Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1746 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

KTO CHCE WOJNY RELIGIJNEJ W EUROPIE ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

O UCHODŹCACH SŁÓW KILKA...

 
 
Chciałbym pokrótce poruszyć maglowany wielokrotnie temat uchodźców i implikacji z tym związanych. Nie pisałem dotychczas na ten temat notki na neonie, gdyż uważam, że każdy myślący człowiek wie o co chodzi w całym tym zamieszaniu a Ci którzy nie wiedzą, już dawno zostali urobieni przez przemysł medialny i dyskusja z nimi nie przynosi efektów jakich spodziewamy się zobaczyć u analitycznie myślących ludzi.
 
Do tych samodzielnie, analitycznie myślących, z pewnością nie należy nasz neonowy klaun bloger ( co ja gadam – jaki bloger ? Kseroboy! ) Husky. Jakimś cudem napisał wreszcie kilka wytworzonych przez własny mózg zdań. Niestety, ponieważ zamiast mózgu ma tic taca to debiut nie był zbyt udany..
 
Muslimy i inni z Afryki przyjeżdżają do Europy by rozpętać wojnę z białymi. Ich nie interesuje ,praca, rodzina i rozrywki czy wolność . Oni mają tylko zabijać.
 
Gdyby ten trzeci świat się składał z ludzi takich jak my, to wiodłoby im się równie dobrze, jak Europie, i nikt nie miałby powodu by tu emigrować.To nie tylko różnica kultur to także różnica cywilizacyjna.Problem polega na tym, że z trzeciego świata nie przybywają do nas ludzie światli, laureaci światowych nagród, Einsteini. Możemy śmiało powiedzieć, że ci z Bliskiego wschodu to w 90% analfabeci. „
 
 
  
  Pomijam już fakt ,jak taka gnida bez tożsamości może wywyższać się ponad inne nacje, rasy, religie.. To świadczy tylko o jego silnej podświadomej potrzebie podreperowania sobie poczucia własnej wartości..
 
Mam na temat tych wszystkich „analfabetów ” wyrobione trochę inne zdanie.
Ze względu na charakter swojej pracy w UK poznałem setki różnych imigrantów.. Nie chciałbym generalizować, ale Europejczycy moralnością nie dorastają do przybyszów z krajów Trzeciego Świata. Nie ma w nich tej pychy, arogancji, relatywizmu moralnego, chciwości i wielu innych cech będących przyczyna upadku człowieczeństwa społeczeństw Zachodnich.
Jedyna ich wina jest taka , że na ich wsie i miasta spadały "demokratyczne bomby" jankeskiego, brytyjskiego, francuskiego pomiotu. Tropem MYŚLIWCÓW NIOSĄCYCH DOBRA CYWILIZACYJNE BIAŁEGO CZŁOWIEKA podążały chciwe korporacje , które niczym hieny rujnowały ich gospodarki a tym samym całą tkankę społeczną.
 
Myślę, że gdyby w ujęciu cywilizacyjnych krzywd jakie ZACHÓD dokonał na krajach Trzeciego Świata i ogólnie, sprawiedliwości dziejowej miało stać się zadość, to ulicami europejskich i amerykańskich miast powinny płynąć strumienie krwi.
Oczywiście nic takiego nie ma miejsca i bez ingerencji ZACHODNICH ELIT nigdy nie doszłoby do SWOISTEGO REWANŻU...NA OPRAWCACH..
Ingerencja zachodnich elit ma jednak jak najbardziej miejsce, gdyż ich celem jest aby ...
...TRZECI ŚWIAT POWSTAŁ TAKŻE TUTAJ - do pełni KORPOKRACYJNO - TECHNOKRATYCZNEGO ŁADU potrzebne jest im OSTATECZNE rozszarpanie społeczeństw na atomy; skłócenie, podzielenie na zwalczające się elementy i stworzenie bezideowej masy niewolników korporacji.
Nic więc dziwnego , że ze zniszczonych uprzednio swoimi wojnami społeczeństw Trzeciego Świata, sprowadzają hurtowo wszelkiej maści kryminalistów,ukrywając ich wśród napływających mas uchodźców..
Europejskie elity nie chcą w żaden sposób zatrzymać potoku emigrantów, choć mogliby to zrobić bez przeszkód.
Wybrali politykę skonfrontowania ze sobą zatopionych w konsumpcyjnym amoku, rozleniwionych europejczyków z zdesperowanymi masami, które utraciwszy wszystko są – można rzec wpychane wręcz przez politykę otwartych na oścież drzwi...Jakby tego piekła było mało sami uchodźcy z kolei są, mniej lub bardziej subtelnie "radykalizowani" ( napuszczani ideologicznie na - co fakt, to fakt – zgniły „bezbożny” Zachód) przez swoich polityczno - religijnych liderów. Oczywiście owi liderzy są także często... subtelnie "inspirowani" (finansowo) przez elity zachodnie – cel jest oczywisty – WYTWORZYĆ AUTENTYCZNĄ NIENAWIŚĆ NA TLE , RELIGIJNYM I ETNICZNYM
 
Tak oto powstaje wielkie "zderzenie cywilizacji" w którym Bogu ducha winni uchodźcy - nie mówię rzecz jasna o celowo sprowadzanych kryminalistach - przedstawiani są jako podludzie, gorszy sort, który niszczy naszą wspaniałą zachodnią kulturę...
 
