Gorące tematy: Iran i Irak vs USA Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1747 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

KTO STAŁ ZA ZAMACHEM SMOLEŃSKIM ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MOJE PIĘĆ GROSZY - Pobieżna próba analizy jako odpowiedź na pytanie blogera ALESZUMY: "TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO KACZYŃSKIEGO?"

ODPOWIADAM: MAŁO PRAWDOPODOBNE

 

 Grupa KAT - Komorowski, Arabski, Tusk ...mogła być najwyżej pośrednikami -organizatorami, gdyż są za nisko, o wiele za nisko w hierarchii władzy na tym globie... a zamach smoleński był operacją klasyfikowaną jako posunięcie na najwyższym poziomie globalnej geopolitycznej szachownicy..

To już prędzej mógłby to być jego braciszek, który wiele wskazuje, że podobnie jak ś.p. Lechu jest wysokiego stopnia członkiem wpływowej loży wolnomularskiej B’nai B’rith*.

 Nie wiemy jakie były prawdziwe relacje między nimi a Jarosław dla światowego syjonizmu jest z pewnością w stanie dużo zrobić... Nie ogarniemy tego w całości pewnie nigdy...Ludzie , którzy mówią , żę to wykluczone ..myślą w kategoriach zwykłych, przyzwoitych bogobojnych ludzi. KACZYŃSKI MYŚLI W KATEGORIACH MENTALNOŚCI TALMUDYCZNEJ..
Coś może być na rzeczy ..SKORO JAROSŁAW ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE...
DLACZEGO NIE ZLIKWIDOWANO ICH OBU ? Nawet jeśli Jareczek nie miał z tym nic wspólnego, to najwyraźniej jako MOCNA LOJALNA SYJONISTYCZNA FIGURA już wtedy miał rozpisaną rolę przejęcia władzy w Polsce po usunięciu POST RESETOWEGO RZĄDU TUSKA . SYJONISTYCZNY PIS TO PO PROSTU GWARANT RZĄDÓW PRO WASZYNGTOŃSKICH ..

Zleceniodawcą była najprawdopodobniej grupa kilku(nastu) osób na szczytach globalnej władzy, która wprzęgła w realizację tego zamachu wiele wywiadów państw zachodnich... Skala operacji była szczególna skoro WIĘKSZOŚĆ GŁÓW PAŃSTW NIE POJAWIŁA SIĘ NA POGRZEBIE L. K.. Postarano się nawet o medialne zrobienie z pierdnięcia jakiegoś wulkanu na Islandii ..wielkiej chmury (volcanic ash cloud) I UZIEMIENIE WSZELKIEGO RUCHU POWIETRZNEGO...
TO TYPOWE DLA ELIT , KTÓRE PO wykonaniu ZLECENIA OSTENTACYJNIE NIE CHCIAŁY BRAĆ UDZIAŁU W UROCZYSTOŚCIACH POGRZEBOWYCH...

LECHU MUSIAŁ OSTRO PODPAŚĆ TAJNYM STOWARZYSZENIOM - BYĆ MOŻE "LEKKOMYŚLNIE" NIE ZGODZIŁ SIĘ NA ZAPLANOWANY NA SZCZYTACH WŁADZY RESET NA LINI WASZYNGTON- LONDYN -BERLIN- ROSJA , który po wyeliminowaniu ekipy Lecha został szybko wprowadzony...
Myślę , że w tym kierunku powinno się badać temat.
na 99% nie jest to sprawka FSB i PUTINA.
POSTAWIONO GO RACZEJ PRZED FAKTEM DOKONANYM - A NA TAKIM SZCZEBLU GEOPOLITYCZNEJ ROZGRYWKI ... z punktu widzenia rosyjskiej racji stanu nie było zbyt wielu możliwości I PUTIN POSZEDŁ NA RESET STOSUNKÓW Z ZACHODEM CHOĆ ZAPEWNE WIEDZIAŁ ŻE TO TYLKO TAKTYCZNA PODSTĘPNA ZAGRYWKA USA ...
OCZYWIŚCIE WIE CO KTO GDZIE I JAK...
...ALE NIE NIE UWIERZĘ, ŻE ZGODZIŁBY SIĘ NA PRZEPROWADZENIE OPERACJI NA SWOIM TERENIE... Gdyby Rosja maczała w tym paluchy..to odbyłoby się to w Polsce 

