Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1746 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

NOWA PUŁAPKA SYJONISTÓW NA PUTINA ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Moim zdaniem Syjoniści uknuli bardzo sprytną intrygę - pułapkę na Putina. Erdogan niby "pogodził" się z Putinem i niby ściera się właśnie z USA...ale

 
 
 
 
  Warto przeanalizować głębiej to co WYŁUSKAŁ SZ.BLOGER OSCAR w komentarzu pod notką Sz.P. Jarka Ruszkiewicza: 

 

 Turcja - USA. Wojna wewnątrz NATO?

 
 
 
 
OTO WSPOMNIANY KOMENTARZ:
 
 
Klincz Putina.
Został stworzony trójką w którym nikt nikogo nie może zaatakować bez poważnych konsekwencji.
Rosja, USA i Turcja.
W tej grupie 
Rosja gra z Turkami i przeciw USA (ISIS, Kurdowie).
Turcy grają z Rosją przeciw USA ale z USA przeciw Rosji (Damaszkowi)
USA grają przeciw Rosji i przeciw Turcji (Kurdowie).
Turcy i USA grają przeciw Damaszkowi.
a jest jeszcze Iran, Hesbollach, Arabia Saudyjska i Israel.
Izrael dowodzi skrycie koalicją USA, Arabia Saudyjska, ISIS Alkaida i inni terroryści. Ta cała wojna jest z inicjatywy Izraela w jego interesie.

Wszyscy w Syrii stąpają po polu minowym.
 
 
 
Jak się tak dobrze zastanowić to USSRAELOWI chodzi o ROZCZŁONOWANIE, spacyfikowanie, lub przynajmniej pogrążenie Syrii w nieustającym konflikcie ( wojnie domowej ) ..Aktualnie chodzi im o oderwanie choćby kawałka Syrii , więc wymyślili sobie , że rękoma Turcji będą atakować a dolecolowo okupować, zajęta obecnie przez Kurdów część Syrii. Kampania wojenna Turcji w "kurdyjskiej" części będzie praktycznie nie do wygrania z partyzantką kurdyjską i będzie się ciągnąć w nieskończoność.. Gdy Erdogan ze swoją armią będzie okupować odpowiednio duży obszar Syrii , który teraz jest pod kontrolą Kurdów ...wyjdzie na jaw , że USA tylko udaje teraz , że zależy im na wspieraniu Kurdów , tworząc przy tym złudzenie ROZŁAMU WEWNĄTRZ NATO.. Tak jak po cichu ussesmańce wspierały obcinaczy głów.. tak teraz będą z jednej strony udawać , że są po stronie Kurdów a tak naprawdę będą realizować WRAZ Z TURCJĄ PLAN B ...OKUPACJI SYRII..
Putin JEST niestety wciągany w niebezpieczną pułapkę. Podejrzewam, że gdy tylko zacznie się PEŁNOSKALOWA inwazja Turcji na KURDYJSKĄ CZĘŚĆ SYRII ... Putin z Assadem i Rouhanim NIE BĘDĄ MOGLI POWSTRZYMAĆ JUŻ TURCJI...
BO BĘDZIE TO WTEDY UZNANE PRZEZ NATO ...ZA ATAK NA SOJUSZ...
 
Putin musi natychmiast zagrozić interwencją militarną Turcji póki USA udają, że ścierają się z Turcja..
 
Myślę ,żę ten misterny plan pojawił się z chwilą PRÓBY PUCZU W TURCJI, który miał USUNĄĆ ERDOGANA.. To była ustawka. Wywiad rosyjski łyknął haczyk i przyszedł z pomocą Turcji, dzięki czemu nastąpiło ocieplenie stosunków Ankara Moskwa...
Tyle, że moim zdaniem to jest jeden z najchytrzejszych intryg Syjonistów ( Globalistów) , którzy próbują zamydlić oczy szachistom z Moskwy..
Taki scenariusz wydaje się skomplikowany ale JAKŻE CZĘSTO WIDZIMY TO CHCEMY WIDZIEĆ ...w tym przypadku potencjalny rozłam w NATO..
 