Jak widać , jak na razie wszystko idzie zgodnie z planem...
WYSTARCZY PRZECZYTAĆ PARE KOMENTARZY psowatych blog...ups.. KSEROBOYÓW- huskiego i kula lis 67 ( ciekawe co kryje się pod tym pseudonimem operacyjnym... 6+7=13..ale kula lis ?...hmm) aby zobaczyć …ponurą przyszłość europejczyków podpalających sobie nawzajem ...miejsca spotkań ...ze swoim Bogiem...
 

 

KOMENTARZE

 • @Autor
  Nic dodać, nic ująć.
 • @
  Gratuluję pudła; -;),
 • @roux 13:56:39
  ooo fajnie :)


  prezent na imieniny wyraźnie ;)
 • W 100 proc. prawda
  "Ze względu na charakter swojej pracy w UK poznałem setki różnych imigrantów.. Nie chciałbym generalizować, ale Europejczycy moralnością nie dorastają do przybyszów z krajów Trzeciego Świata."

  Z pracy na Zachodzie doświadczenia mam podobne.

  Do powyższego tekstu dodałbym tylko, że wiele wskazywało na to, iż społeczeństwa Europy Zachodniej zaczynały się budzić i dostrzegać, kto jest ich rzeczywistym wrogiem. Elitom zaczął się palić grunt pod nogami.
 • Pełna zgoda!
  Gdzieś ponad 20 lat temu mieszkałem przez blisko rok w dzielnicy typowo muzułmańskiej z decydującą przewagą Turków. Muszę przyznać, iż nigdy nie przyszło mi do głowy, że powinienem z tego powodu czuć się w jakiś szczególny sposób zagrożony.
  Czy w przeciągu ostanich 20 lat tak radykalnie zmieniła się wiara muzułmańska czy może jednak "ktoś" opracował diabelski plan który na naszych oczach jest w trakcie realizacji?
  Łatwość manipulowania masami jest ciągle dla mnie szokująca.
 • @PiotrZW 14:17:33
  Do powyższego tekstu dodałbym tylko, że wiele wskazywało na to, iż społeczeństwa Europy Zachodniej zaczynały się budzić i dostrzegać, kto jest ich rzeczywistym wrogiem. Elitom zaczął się palić grunt pod nogami

  Celna uwaga!
  To właśnie w zasadzie jeden z głównych motywów zainicjowania "zderzenia światów".
 • @Robik 14:29:46
  Czy w przeciągu ostanich 20 lat tak radykalnie zmieniła się wiara muzułmańska czy może jednak "ktoś" opracował diabelski plan który na naszych oczach jest w trakcie realizacji?

  Otóż to!
  Owszem różnice cywilizacyjne, między dajmy na to Muzułmanami a tzw. Zachodem, można powiedzieć w dzisiejszych czasach wydają się być bardziej widoczne, ale czy te narastająca wrogość wzięła się od tak po prostu?
  "Ktoś" stoi po obu stronach i zza kurtyny podszeptuje hasła mające rozbudzać ukryte w ludziach demony.
 • @PiotrZW 14:17:33
  "Nie chciałbym generalizować, ale Europejczycy moralnością nie dorastają do przybyszów z krajów Trzeciego Świata.""

  “20 tys. polskich uchodźców zalewa Austrię”. To nie żart – był czas, kiedy pisali o nas tak, jak dziś o Syryjczykach“20 tys. polskich uchodźców zalewa Austrię”. To nie żart – był czas, kiedy pisali o nas tak, jak dziś o Syryjczykach

  Wychudzeni, bladzi, przemęczeni. Właśnie przyjechało ich do Austrii 20 tysięcy, a w przyszłym roku może być dwukrotnie więcej. Dostają wszystko, czego im potrzeba – mieszkanie, żywność, ubrania. Tak “New York Times” pisał w 1981 roku o Polakach, którzy uciekali z komunistycznej ojczyzny. Czy czegoś to państwu nie przypomina?

  http://natemat.pl/154629,20-tys-polskich-uchodzcow-zalewa-austrie-to-nie-zart-byl-czas-kiedy-prasa-pisala-o-nas-tak-jak-dzis-o-syryjczykach
 • @Autor
  Bardzo dobra i potrzebna jest Pańska notka.
  Oceniam wysoko Pański trud (i odwagę).
 • @zygmuntbialas 15:32:37
  Dziękuję ...
  ... i wzajemnie Panie Zygmuncie!
 • Nie szkoda czasu na awantury o to co niewymierne?
  Intencjonalne dobieranie faktów pod założony cel to demagogia.
  Zwłaszcza jeśli celuje w "dokopanie komuś."
  Wojny religijnej w Europie nie będzie, widoczne jest że Watykan idzie na kompromis. Prawosławie to co innego, ale nie o prawosławnej części Europy idzie rozmowa.
  "Tropem MYŚLIWCÓW NIOSĄCYCH DOBRA CYWILIZACYJNE BIAŁEGO CZŁOWIEKA podążały chciwe korporacje".
  Bynajmniej. To korporacje wysłały przodem myśliwce.
  Afganistan to opiaty na których tyczy się głównie CIA i ziemie rzadkie.
  Irak to konflikt z dolarem i irackie złoto, ropa i zyski na odbudowie to bonusy.
  Libia to konflikt z dolarem i libijskie złoto, Syria to rywalizacja o dostawy gazu do Europy które MUSZĄ biec przez ziemie dawnej Syrii.