 

* (BBI) (hebr. בני ברית; ang B’nai B’rith International; pol. Synowie Przymierza) – najstarsza nieprzerwanie działająca żydowska organizacja na świecie. Powstała w 1843 w Nowym Jorku. Główna siedziba znajduje się w Waszyngtonie w Stanach Zjednoczonych.

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  "Zleceniodawcą była najprawdopodobniej grupa kilku(nastu) osób na szczytach globalnej władzy, która wprzęgła w realizację tego zamachu wiele wywiadów państw zachodnich...". -

  --- Tak to wygląda. Zgadzam sie z Panem.
  Cztery lata zajmowałem się wydarzeniami 10.04.2010., współpracując z wieloma kompetentnymi blogerami, m.in. z prof. M. Dakowskim i inż. K. Cierpiszem. Dochodziliśmy do takich wniosków i dalej trudno było ruszyć, bo wymieszano informacje, z których wiele wykroczyło poza granice absurdu. Omijano zręcznie sprawę odlotu Tu-154 101 z Okęcia lub podsyłano fałszywki.
  Czy ten zamach będzie zbadany w najbliższych latach? - Nie będzie, nad tym czuwają możni tego świata, bo jak Pan pisze - "zamach smoleński był operacją klasyfikowaną jako posunięcie na najwyższym poziomie globalnej geopolitycznej szachownicy".
  Dodam, iż pojęcie "zamach smoleński" traktuję w sposób umowny. Sam nazywam to wydarzeniami 10.04.2010.

  Pozdrawiam Pana :)
 • Trwali by w Układzie Warszawskim to by żyli
  W lutym 1981 całe dowództwo Floty Pacyfiku rozbiło się w drebiezgi pod Petersburgiem. (wówczas leningradem)
  Admirałowie,komandorzy,kapitanowie, et cetera,et cetera,(jakieś 50 chłopa nie licząc załogi) , wracali z ważnej służbowej narady.Samolot wykopyrtnął się tuż po starcie. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D1%82%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D1%84%D0%B0_%D0%A2%D1%83-104_%D0%B2_%D0%9F%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B5

  I choć przyczyny katastrofy do dziś budzą wątpliwości (podobnież bagaż w luku był źle rozlokowany),to wydana wówczas instrukcja działa i obowiązuje.A zasadza się gównie na tym żeby wszystkie osoby mające istotny wpływ na płynne działanie jakiejś instytucji, nie sadzały dupy w jeden samolot.
  Instrukcja ma się rozumieć rozprzestrzeniała się na wszystkie sojusznicze państwa układu warszawskiego.
 • @zygmuntbialas 12:54:27
  Dziękuję za komentarz i pozdrawiam Panie Zygmuncie!
 • Dobrze też czasem oprócz niemeckich dziennikarzy, posłuchać polskich!!
  szczególnie 20 minuta filmu.

  https://youtu.be/H0nZs1u58DA

  https://youtu.be/HRQhtVEb5A0
 • @trojanka 14:18:22
  Pardon 9 minuta pierwszego filmu!!
 • @trojanka 14:18:22
  Pan Winiarski jest bardzo mało wiarygodny natomiast w kwestii zamachu to pełna zgoda (o ile to był zamach).
  Również te zdjęcia satelitarne z 5 kwietnia nie są przekonujące.
  Przecież pokazane one zostały światu już po 10 kwietnia! Czy tak trudno było to zmanipulować?
 • @Krystyna Trzcińska 18:32:51
  Co Pani tu pitoli . Proszę pisać do Angoli i innego ścierwa . http://www.polskieradio.pl/39/156/Artykul/876824,Tajemnica-katastrofy-w-Gibraltarze Tak samo się prawdy nie doczekamy o wydarzeniach z 10.04.2010 . Mam nadzieję że Pani potrafi to zrozumieć ?.
 • @ Autor
  5*