Pamiętacie kampanię wyborczą Trumpa?
Trump antysystemowiec ;)
hihi ..
Od samego początku wiedziałem , że to ściśle wyreżyserowana narracja:

CZARNY KOŃ ELIT USA - DONALD TRUMP

 
 
 
  Podobnie może być teraz...
Przewaga syjonistów- globalistów to bezgraniczny fałsz i spryt...
Nie są tak dobrymi szachistami jak ludzie na Kremlu ale potrafią uknuć takie intrygi, że człowiek ze SŁOWIAŃSKĄ DUSZĄ może się dać wpędzić w maliny...
 
Mam nadzieję , że Putin jest świadom intrygi i nie ufa za grosz Erdoganowi.. a jego wywiad pracuje pełną parą aby zdobywać tajne szczegóły operacyjne syjonistycznej zarazy.
 

 

KOMENTARZE

 • To "tylko" gra
  Putin robi swoje,o to akurat ja się bym nie martwił.
  Warto zapytać ,czy Putin godzi się na powstanie Polin i mieszanie na całego przez chazarów.
 • @kfakfa 17:36:55
  "Warto zapytać ,czy Putin godzi się na powstanie Polin i mieszanie na całego przez chazarów"

  z PEWNOŚCIĄ WARTO , ALE NIE O TYM JEST NOTKA.
 • Przecież z jakiegoś powodu powiadają że "historia magistra vitae"
  a Rosja ma wielosetletnie doświadczenia w "polityczno-dyplomatycznych" kontaktach z Turcją i Bliskim i Dalekim,Wschodem.
  Nie ma na świecie podmiotu politycznego który byłby "bogatszy" od Rosji,w doświadczenia w tym względzie.
  Całe to tamtejsze "towarzystwo" (myślę o bliskim wschodzie),byłoby w zupełnie innej sytuacji gdyby potrafili się co do czegoś umówić, a co jeszcze ważniejsze;gdyby byli skłonni dużej niż przez kwartał przestrzegać tych umów.Ale od stuleci nie potrafią więc jest jak jest a oni mają co mają.
  Rosja ma żywą tego świadomość co czasem uzewnętrznia się stwierdzeniami dyplomatów "Turcja to trudny partner". Wtedy wiadomo co mają na myśli.
 • Masz całkowitą rację
  Tak jest jak mówisz .Erdogan dla mnie jest osobą niewiarygodną, bowiem człowiek , który raz skosztował zdrady, przy pierwszej nadarzającej się okazji zrobi to raz drugi.

  Jako były oficer kontrwywiadu wojskowego i spec od dywersji ideologicznej/wojny informacyjnej traktowałbym jednak Erdogana jako podwójnego agenta. Metodyka pracy z takim agentem znacznie rożni się od współpracy z normalną sprawdzoną agenturą . Agent taki co prawda nie może być wykorzystany w poważnych operacjach specjalnych jako trzon tych operacji, natomiast doskonale nadaje się do prowadzenia z przeciwnikiem gry dezinformacyjnej.

  Sądzę , iż służby specjalne na Kremlu właśnie w ten sposób traktują Erdogana. Agenci godzący się na odgrywanie roli podwójnego agenta najczęściej źle kończą, gdyż jednocześnie nie są w stanie zaspokoić żądań dwóch walczących ze sobą na śmierć i życie służb specjalnych. Prawdopodobnie taki los czeka Erdogana.

  Niemniej póki co trzeba korzystać z jego energetycznej mocy na Bliskim Wschodzie, aż do momentu , gdy stanie się to nieopłacalne z politycznego i militarnego punktu widzenia. Wtedy po prostu należy wykonać na nim wyrok, by go pozbawić władzy w państwie i pomóc mu trafić do muzułmańskiego raju. Służby specjalne w swej pragmatyce nie znają pojęcia litości , czy też współczucia. Nie kierują się też poczuciem winy. Erdogan odgrywając rolę jaką na siebie przyjął powinien liczyć się z konsekwencjami tego kroku.
 • Putin ma asa w rękawie .. niejednego.
  Asem numer jeden są żydzi.
  żydzi rządzą Ussraelem a w Rosji jest wielu żydów.
  żydzi w Rosji dzielą się na dwie podstawowe frakcje...
  żydzi globaliści oraz żydzi lojalni wobec Rosji która ich kiedyś wybronił od Hitlera.
  Jednym słowem Putin ma swoją żydowską V kolumnę czyli profesjonalną agenturę w strukturach USSraela.
  Putin słyszy wszystko co żydzi planują o czym dyskutują jak chcą osiągnąć swoje cele no i jakie cele mają.