  Gospodarka USA MUSI żywić się wojną by nie upaść (Iron Mountain Report), a fakt że robi to w komitywie z państwami NATO - nie znaczy że będzie Europę oszczędzać, w polityce sentymentów nie ma. Są CELE do osiągnięcia.

  Użycie pojęcia "zderzenie cywilizacji" w tym konkretnym kontekście dowodzi jedynie nieznajomości lub niezrozumienia tekstu Huntingtona.

  Można taką litanię ciągnąć, ale któż przekona wiedzących lepiej?
  Szkoda tylko że zamieszanie zwiększają utrudniając innym zrozumienie w tym zamęcie "co jest grane".

  Więc z tym "ujadaniem" to ostrożnie proponuję.
 • @Paulus Aquarius
  Witam , widać czyje łapska przy tym grzebią . Pzdr. http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2016/01/soros-chce-podbic-imigrantami-europe-i-sfinansowac-to-jej-zadluzeniem/
 • @bjes 16:16:21
  Po pierwsze:
  Z jakimi tezami się Szanowny Kolega nie zgadza W MOJEJ NOTCE? Pytam, bo w zasadzie trudno się doszukać konkretnych zarzutów związanych z notką, a to czy
  "Tropem MYŚLIWCÓW NIOSĄCYCH DOBRA CYWILIZACYJNE BIAŁEGO CZŁOWIEKA podążały chciwe korporacje"
  ..czy też "korporacje wysłały przodem myśliwce..."
  NAPRAWDĘ NIE MA WIĘKSZEGO ZNACZENIA DLA zagadnień zawartych w tym artykule.

  Po drugie; jeśli chodzi o
  "Intencjonalne dobieranie faktów pod założony cel to demagogia.
  Zwłaszcza jeśli celuje w "dokopanie komuś."
  ...TO MOŻNA TO POTRAKTOWAĆ JAKO "DWIE PIECZENIE NA JEDNYM OGNIU- Ten tekst jest niejako odpowiedzią na tekst osoby , której mimochodem dokopuję ;) - choć oczywiście celem nadrzędnym jest PRZEKAZANIE MOJEGO PUNKTU WIDZENIA

  I po trzecie;
  "Użycie pojęcia "zderzenie cywilizacji" w tym konkretnym kontekście dowodzi jedynie nieznajomości lub niezrozumienia tekstu Huntingtona."Więc z tym "ujadaniem" to ostrożnie proponuję."

  Nie czytałem tej pozycji, nie mniej jednak nie musi to oznaczać , że nie potrafię w trzeźwy sposób ocenić tego złożonego zagadnienia jakim jest "zderzenie cywilizacji" którego w zasadzie - jak staram się udowadniać -
  NIE MA , A JUŻ NA PEWNO NIE BYŁOBY GO GDYBY to zderzenie nie było usilnie stymulowane przez pewne siły. Pomijam już fakt, że Pan Huntington nie ma monopolu na określenie "zderzenie cywilizacji.

  Reasumując:

  ...
  "Więc z tym "ujadaniem" to ostrożnie proponuję."

  ;)
 • @Paulus Aquarius 14:35:08
  Ja mysle, ze najwiekszym zderzeniem swiatow bylo jak Polacy i inni Europejczycy wjechali na czolgach i samolotach na Bliski Wschod do ZAPRZYJAZNIONYCH suwerennych panstw.. bez zapowiedzi

  Do Iraku polecieli, zeby po zburzeniu kraju zaczac odbudowywac co zburzyli i pracowac na obiecanych kontraktach USA.

  A ja mysle, ze te tlumy muzulmanow wala do Europy po ... odszkodowanie za zburzone domy, infrastrukture, zniszczone panstwo i pomordowana ludnosc cywilna.
 • @Tiamat 16:49:24
  A ja mysle, ze te tlumy muzulmanow wala do Europy po ... odszkodowanie za zburzone domy, infrastrukture, zniszczone panstwo i pomordowana ludnosc cywilna
  Gdybym miałbyś uszczypliwy..to ..skomentowałbym tak:
  ...Czyż nie mają prawa w związku z powyższym ?
  Wiem, że zauważyła to Pani na pewno ; czy kiedykolwiek w mainstreamowych mediach- gdy mówi się o uchodźcach uciekających przed wojną - nadmienia się kto rozpętał te wojny ?
 • @Paulus Aquarius 17:00:22
  5 x*
 • @ KTO CHCE WOJNY RELIGIJNEJ W EUROPIE ?
  Żydo-komuniści.
  Jak samo pytanie wskazuje, chodzi o finałową likwidację Chrześcijan.

  Urojenia p.Tiamat są absurdalne. Nie ma czegoś takiego jak „odszkodowanie za zburzone domy, infrastrukture, zniszczone panstwo i pomordowana ludnosc cywilna”.
  Czy Polacy również wyjeżdżają do Niemiec po „odszkodowanie” za WŚII? Kompletna bzdura.
 • @Paulus Aquarius 16:46:38
  Starając się trzymać na dystans od wzajemnego kopania:

  1. Wojny religijnej nie będzie. Jest realizacja planu Kalergi połączona z Hidżrą (jak się arabom wydaje), organizowana przez syjonistów. Dla jankesów jest to wskazywanie potencjalnemu konkurentowi jego "miejsca pod stołem" a nie "przy stole".
  2. stara emigracja (i emigranci) są nieporównywalni do tego co ma miejsce obecnie. Mowy nie ma dziś o asymilacji. Jest to co widać już w Szwecji.
  3 o ile emigranci w państwach postkolonialnych są jakąś formą zadośćuczynienia, w przypadku Polski, Węgier, Czech, Słowacji - jest to wyłącznie punkt pierwszy. Agresja przed którą mamy OBOWIĄZEK bronić siebie, rodziny i rodaków.
  4. skutek bez przyczyny nie istnieje, jak i reakcja bez akcji. Nie jest bez znaczenia co spowodowało że napadnięto i ograbiono kogoś, bez powodu do grabieży by nie doszło. To w temacie samoloty czy korporacje. Bez zburzenia realiów życia w Iraku, Libii, Syrii - omawiany problem by nie istniał. Realia zburzyli grabieżcy, samoloty były tylko narzędziami.
  5. rozpatrując konkretnie polską sytuację (a nie w całości unijną) racjonalne działania są wkalkulowane w plany psychopatów i nie obronią społeczeństwa, już obciążonego Ukraińcami (o których asymilacji będzie można rozmawiać dopiero po latach). Szansą mogą być działania irracjonalne (emocjonalne), zwłaszcza że politycy bez presji - zawsze pójdą na łatwiznę.

  Czy muszę wyrazić to jaśniej? Uważam że końcówkę lepiej zostawić w formie domyślnej, nie każdy zrozumie, co i lepiej.
  Stąd uważam że Husky to dobry piesek. W tym konkretnym kontekście. Dokąd gryzie obcych.
  :)
 • Moje zdanie
  Gdy znaleźliśmy się już nad "krawędzią" na tą chwile nie ważne jest
  kto zawinił a kto nas tam popchał. Najważniejszym jest aby w przepaść
  nie spaść czyli jak najszybciej z nad krawędzi spierdzielać. Reszta to czysta demagogia na którą będzie czas gdy znajdziemy się w strefie bezpiecznej.

  PS: osobiście nie chce widzieć w Polsce ani inteligentnej, ani debilnej rzeszy żadnych emigrantów. Polska jest dla Polaków a w tej kwestii
  mamy dużo do zrobienia (nie mówimy tu o pojedynczych jednostkach). Pojeździłem trochę po świecie i wiem ze Polska kultura, obyczaje oraz przyzwyczajenia nie pasują ani do Latynosów, ani Azjatów, ani Murzynów ani do Arabów i innych. Wszystkie obce kultury i obyczaje mają zachowanie ekspansyjne i gdy już w Polsce się znajdą będą próbować
  na siłę przekształcać nasz kraj na ich styl modłę. Ogólnie ujmując Polacy są narodem dobrym dlatego łatwo jest nas stłamsić i uzależnić.
  NIE - dla wszystkich emigrantów w większych ilościach.
 • @Stara Baba 18:07:48
  NIE - dla wszystkich emigrantów w większych ilościach.
  Pełna zgoda w tym miejscu - nie my zrobiliśmy bajzel na BW..
  No prawie...nie my...
 • To nie jest tak do końca.
  Kiedy Izrael będzie wielki?
  Ano wtedy, kiedy więksi od niego staną się mniejszymi.
  To jest odpowiedź na wszystkie bolączki tego świata.
 • Autor
  Czepianie się Michalkiewicza, Husky czy Kula-Lis mi się nie podoba.
  Niezależnie od ich poglądów, to są blogerzy i komentatorzy z górnej półki. Nasz najpopularniejszy bloger bardzo często wkleja cudze teksty i nikt nie ma do niego o to pretensji. Jest na Neonie wiele wpisów na które szkoda czasu tracić. A drobne potknięcia, jak w tym przypadku, nie są powodem do ostrej krytyki.
 • @Casey 19:03:14
  "Czepianie się Michalkiewicza, Husky czy Kula-Lis mi się nie podoba.
  Niezależnie od ich poglądów, to są blogerzy i komentatorzy z górnej półki. "

  Pomińmy Michlkiewicza...
  Kseroboye - górna półka ? Jebłem na miejscu..
  Dobrze się człowieku czujesz ?

  "Nasz najpopularniejszy bloger bardzo często wkleja cudze teksty i nikt nie ma do niego o to pretensji."
  Masz na myśli Pana Jeznacha? Jeśli naprawdę nie widzisz różnicy między tymi dwoma typami blogowania to naprawdę musisz być ślepy

  Wkleja teksty, owszem ale bardzo dużo też pisze, a jego warsztat dziennikarski to extra klasa w porównaniu do ligi podwórkowej kserobojów..
  Większość tutejszych blogerów zdaje się to dostrzegać - to zwykłe krętacze, manipulanci i naprawdę ćwierćinteligenci. No i co najistotniejsze
  NIE UMIEJĄ PISAĆ !!! NIGDY NIE WIDZIAŁEM KOMENTARZA NAPISANEGO PRZEZ KSEROBOYÓW , który miałby więcej niż dwa trzy zdania, a jeśli jest dłuższy to oczywiście jest wklejką..
 • JAK JUŻ WIELU Z WAS WIADOMO - NIE LUBIĘ CENZURY...WIĘC KOMENTARZE USUNIĘTE PRZEZ ADWERSARZY WKLEJAM U SIEBIE..
  kula Lis 67 20:18:15
  "Nie nie jesteśmy ci sami durniu. Ja jestem z Opola. 12 lat wśród muzułmanów. Więc wiem co piszę."