  Ja z kolei nie myślę, że JK reprezentuje interesy syjonistów tylko manewruje jak mu pozwalają warunki. Przykład z reformą sądów i vetem Dudy jest wymowny - to Żydzi chcieli żeby Duda był prezydentem. I podejrzewam, że na Majdan musiał jechać żeby móc wygrać "wolne" wybory. Nie wierzę, że nie pamiętał o Wołyniu. Każdy, ale nie on.
  Po 10 kwietnia skierował też do Rosjan bardzo zrównoważone przemówienie (nie wiem czy znajdę link) - nie było nagłaśniane.

  A dlaczego JK jeszcze nie zlikwidowano? Bo może ochrona dobrze działa?
 • @ Autor
  "SYJONISTYCZNY PIS TO PO PROSTU GWARANT RZĄDÓW PRO WASZYNGTOŃSKICH .."

  Pół biedy gdyby to były rządy pro waszyngtońskie, ale ponieważ ogon macha psem...
  Ważne, żeby nie judzili przeciwko Ruskim i "trochę" przydeptali szkopów. Wtedy Polska trochę by odetchnęła - dlatego wiązałem nadzieję z prezydenturą Trumpa. Cichą jeszcze mam, ale coraz mniejszą.

  Mega pozdro!
 • Niewygodny naród
  Nikt osobiście nikomu nie podpadł. "Zamach" smoleński to była ustawka podobna do okrągłego stołu. Tylko że jeżeli w 1989 chodziło o wydymanie Polaków, tak w 2010 chodziło o nakręcenie nas na konfrontację z Rosją. Taki już scenariusz ktoś napisał, że przydzielił nam rolę zapalnika (nie pierwszy zresztą raz). Tylko że tym razem, jakoś specjalnie mu nie wyszło i Polacy zamiast pałać dyszącą nienawiścią do Ruskich, jakoś za nic sobie mają wieloletnie zabiegi i krytycznie odbierają machanie szabelką.
  Wszystkie wątpliwości odnośnie przypadku "katastrofy w Smoleńsku" rozwiewają się, kiedy przyjmiemy, że 1. Katastrofy jako takiej nie było - szczątki podrzucono wcześniej, a trupy później. 2. Nieistniejący dzisiaj hangar był miejscem egzekucji delegacji 3. poza kilkoma najważniejszymi osobami, które jednocześnie przeszły na zasłużoną emeryturę w odległych krajach. 4. Od czasu katastrofy PO i PiS wykorzystując sprawę Smoleńską zgodnie podkręcają emocje w Polakach aby nas podzielić i skłócić oraz skierować nastroje przeciwko Rosji, bo z nią mamy rozpocząć III wojnę światową. Na pytanie kto stoi za "zamachem smoleńskim" można odpowiedzieć: realna władza na świecie, której podlega i Rosja i USA i oczywiście polskie służby specjalne oraz sfery polityczne.
 • @Krzysztof Szotowicz 00:42:23
  "Katastrofy jako takiej nie było - szczątki podrzucono wcześniej, a trupy później". -

  --- Zgadzam się z Panem całkowicie, podobnie sądzę na podstawie tego, co przeczytałem i przemyślałem. Na jeden punkt nie mogę się zgodzić, amianowicie: "Nieistniejący dzisiaj hangar był miejscem egzekucji delegacji". -

  --- Otóż według mojej wiedzy nie ma żadnych porządnych danych o tym, jakoby ktoś z tej delegacji przybył na Okęcie. Zaginięcie tych osób musiało nastąpić nieco wcześniej.
 • @zygmuntbialas 01:46:11
  "Otóż według mojej wiedzy nie ma żadnych porządnych danych o tym, jakoby ktoś z tej delegacji przybył na Okęcie. Zaginięcie tych osób musiało nastąpić nieco wcześniej."