  Można powiedzieć że USSrael ma również swoją agenturę w Rosji.
  No ma. Ale Rosja nie dopuszcza żydów do newralgicznych dla bezpieczeństwa struktu a USSrael nie ma wyjścia bo USSrael jest w istocie globalną mafią żydowską.

  A jak się zna plany przeciwnika .. to łatwo jest przeciwdziałać.. pod warunkiem ze dysponuje się środkami do przeciwdziałania.
  A Putin i sojusznicy dysponują takimi środkami.

  My nie wiemy w co gra Turcja , USA..Izrael Arabia Saudyjska .. Putin to wie.

  Moim zdaniem celem Ussraela jest likwidacja Syrii Asada i stworzenie Syrii rządzonej, jak np Polska czy USA przez globalną mafię żydowską.
  Planem B ma być podział Syrii czyli oderwanie od Syrii co tylko można.

  Amerykanie odrywają od Syrii tereny zajmowane przez Kurdów poprzez wspieranie ekspansji Kurdów.
  Turcja stara się odebrać Kurdom to co im "darowują"Amerykanie...

  Rosja się przygląda jak Turcja nagania Kurdów w Ramiona Rosji i Asada.
  I tak to ma się skończyć..Kurdowie mogą zniknąć i zmienić się w Syryjczyków z dnia na dzień...jeżeli tylko wpuszczą wojska Asada i zaakceptują warunki Asada (autonomia w ramach Syrii).

  A Rosja jest przyjazna wobec i Turków i Kurdów...i Asada.. czyli rozdaje karty... gdy inni się wyrzynają...i zawsze mogą zwrócić się do Rosji z płaczem "że tamci nas biją" .. Rosja pomoże, wynegocjuje...
  A USA może coraz mniej...nikt w Syrii ich nie chce a ci co chcieli giną jako terroryści... bo to są terroryści.
 • @Oscar 18:46:03
  pełna zgoda
 • @Paulus Aquarius 17:42:12
  Putin wyciągnie rękę do Polaków.
  żydowskie sługusy oczywiście tę rękę odrzucą brutalnie (cały czas to widzimy od 89r pod rządami żydowskiej agentury czyli solidaruchów)

  Jak Polacy odzyskają mowę we własnym kraju...to Putin pomoże... negocjować.
  Dzisiaj Polacy w mediach nie mają głosu... głos ma globalna mafia żydowska i jej marionetki.

  Putinowi zależy na bezpieczeństwie na granicach z Rosji.. na handlu z sąsiadami. Dzisiaj Polska pod rządami globalnej mafii robi wszystko by zaszkodzić Rosji.
 • Wszystkich, których dobro Polski i Polaków oraz los naszych potomnych leży na sercu zachęcam do podpisywania petycji
  Protest Antywojenny

  https://secure.avaaz.org/pl/petition/Prezydent_RP_Andrzej_Duda_Protest_Antywojenny/
 • @Oscar 18:50:02
  pełna zgoda
 • @Paulus Aquarius 17:42:12
  Załóżmy, że obecny teren zajęty przez Kurdów wspieranych przez USA, atakują Turcy. Amerykanie dla pozoru z niechęcią się wycofują by nie wejść w bezpośrednie starcie z Turkami.
  Zatem porzucają Kurdów.
  Turcy zajmują teren i go okupują, ale już w zgodzie z Amerykanami i z amerykanką tam obecnością.
  Asad i Rosja na tym terenie są przegrani.
  Tylko sytuacja może rozwinąć się nieco inaczej.
  Amerykanie porzucają Kurdów na pożarcie Turkom i w tym momencie Kurdowie otrzymują wsparcie od Hezbollachu, Iranu i Rosji, wsparcie w takim zakresie by wiązać w walce Turcję, wykrwawiać jej armię ( przy okazji także i siebie) a gdy Turcy dochodzą do wniosku że ponieśli porażkę i muszą ustąpić, teren zajmują Syryjczycy już z pełnym wsparciem Iranu, Rosji, Hezbollachu.
  Po takiej zagrywce jedynym wygranym jest Syria i jej sojusznicy
  Jak faktycznie sytuacja się rozwinie zobaczymy.
 • @Arjanek 18:31:33
  https://www.salon24.pl/u/wiescizrosji/839929,kryzys-na-linii-polska-izrael-a-rosja