  Być może po prostu jesteś zwykłym ksenofobem. Nawet taki drobiazg jak to , że piszesz Muzułmanie z małej litery, może na to wskazywać Muzułmanie to normalni ludzie .. Inni są ..to fakt, ale znakomita większość z nich nie ma zamiaru nikomu robić krzywdy.
  Też miałem styczność z Muzułmanami , ba setkami muzułmanów - bo zajmowałem się handlem w ogromnej hurtowni warzyw i owoców w Londynie, gdzie przewijają się wszystkie nacje będące mniejszościami w UK. To byli stali klienci, których obsługiwałem codziennie więc z czasem z wieloma z nich nawiązywałem bliższe relacje, rozmawiałem z nimi. Fakt na tematy religijne ciężko się z nimi gada, mniej więcej tak samo jak ze Świadkami Jehowy czy Katolikami.. Bodajże trzy razy miałem jakiś konflikt z nimi a raz doszło do rękoczynów ale winna jest także specyfika miejsca, gdzie w grę wchodzą spore pieniądze ( jak ktoś kupuje kilkanaście palet owoców i warzyw )i często dochodzi do sporów między klientami. Ogólnie mam lepszą opinię o muzułmanach niż o angolach, którzy często są prostakami jakich mało...
  Nie wiem co Tobie zrobili - pewnie nic, ale siedzisz godzinami w necie i ryjesz sobie beret a że - co prawdopodobne - nie jesteś szczególnie bystry to łatwo dałeś się wkręcić ...w spektakl pt." zderzenie cywilizacji"
 • @Paulus Aquarius 21:10:57
  Husky to emigrant w Londynie . Kula Lis 67 to ziomek z Opola .Pzdr.
 • @Autor (II)
  Napisałem na moim blogu:

  "Bardzo dobry tekst o uchodźcach i o Europie napisał Paulus Aquarius, link:

  http://orbo.neon24.pl/post/139093,kto-chce-wojny-religijnej-w-europie

  O kwestii uchodźczej poważnie) pisali już: Tiamat, Andrzej Szubert (opolczyk), Metro, Przemex. Pisałem też ja i jeszcze inni. To, w jaki sposób zadziałała propaganda, nie dziwi mnie - spece już nie takie rzeczy wymyślali. Ale to, że społeczeństwo w tak dużej masie dało się tak urobić i napuścić, tego w żaden sposób nie potrafię zrozumieć. Tekst Aquariusa i jego co nieco cieplejsze przyjęcie wydaje się być postępem w tej zawstydzającej sprawie.
  Przypomnę, że w styczniu ub.r. Andrzej Szubert został wywalony z NEON-u i ja też (na około 7 tygodni) za notki stwierdzające, iż nie było gwałtów, dokonanych niby przez muzułmanów w noc sylwestrową w Kolonii. Udokumentowaliśmy solidnie nasze twierdzenia.
  I jeszcze jedna uwaga: nasycenie anty-uchodźczych i anty-muzułmańskich wpisów jest znacznie większe w mediach i portalach społecznościowych niż w realnym życiu. To świadczyłoby o działaniu licznych trolli i zadaniowców w tym zakresie. I świadczyłoby o tym, że ludzie tak do końca jeszcze nie zgłupieli.

  zygmuntbialas 29.06.2017 23:26:41".
 • @Zdzich 17:17:47
  Pan Zdzich raczy zartowac!
  Od ponad 70 lat Niemcy ( i przy okazji inne panstwa) placa odszkodowanie ofiarom holokaustu i Izraelowi , chociaz Izrael jako panstwo w czasie wojny nie istnial.
  Radze przygladnac sie historii na czym polegaja odszkodowania wojenne.
  Oprocz histori, zapraszam do przeczytania mojego wpisu jezszcze raz. Jesli nie zauwazyl pan ironii to juz pana problem.
  Nie moj.

  Mnie zastanawia logika i drapiezna mentalnosc czlonkow narodu, ktory przeszedl niemiecka okupacje i zbombardowane miasta i wsie.

  Za pomoc w mordowaniu Libijczykow i bombardowanie ich miast i wsi i mordowanie kobiet i dzieci, minister d/s zagranicznych Polski, niejaki pan Sikorski obiecal, ze zalatwi Polakom kontrakty w Libii!!!!!! ( Z kim zalatwi?)

  My oskarzamy ofiary niekonczacych sie wojen na Bliskim Wschodzie o wojne przeciwko Europie??
  Jest dla mnie nieprawdopodobne wrecz, ze ofiary gwaltu sie o ten gwalt oskarza.

  Co polskie mysliwce robia w Syrii?? Bronia prezydenta kraju???
  Co Polacy robili na majdanie? Bronili legalnego prezydenta kraju?
  Co polskie wojsko robilo w Jugoslawii??
  Bronilo legalnie wybranego prezydenta kraju?
  Co robi polska policja i polskie wojsko w Kosowie?
  Pilnuja handlu nerkami i zywym towarem?

  Zastanawiam sie, coby ci sami medrcy, ktorzy atakuja ofiary pozogi wojennej powiedzieli gdyby Hitler po zbombardowaniu Warszawy obiecal Niemcom intratne kontrakty przy odbudowie zniszczonego miasta.

  A my mielismy tez obiecane kontrakty za zburzenie Iraku.

  Sikorski załatwi kontrakty w Libii - Stanislas Balcerac - NEon24.pl
  http://monsieurb.neon24.pl/post/31097,sikorski-zalatwi-kontrakty-w-libii
 • @Stara Baba 18:07:48
  Jeszcze jeden prorok.
  Przypomina mi sie takie haslo; Breslau dla Niemcow.

