Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1747 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

ODWAGA ANDRZEJA LEPPERA

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

w HOŁDZIE MĘŻOWI STANU, PRAWDZIWEMU PATRIOCIE - Andrzejowi Lepperowi - w szóstą rocznicę mordu politycznego...

 

 

Mija sześć lat od śmierci lidera Samoobrony Andrzeja Leppera. Bliscy współpracownicy byłego wicepremiera nie wierzą w jego samobójstwo i domagają się wznowienia śledztwa pod kątem zabójstwa - czytamy w sobotnim wydaniu "Super Expressu".

Wznowienia śledztwa chce szef OPZZ Rolników i Organizacji Rolniczych Sławomir Izdebski, który złożył w tej sprawie doniesienie do prokuratora generalnego.
Jak czytamy w "SE", zdaniem Izbebskiego są przesłanki do wznowienia postępowania w kierunku zabójstwa. Współpracownik Leppera twierdzi, że odnalazły się dokumenty, z których wynika, że były lider Samoobrony "miał wiedzę o gigantycznej aferze, w którą zamieszani byli czołowi polscy politycy". Dokumenty miały zostać skradzione z biura Leppera w dniu jego śmierci.[1]

 

 

Były działacz Samoobrony Sławomir Izdebski twierdzi, że Andrzej Lepper był przekonany, że chcą go "wykończyć” i że ma nagranie które tego dowiedzie. Zapowiada, że zostanie ono złożone w prokuraturze. – To dowód na to, że Lepper nie popełnił samobójstwa – twierdzi Izdebski.

Jak pisze Wirtualna Polska, były senator Samoobrony Sławomir Izdebski zrobił kilka kopii nagrania, jednak odmówił ich odtworzenia. Portal otrzymał jednak nagrany na dyktafon zapis głosu. "(...) Podjąć skuteczną walkę w tym kierunku, żeby wykończyć Leppera. Z PSL-u - Pawlak i Kamiński. Tusk, Schetyna, Jan Rokita. Z SLD – Miller chcieli mnie wciągnąć w ten (...)" – słychać na nagraniu. Dziennikarz WP zaznacza, że zakłócony szumem głos zdaje się należeć do Leppera.
Izdebski, obecnie szef Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych Rolników i Organizacji Rolniczych w połowie maja poinformował, że złożył do Zbigniewa Ziobry wniosek o wznowienie śledztwa ws. śmierci Leppera.

Twierdził, że w sprawie pojawiły się „nowe okoliczności” w postaci m.in. dokumentów, które w dniu śmierci Leppera miały zostać skradzione z jego biura. Wicepremier miał chcieć przekazać je Jarosławowi Kaczyńskiemu. Drugim dowodem ma być udostępnione teraz ostatnie nagranie z Lepperem, które powstało kilka dni przed jego śmiercią.

Izdebski pytany o to, skąd pewność, że nagranie powstało tuż przed śmiercią Leppera odpowiada: "Tak mi przekazał mój informator. To było kilka dni przed śmiercią". Jak dodaje Izdebski, opis nagrania oraz dokumentów dot. umowy gazowej przekazał w środę prezesowi PiS. Mówi, że rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim telefonicznie i "sprawa go zainteresowała".

Szef rolniczego OPZZ tłumaczy, że nagranie wypłynęło dopiero teraz, ponieważ "osoba, która miała to nagranie, siedziała cicho ze strachu" po śmierci Leppera. – Dopiero, jak się zmieniła władza, to zacząłem to nagłaśniać – dodaje.[2]
 

DODATKI:

Andrzej Lepper nokautuje Unie Europejską

www.youtube.com/watch

 

 8 minut które zabiło Andrzeja Leppera

www.youtube.com/watch

 

Andrzej Lepper - Obrońca narodu w Unii

www.youtube.com/watch

 

 

 

[1] fakty.interia.pl/polska/news-se-wznowia-sledztwo-ws-smierci-leppera,nId,2425542

[2] natemat.pl/209515,to-dowod-na-to-ze-nie-popelnil-samobojstwa-byly-wspolpracownik-leppera-twierdzi-ze-ma-nagranie-sprzed-jego-smierci

 

 

 

 

 

 


 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Trzy lata temu pisałem o Andrzeju Lepperze:

  Nędzny jest dorobek III RP. "Co zbudowaliście? Ile zbudowaliście mieszkań? Dróg? Fabryk? - pyta A. Lepper. - Naród od was odpowiedzi zażąda". Ludzie nie chcą wiele. Chcą pracować i godnie żyć. Politycy nie wypełniają swych zadań, zapatrzeni w swą kieszeń i na media, które w większości nie są w polskich rękach, więc nieznana im jest polska racja stanu.

  Za swe poglądy szef Samoobrony był gnojony przez te media. "Ten facet (tj. A. Lepper) ma poczucie siły, bo wie, że stoją za nim miliony chamów" - pisała "Rzeczpospolita". Jak się skończyła ta nagonka, wiemy.

  Powyższy film jest niestety na początku zakłócany [nie ma już dziś, 05.08.2017. tego filmu]. Pod nim znajduje się 848 komentarzy. Oto jeden z nich:

  "Panie Andrzeju, przepraszam! I sądzę, że tysiące Polaków, którzy po raz wtóry dali się ogłupić i otumanić, powinni uczynić to samo. Wierzę, że kiedyś w wolnej Polsce będzie miał Pan pomnik lub chociaż ulicę nazwaną Pana nazwiskiem".

  CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/111703,nedzny-jest-dorobek-iii-rp-mowil-andrzej-lepper
 • @ Autor
  Kiedyś głosowałem na Samoobronę - znajomi byli zdziwieni, gdy im o tym mówiłem. Podobał mi się pomysł likwidacji zbędnych funduszy i agencji. Wprawdzie przeoczyli FUS, bo mogliby dostać większe poparcie chociażby od przedsiębiorców, ale o tym to chyba wtedy nikt jeszcze nie myślał.

  Moje uwagi:

  - Jeśli prawdą jest zaangażowanie JK w rozwalenie Samoobrony to sytuacja dla osoby ujawniającej nagranie nie jest za ciekawa

  - Adwokat Róża Żarska zmarła w Moskwie - to rzuca cień podejrzeń na Rosjan, ale oczywiście nie przesądza o ich zaangażowaniu. Nie chciałbym tego z uwagi na Syrię, Donbas i BRICS.

  - Prognozy A. Leppera co do UE się niestety sprawdziły - to dzięki takim jak on zagłosowałem przeciwko "akcesji"

  Niech spoczywa w pokoju. Nie możemy o nim zapomnieć.

  5*

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031