  Nie kupuję tej opowieści morskiej
 • @Oświat 19:05:18
  OBY TAK WŁAŚNIE SIĘ STAŁO !!
 • 5*
  Interesujące spostrzeżenia i niestety, bliskie prawdy.
 • SZ. BLOGERZY: ikulalibal , detektywmjarzynski, Oscar , Oświat ...
  ...BARDZO DZIĘKUJĘ ZA RZECZOWE KOMENTARZE - ich wartość jest bezcenna!
 • @kfakfa 19:05:21
  Ha-ha gość z Agory te bzdury pisze . To kim on jest , Tajem ? :)))))
 • Kurdowie
  są w zmowie z Rosją,Syrią i Iranem pośrednio.Dlatego zbir Bibi lata jak oparzony sraczką.USA działa tu jak w pijanym widzie.
 • @kfakfa 20:07:49
  Polecam tego Autora .Ave. https://www.salon24.pl/u/albatros/840175,ocalaly-autorytet-chabad-lubowicz-rabin-schnerson
 • @Oświat 19:05:18
  Warto uzupełnić.
  Kurdowie dostali wsparcie od Rosji po zestrzeleniu przez Turków samolotu rosyjskiego.
  Ale nie za wielkie.
  Turcja zorientowała się czym to grozi. Tyle, że to nie była ta newralgiczna dla Turcji kwestia - problemem był pucz.

  Po pokajaniu się Erdogana Rosjanie przestali wspierać Kurdów, a tę rolę przejęli USmani.
  Stąd takie zawikłania.

  Kurdowie uzyskają albo niepodległość, albo autonomię o ile to wywalczą, czyli, gdy Turcji nie będzie się opłacało prowadzić dalszej walki.
 • @Oscar 18:46:03
  "A Rosja jest przyjazna wobec i Turków i Kurdów...i Asada.. "

  To czyli jak? Nie jest agresywnie agresywna? ;-DDDD

  Mega pozdro!
 • @ Autor
  "Przewaga syjonistów- globalistów to bezgraniczny fałsz i spryt..."

  "Solidarność! Solidarność!" - kuźwa, kiedyś dałem się nabrać :-/

  Oczywiście 5*

  Ukłony
 • @Paulus Aquarius 17:42:12
  "Warto zapytać ,czy Putin godzi się na powstanie Polin i mieszanie na całego przez chazarów"

  z PEWNOŚCIĄ WARTO , ALE NIE O TYM JEST NOTKA."

  No to przytrolluję, ale przynajmniej podzielę się opinią ;-)

  Ukraina jest teraz taką drugą Syrią, "separatyści" to tak jakby Syryjczycy, Ukraińcy to tak jakby Kurdowie, rządzący Polską i Ukrainą to jakby.... kuźwa, chyba isis, szkopy to Turcja, a Rosja i ussrael "as themselves". My na Neonie natomiast możemy tyle co... Palestyńczycy albo niestety i mniej.
  Dobrze, że Ruscy jeszcze nas Polaków nie bombardują tak jak isis. Niebezpieczeństwo takie nawet jakby trochę zmalało, bo główny szczujnik AM poszedł w odstawkę, więc może się nam upiecze.

  No, to się podzieliłem ;-)
 • @Jasiek 03:47:29
  "Warto zapytać ,czy Putin godzi się na powstanie Polin i mieszanie na całego przez chazarów"

  Temat ten doskonale rozkminił oscar, więc go w tym miejscu jedynie przywołam i zacytuję :

  "Putin wyciągnie rękę do Polaków.
  żydowskie sługusy oczywiście tę rękę odrzucą brutalnie (cały czas to widzimy od 89r pod rządami żydowskiej agentury czyli solidaruchów)

  Jak Polacy odzyskają mowę we własnym kraju...to Putin pomoże... negocjować.
  Dzisiaj Polacy w mediach nie mają głosu... głos ma globalna mafia żydowska i jej marionetki.