  Polska dla Polakow a Zaolzie dla Czechow. Kijow dla Rosjan. Wilno dla Litwinow?. A nam nie przeszkadzalo, zeby isc na Kowno, Wilnow, Kijow, Zaolzie.
  Nam juz Ziuk pokazal, ze Polska od morza do morza- obojetnie, kto po drodze.
  A Irak dla Irakijczykow. I Afganistan dla Afganow, o czym Stara Baba raczy nie pamietac.
  Polskich wojsk do Jugoslawii tez nikt nie zapraszal, zwlaszcza jak sie okazuje, ze Polacy niechetnie sie przyjaznia z narodami. Gotowi sa brac udzial w niszczeniu innych narodow.
  Od ponad 16 lat Polacy "asymiluja sie" w Afganistanie. Polskie wojsko polecialo az do Afryki, do Mali - tam sie asymilowac razem z Francuzami.
  Ogolnie rzecz biorac to my nawet Slowian uwazamy za wrogow: Serbow, Rosjan..
 • @Paulus Aquarius 21:14:04
  My przeciez mamy polskich muzulmanow!! Od 600 lat zyja w Polsce.
  W Polsce stoja meczety od setek lat. Jakos nikomu nie przeszkadzaja.
  I nie zagrazaja "polskiej kulturze'.
  I jakos nasi, polscy muzulmanie nigdy nam nie przeszkadzali az... do swietej wojny krzyzowej G.W. Busha, ktory oglosil krucjate na Bliskim Wschodzie i napadl na Irak.!
  W Europie jest bardzo duzo EUROPEJSKICH muzulmanow. (Ponad 25 milionow- Polacy nawet tego nie wiedza?)
  To my juz tak, jak Amerykanie, nie wiemy, kto w Europie od setek lat mieszka??
  Mnie zastanawia nieznajomosc polskiej historii.
  Polska byla potega tylko wtedy gdy byla tolerancyjna.
 • @Tiamat 04:01:21
  Około 90% Polaków nie chce w Polsce żadnych "uchodźców".
  Powtarzam żadnych "uchodźców". Najwyższy czas aby się do tego ustosunkować. Albo kobieto jesteś w tych 90% albo w 10% a wtedy jesteś przeciw ogółowi Narodu. Jak sobie pościelesz tak się i wyśpisz. Nie miej później pretensji że będziesz później przeganiana przez ludzi jak bezdomny pies który chciał do Polski Murzynów i Muzułmanów ściągać.
  Życie weryfikuje dużo poglądów. Osobiście dla przykładu powiem że gdybym w 1980 roku wiedział gdzie i jak Polska pójdzie ze zmianami
  dobrowolnie zapisał bym się do ZOMO. No cóż, każdy wtedy był mądry.
 • @Tiamat 04:01:21
  Przestań kobieto pieprzyc. Żadnemu Polakowi nasi Lipkowie nie przeszkadzają. Nie wszczynaj tu kobieto kłamliwej propagandy bo zaczyna być to żenujące.
 • Nieprawda
  NIGDY NIE WIDZIAŁEM KOMENTARZA NAPISANEGO PRZEZ KSEROBOYÓW , który miałby więcej niż dwa trzy zdania, a jeśli jest dłuższy to oczywiście jest wklejką..

  Dużo komentarzy blogera Kula-Lis jest merytorycznych, ciekawych i treściwych. Często są odrobinę za długie. Ale nie są to absolutnie wklejki.

  Trochę więcej uczciwości i mniej zacietrzewienia! Przydało by się bardzo.
 • @Stara Baba 04:17:46
  Przeciez Lipkowie czy inne Tatary i Kozaki to tez muzulmanie, ktorzy podobno jak wszyscy muzulmanie zagrazaja polskiej "mono-etnicznej" kulturze!!
  Kto tu pieprzy? mamy ponad milion uchodzcow z Ukrainy -ale banderowcy to nasza kultura??

  Ja rozumiem, ze nie lubimy muzulmanow. My kochamy islamistow.
  I nie chcemy zadnych uchodzcow. nawet te miliony chrzescijan, z Bliskiego Wschodu, ktore pomagalismy ubic.

  Ponad 80 % Polakow popieralo przyjecie 100 tysiecy muzulmanskich "uchodzcow" z Kosowa I Czeczni. Nie przeszkadzala nam wtedy kultura wahabickich Saudow ani tureckich donmeh.
  Mamy nawet ulice islamisty Dudajewa w Warszawie.

  80 % Polakow popieralo mordowanie chrzescijanskich Serbow (bo to nie nasza kultura) i utworzenie 2-ch panstw muzulmanskich w Europie, bo to nasza kultura.... europejska.
  Mamy juz trzy panstwa muzulmanskie w Europie i wszystkie sa w NATO.
  To nam nie przeszkadza, bo my raz lubimy muzulmanow - a raz wprost przeciwnie.
  Nawet glosowalismy za Kosowem w Radzie Bezpieczenstwa, bo Polska miala wtedy roczny dyzur.
  I teraz polskie wojsko w Kosowie ochrania muzulmanow przed Serbami.

  Polakom nie przeszkadza ponad 25 milionow europejskich muzulmanow.