  To z kolei musi oznaczać, że przejęto kontrolę nad blisko setką osób - liczba ludzi zaangażowanych w likwidację delegacji musiałaby wynosić wtedy może nawet kilkaset osób, bo mniej musiałoby się uwijać jak w ukropie. Czasu nie było zbyt wiele.

  Ostatnim spotkaniem LK z jakiego są jeszcze jakieś wiarygodne (choć jakoś dziwnie pomijane) jest to z Petraeusem, którego nawet odznaczył.... Potem może został gdzieś "zaproszony"

  Myślę, że Amerykanie na pewno maczali w tym swoje brudne łapska. Pomagali im zapewne ludzie ze wsi, bo LK posiadał wiedzę o "trochę" zapomnianym ostatnio aneksie.

  Ukłony
 • @Krzysztof Szotowicz 00:42:23
  "Na pytanie kto stoi za "zamachem smoleńskim" można odpowiedzieć: realna władza na świecie, której podlega i Rosja i USA i oczywiście polskie służby specjalne oraz sfery polityczne."

  Z tą podległością Rosji wobec "realnej władzy" to bym nie przesadzał. Ruskie trochę im "wierzgają" zbijając na szachownicy coraz więcej figur.
  Najlepsze motywy z wpisu Szanownego Fischera to odmowa Erdogana co do udziału w ataku na Syrię i późniejszy zamach stanu przed którym został ostrzeżony oraz zbiornikowiec na drodze brytyjskiego okrętu podwodnego zmierzającego w pobliże Syrii...

  Oto link do całości:

  http://fischer.neon24.pl/post/139637,wojna-atomowa-u-bram

  Pozdro!
 • @zygmuntbialas 01:46:11
  "--- Otóż według mojej wiedzy nie ma żadnych porządnych danych o tym, jakoby ktoś z tej delegacji przybył na Okęcie. Zaginięcie tych osób musiało nastąpić nieco wcześniej."

  Znowu o tej wiedzy tajemnej ze źrodła-widma jakim był "inż. K. Cierpisz"
  To ilu świadków tego "przybycia na Okęcie" potrzeba, by dowieść, żeby bajki źrodła-widma "inż. K. Cierpisza" przestał Pan przedstawiać, czyniąc z siebie błazna.
 • @Jasiek 04:57:43
  Bardzo rozsądne są te Pańskie analizy a zestawione z bajkami Białasa , ruskiego trolla, przedstawiają różnice wypowiedzi poważnych na tle cynicznej propagandy.
 • 5*
  Mogło być i tak - to najbardziej prawdopodobne:

  https://programwps.files.wordpress.com/2017/07/inline.jpg

  i jednocześnie odpowiedź na pytanie:

  "Coś może być na rzeczy ..SKORO JAROSŁAW ŻYJE I MA SIĘ DOBRZE...
  DLACZEGO NIE ZLIKWIDOWANO ICH OBU ?"
  ___________________

  "Zleceniodawcą była najprawdopodobniej grupa kilku(nastu) osób na szczytach globalnej władzy, która wprzęgła w realizację tego zamachu wiele wywiadów państw zachodnich... Skala operacji była szczególna skoro WIĘKSZOŚĆ GŁÓW PAŃSTW NIE POJAWIŁA SIĘ NA POGRZEBIE L. K.. "

  Bardzo przepraszam, a kto to zginął w katastrofie Tu154M w 2010r. pod Smoleńskiem - ? Przecież to był nikt, ot jedna z wielu syjonistycznych kreatur jakich i na Zachodzie nie brakuje.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031