  Putinowi zależy na bezpieczeństwie na granicach z Rosji.. na handlu z sąsiadami. Dzisiaj Polska pod rządami globalnej mafii robi wszystko by zaszkodzić Rosji.
 • @Oscar 18:46:03
  Istotnie, w tej układance jaka jest w Syrii, to może Putin nie ma najlepszych kart, ale zna najważniejsze karty swoich przeciwników. A mając czas i cierpliwość, robi swoje. Choć wie, że nie uda mu się na nowo scalić całego terytorium Syrii, to stara się by Asad rządził jak w najbardziej rozwiniętych częściach Syrii, oraz kontrolował tereny strategiczne i bogate w surowce.
 • Całość bardzo ciekawa
  Przedwczoraj siedząc w nocy przy kompie miałem takie zdarzenie, że najpierw coś zaśmierdziało, a później zgasła stojąca obok lampka...sprawdziłem żarówka była gorąca więc jej od razu nie wykręcałem, lecz poczekałem z tym do następnego dnia...no i okazało się , że na tej żarówce jest dla mnie jakaś zakodowana informacja, której nie potrafię odczytać/rozkodować. Zobacz :

  https://iv.pl/index.php?module=thumbnail&file=27696950470634285930.jpg

  Macie może jakiś pomysł , by zinterpretować , to zdarzenie i ten rysunek na żarówce. Nadmienię , iż w ostatnim czasie jestem w pojedynczej walce z otaczającą rzeczywistością i mam z tego tytułu w plecy od pewnych służb /uszkodzono mi komputer, zablokowano konto na FB/

  Oto co mi powiedziała na ten temat Zofia Filipiak :

  Zofia Filipiak Impuls elektromagnetyczny z pewnością , ale czy przy okazji ktoś ,coś zostawiło przekaz ? jeśli ja dobrze widzę to jest jakaś litera rzymska lub kotwica , jeśli to drugie to dobry znak z pewnością ,zwłaszcza w tej nierównej walce ze ss... proszę o dołączenie do nas ...... w jedności siła !Psucie urządzeń elektronicznych impulsami elektromagnetycznymi to nie rzadkość w dzisiejszym świecie ale i mordowanie , uszkadzanie organów wewnętrznych ... Ciekawe co było gdyby ... ta wiązka nie poszła w żarówkę a serce ? czy to przypadek ,czy ktoś zmienił trajektorię lotu ? podobny ciekawy przypadek ,ale ze skutkiem większym i niebezpiecznym .... Jednak Góra czuwa, pozdrawiam .....
  https://www.youtube.com/watch?v=4pQ4Jm9RCBU&t=666s

  odpowiedziałem jej tak :
  Michał Jarzyński Zofia ! dzięki ...otóż takie uderzenie HARRPEM miało miejsce w Łodzi w dniu 10 sierpnia 2017 r. o godzinie 6:00, w efekcie czego doszło do huraganu skutkującego wielkimi stratami materialnymi i powyrywanymi drzewami. Dlaczego nasi "sojusznicy" Amerykanie uderzyli akurat w Łódź, wykorzystując nas jako króliki doświadczalne nie wiem. O planowanym przez CIA/Mossad fakcie uderzenia w Łódź było wiadomo już wcześniej . Mój znajomy żydowski dziennikarz Krzysztof Gwardys poinformował mnie , iż o tym fakcie wiedział na tydzień przed uderzeniem od znajomych Żydów z Izraela. On wiedząc o tym, w dniu kiedy to się stało od samego rana czekał w Parku Poniatowskiego na huragan, by go sfilmować /może miał takie zadanie /, omal go walące się drzewo nie zabiło. Sądzę , iż w tych uderzeniach, szczególnie jednostkowych skierowanych przeciwko dysydentom pomocne są maszty telefonii komórkowej GSM. Oto nowy maszt koło mnie /około 200 m/, którego wcześniej nie było. PS. maszt ten stoi na dachu budynku z meblami znajdującym się na terenie firmy ArtDom w Lodzi , przy ul. Kasprzaka 5 . Charakterystyczne , iż obok niego połączony z nim kablami stoi niewielka budka, gdzie prawdopodobnie jest agregat energii.

  https://iv.pl/images/60252820806921737695.jpg
 • @detektywmjarzynski 10:30:20
  Amerykańska broń elektromagnetyczna w walce z dysydentami na świecie

  https://cont.ws/@detektywjarzynski/839342
 • @Jasiek 03:47:29
  Drogi Jaśku :)
  Żadne to trollowanie z Twojej strony !
  Dziękuję za podzielenie się opinią :)