  PS

  "Powtarzam: zadnych uchodzcow"???
  O uchodzctwo moga sie starac wylacznie Polacy.
  Status uchodzczy dostalo ponad 2 miliony Polakow.
  Pewnie dlatego ani Tusk ani Duda nie chca widziec tych "uchodzcow' z powrotem w Polsce.

  W filozofii Kalego to jest tak: Jak Kali ukrasc krowe- to jest dobry uczynek.

  Kradniemy krowy w Afganistanie, Libii, Iraku, na Haiti , w Jugoslawii - i to jest dobry uczynek.
 • @Stara Baba 04:20:11
  Siedzi Stara Baba w Polsce i nie wie o co naszym, polskim muzulmanom sie rozchodzi.
  Bo widocznie cale 90% Polakow nie ma zielonego pojecia, kto buduje meczety w Polsce.
  Ostrzegaja nas i polscy muzulmanie ale ich nikt nie slucha!!!!

  Kto tu sieje propagande?
  Co Stara Baba wie o islamie?
  Albo o uchodzcach??
  Czyja powtarza propagande?
 • @Stara Baba 04:20:11
  Trochę kultury, bo polemizujesz z kimś na poziomie.
 • @Tiamat 03:37:24
  Z jednej strony faktem jest, że „Niemcy placa odszkodowanie ofiarom holokaustu”. Zdaje się, że już wypłacili.
  Co NIE znaczy, że Polacy (którzy nie byli ofiarami holokaustu) wyjeżdżają do Niemiec po „odszkodowanie” za IIWŚ, niby w zemście za „zburzone domy” itp. To jest bzdura!
  Tiamat nie odróżnia piernika od wiatraka.
 • @zygmuntbialas 23:30:46
  "Napisałem na moim blogu:

  "Bardzo dobry tekst o uchodźcach i o Europie napisał Paulus Aquarius, link:"

  Ładnie odsłon nabija Pański Blog :)

  "Przypomnę, że w styczniu ub.r. Andrzej Szubert został wywalony z NEON-u i ja też (na około 7 tygodni) za notki stwierdzające, iż nie było gwałtów, dokonanych niby przez muzułmanów w noc sylwestrową w Kolonii. Udokumentowaliśmy solidnie nasze twierdzenia."

  No cóż... Kto trzęsie drzewem prawdy, temu padają na głowę obelgi i nienawiść. :/
 • Upadły umysłowo szwabski prezio bredzi,
  "„To piękne, obserwować, że Ramadan w Niemczech stał się oczywistą częścią naszego wspólnego bytowania. W wielu muzułmańskich rodzinach, stowarzyszeniach i wspólnotach wieczerza „Iftar” jest też okazją do świętowania wspólnie z niemuzułmańskimi sąsiadami. Bardzo Wam, muzułmanom dziękuję, za to zaproszenie do pokonywania religijnych barier stanowiące przesłanie tolerancji i pokoju”- napisał w okolicznościowym przesłaniu prezydent Steinmeier."
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/117418-prezydent-niemiec-ramadan-jest-czescia-naszego-zycia

  W którym islamskim kraju fajna laseczka w miniówie do kolana, może sobie zawiesić bombkę na choince umiejscowionej na centralnym placu miasta ?
 • @Zdzich 08:45:18
  Gupi ten Zdzich - telo co cud.

  Wlasnie Niemcy zbudowali Izraelowi za pol darmo nowe 2 delfiny i co i raz doplacaja, bo sa szantazowani.
  Polacy dostali w ramach odszkodowania Dolny Slask - tak przynajmniej podaje stenoram z Konferencji w Jalcie. Nie czytal? Nie wie?

