
 • To bardziej skomplikowane niż się wydaje.
  W przypadku chorób zakaźnych szczepionki powinny być obowiązkowe bo ryzyko epidemii jest dużo większe niż ryzyko zdrowia pojedynczej osoby.

  W przypadku chorób nie zakaźnych ryzyko dotyczy pojedynczej osoby
  i wtedy powinien być wybór... a poziom tego ryzyka powinien być powszechnie znany by można podejmować racjonalne decyzje.
 • @Oscar 19:14:20
  Absurdalny pomysł kto ma oceniać ryzyko wybuchu epidemii np. na grypę i zmuszać do szczepień. Przechorowałam wszystkie tzw. zakaźne choroby wieku dziecięcego, moje dzieci też i to nam dało odporność na całe życie, czego szczepionki nie dają. Lekarze uważali, że trzeba te choroby przechorować, bo to ćwiczy układ immunologiczny i chroni przed innymi gorszymi przypadłościami w doroslym życiu. Nikt nie robił problemu z odry, świnki, różyczki czy szkarlatyny, bo to wszystko leczy się dziś bez problemu ale marketing koncernów zrobił swoje.
  Koncerny nakręcają spiralę strachu rzekomymi epidemiami jak w maju br. Wg Interii i innych portali miała być u Czechów epidemia odry i wojsko w akcji, wszystko okazało się fale newsem prostowanym przez czeską ambasadę. Nic takiego nie miało miejsca ale nagonka we wpisach na nieszczepiących dzieci na odrę rozszalała się. Koncerny farm. produkują towar, który mają sprzedać, nie bawią się w zbawców ludzkości, ale chcesz sie szczepić to się szczep, nie zachorujesz i nie narzucaj tego innym. Dlaczego na Zachodzie w krajach z dobrowolnością szczepień nie wybuchają epidemie mimo ogromnego najazdu nieszczepionych migrantów wlokących różne paskudztwa ?
 • @Oscar 19:14:20
  masz czasami dziwne wkrętki. Pierwsza to Smoleńsk, druga szczepionki.
 • @Oscar 19:14:20
  Finka ma rację, jeśli ktokolwiek miałby przywlec jakąś epidemię, to migranci. Czy ich się szczepi? Przechodzą przez granicę jak krowy przez miedzę i nawet nie mają świadectw zdrowia, no bo to przecież są „uchodźcy”. Bardzo jestem ciekawa, czy wojewodowie, którzy przyjmują dziesiątki tysięcy imigrantów wymagają od nich jakichkolwiek badań lekarskich przed przybyciem do Polski i czy są na dzień dobry szczepieni, tak jak Polacy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930