  Ukłony !
 • @detektywmjarzynski 10:30:20
  ...może tutaj znajdą się jakieś odpowiedzi, których Pan poszukuje

  http://orbo.neon24.pl/post/130917,sky-pe-i-chemtrails
 • @Oświat 19:05:18
  Hehehe, ja czekam jak Putin powie Kurdom: na jak to tak? Mogliście nas poprosić o pomoc a nie USA. Tak, jak Asad nas poprosił. Teraz macie to, co chcieliście a mogliście mieć szeroką autonomię a w przyszłości swoje państwo. No nie wiem, może nie jest jeszcze za późno? Hehehe:)
 • @Paulus Aquarius 18:35:34
  dzięki za link .Pozdrawiam Michał
 • Rzecz o tajnej kontroli przestrzeni internetowej
  Pamiętacie ile tak niedawno , było szumu w mediach związku z próbą narzucenia światu internetowej kontroli poprzez tzw. CETA . Ostatecznie oficjalnie , na skutek ogólnoświatowych protestów nie doszło do uchwalenia tej ustawy , zamykającej ludziom /internautom usta i godzącej wolność słowa , co wcale nie oznacza , że ta kontrola -tak naprawdę- w obecnej chwili wcale nie ma miejsca, bo w realu ma czyli , tak de facto obowiązuje przepis , który nigdy nie został uchwalony.

  Spytacie jak to możliwe ? Zwyczajnie , bowiem możnych tego świata tj. TŚWC /Tajne Światowe Władzy Centrum/ żadne prawo nie obowiązuje . Oni mogą po prostu robić to co chcą i robią to bezkarnie , zresztą jak bezkarne do chwili obecnej są wszystkie popełnione przez nich zbrodnie /dotychczasowe światowe wojny , rewolucje , zamachy stanu, a ostatnio przez nich serwowany światu i ludzkości terroryzm itd.

  Dzisiaj przeglądając swoje archiwum/pocztę elektroniczną natrafiłem na tekst , który mnie zszokował /poniżej/ . Jeden z internautów o ksywie „cogito ergo sum” pod filmem na YT z udziałem dr. Czerniak-nowego celebryty / który już został skasowany/ , gdzie popełniłem swój komentarz przyrównał mnie za to co robię do Jezusa.

  Nadmieniam , iż w niedalekiej przeszłości ja już raz w tej materii się wypowiadałem , przy okazji mojego postu o uzdrowieniu i samoleczeniu, więc teraz z pamięci tylko powtórzę i zaktualizuję , że ja nie chcę być świętym zarówno za życia jak i po śmierci i nie wyrażam zgody na robienie mnie takim nigdy i przez nikogo.Amen na ten temat. To co robię dobrego dla ludzi, robię zupełnie bezinteresownie i nie chcę być za to w żaden sposób gratyfikowany/nagradzany.

  Ponieważ choroba na kontrolę internetu dotknęła również ostatnio FB, w tym również mnie , co miało i do dzisiaj ma . FB nie usunął dotychczas szkód wywołanych na moim koncie , pomimo moich wielokrotnych wniosków, informując mnie w dniu 31 stycznia 2018 r.,że ograniczył moje funkcje -dziwna reakcja FB na zgłoszone mu przeze mnie zawiadomienie o dokonanym na FB w wobec mnie przestępstwie , polegającym na kradzieży mojej własności intelektualnej w postaci napisanych przeze mnie po 5 stycznia br, postów oraz na wycięciu ponad 50 % moich znajomych.

  W sprawie tej wdrażam własne śledztwo/sprawę operacyjną . Wszystkich , którzy , w ostatnim czasie byli zablokowani na FB zapraszam do współpracy ze mną w tym zakresie.

  Do współpracy ze mną zapraszam również zespół FB, bo szczególnie w Waszym interesie leży wyjaśnienie tej sprawy min. po to , bu internauci się od Was nie odwrócili i stąd nie uciekli , gdzie indziej. Współczesna przestrzeń internetowa nie znosi próżni. Na miejsce upadłego medium natychmiast pojawią się nowi inwestorzy i zastąpią go nowe projekty i realizacje medialne.

  https://iv.pl/images/66195184409277546445.jpg
 • @detektywmjarzynski 08:18:15
  Do współpracy nad rozwiązaniem poruszonego w artykule problemu włączam naszych Braci Rosjan

  https://cont.ws/@detektywjarzynski/841303
 • @detektywmjarzynski 08:18:15
  W tekście nastąpił błąd na który zwrócił mi uwagę mój przyjaciel z Niemiec Andrzej Szubert. Zamiast CETA powinno być ACTA. Przepraszam wszystkich za ten błąd.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930