  To tylko Zdzich nie slyszal o reparacjach wojennych.
  Jaka szkoda. byloby ciekawiej w dyskusji.
 • @Paulus Aquarius 09:16:32
  Z tewgo drzewa to spadaja glowy, ktorym sie pomieszala etyka i prawa humanitarne z prawem dzungli.
 • @Paulus Aquarius 21:14:04
  Witam. Czytam te komentarze i autorom umknęło jedno:"NWO-NEW WOLRD ORDER"!!!Za to odpowiedzialny jest George W.Bush! Aby uzyskać powód do ataku na kraje arabskie, Goverment of the United State poświęcił 3 wieże i życie ok 3200 rodaków, głosżąc, że to Arabowie załatwili te wieże!!!
  To są BZDURY, i kilku specjalistów od wysokich budynków to udowodniło!
  Efektem tego było uchwalenie Patriot Act, który umożliwia aresztowanie ludzi bez zarzutów i więzienie ich bezterminowo!!! PO ataku a kraje arabskie, gdzie wcześniej była jakaś równowaga społeczno-polityczna, mocodawcy NWO uruchomili najazd Muzułmanów na Europę i szkolenie zamachowców do ataków terorystycznych! za tym idzie rozwalanie społeczeństw Europy przez ideologie gender, promowanie homoseksualizmu, małżeństw homo i
  dezawuowanie rodziny, jako podstawowej komórki społecznej!!! Po osłabieniu Europy , wystąpił by jakiś "mesjasz", który ogłosił by, że zrobi porządek i będzie NWO!!! Ale to się nie uda, bo społeczeństwa Europy już otrzeżwiały i głośno protestują!!!Dlatego Polska i Polacy nie chcą Muzułmanów u siebie i ci "goście" dobrze wiedzą, że u nas nie dostaną tego, co na bogatym zachodzie!!! Proszę o umiar w dyskusji, bo agresja i inwektywy niczego nie załatwią!
 • @Paulus Aquarius 21:14:04
  Zrozum wtórny analfabeto, że muzułmanin, chrześcijanin, buddysta, ateista, żyd zawsze pisze się z małej litery. Izraelczyk, Polak, etc. zawsze z dużej. Widać, że w powszechniaku miałeś pod górkę, tego uczono mnie już w 3 klasie powszechniaka. Po drugie widziałem pracując 12 lat w Zatoce i mieszkając w Dubaju, Abudabi, Dosze, etc..jak traktowali swych pobratymców w wierze Emiratczycy, Saudyjczycy, Katarczycy z Pakistanu, Indii, etc.. jako wielkie nic! tylko jako tanią siłę roboczą, której gdy już była zbyteczna deportując baranowcami czyli statkami do przewozu baranów i owiec! No i jak traktowali swą religię wiarę. Nigdy nie widziałem ich/znajomych a miałem ich dużo z racji pracy, tak w armii, marynarce, policji, etc..sami zresztą ochleje, by któryś miał dywanik i walił łbem 5 razy, nawet ani razu! Żarli, chlali i dupczyli co popadnie w Ramadanie, śmiali się z biedoty, będąc u mnie w mieszkaniu w ZEA czy Polsce pijąc, jedząc wieprzowinę, wędliny twierdzili, że wzrok Allacha tam czyli do mnie nie sięga. No i , że religia jest dla biednych i głupich. Jesteś po prostu za głupi bym podjął z tobą dyskusję jak i z paroma tu osobnikami podobnymi do ciebie. Tak ja chcę wojny z muzułmanami, bo albo my albo oni. Innej opcji nie było nigdy, nie ma i nigdy nie będzie.
 • @PiotrZW 07:56:11
  Ja nawet nie polemizuje. Nie warto. Z biegiem czasu przeczytałem trochę wpisów Pani @Tiamat i oświadczam że większość wpisów to demagogia. Dużo poruszanych spraw przez blogerkę jest słusznych ale
  z tego nic nie wynika gdyż ukazane są w dziwnym świetle a w przypadku emigracji Muzułmanów wręcz wrogim Polsce. Pani ta przypomina mi prof. J. Staniszkis. Dużo gadki, polemizowania ale żadnych konkretów. Takich ludzi na "poziomie" za czasów "obalania komunizmu" czyli profesorów i naukowców było na pęczki tylko nikt z nich nie starał się przetłumaczyć zwykłym zjadaczom chleba w Polsce że działania Solidarności i zapisujących się do związku ludzi są sprzeczne z interesem Polski i Polaków. Oni byli dla Narodu praktycznie bezużyteczną elitą. Tak samo
  i w tym przypadku. Namawianie na przyjmowanie do Polski "emigrantów", Muzułmanów? Czucie się winnym ich "krzywd".?.....

  ooooo... takiego wała jak Polska cała!

  PS: odnośnie kultury. -„Bo widzi pan, jak się ma taką sztukę przed sobą, to niełatwo zachować kulturę.” – Leszek, „Daleko od szosy”
 • @Stara Baba
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498829072164313101424.jpg

  „Kulturowe ubogacenie” w praktyce. Trudno uwierzyć, ale to dzieje się we Francji..Francuzi obawiają się o swoje bezpieczeństwo. Dla mieszkańców Paryża powstała specjalna aplikacja, która ostrzega przed miejscami, w których lepiej się nie pojawiać. Tak zwane strefy „no-go” to miejsca, w których mieszkańcy narażeni są na różnego rodzaju przemoc, przestępstwa, czy napaść na tle seksualnym. Aplikacja została zaprojektowana tak, żeby nie tylko wskazywać miejsca, których lepiej unikać. Użytkownicy sami mogą zgłaszać niebezpieczne rejony czy przestępstwa, takie jak napady, kradzieże, molestowanie seksualne, czy zaczepki ze strony imigrantów, którzy upodobali sobie ulice wokół stacji metra. Mieszkanki stolicy Francji wielokrotnie skarżyły się że w pewnych częściach miasta ciągle nękane są przez migrantów. Kobiety we wschodniej dzielnicy Paryża w Chapelle-Pajol twierdzą, że nie sposób opuścić domu bez narażenia na przemoc werbalną ze strony migrantów i dilerów narkotyków. Aplikacja niezbędna dla tych, którzy uważają, że „kulturowe ubogacenie” nie jest zgodne z naszą drogą życia napisał jeden z internautów. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, lepiej posiadać tę aplikację... niestety ocenił inny. Paryż to pierwsze miasto, dla którego stworzono aplikację ostrzegającą przed miejscami, w których islamskie, ekstremistyczne kasty prowadzą życie według szariatu i są agresywni wobec nie tylko kobiet, ale i mężczyzn. Jak widać, mieszkańcy Paryża uważają, że aplikacja jest świetnym pomysłem. Tylko czy takie środki są w stanie zapewnić bezpieczeństwo Francuzom?
  ccc | 30.06.2017 [16:14]
  Mieszkańcy Paryża generalnie wiedzą bez aplikacji, gdzie nie chodzić. A niestety, jest takich miejsc coraz mniej, nawet na Polach Elizejskich tłoczą się tysiące dzikusów, drących, rozpychających, śmiecących. Dzicz zalała już całe miasto, niewiele dzielnic, tych najdroższych i najstarszych, się ostało jeszcze cywilizowanych. Niestety, robi się coraz gorzej. Sam będąc w sprawach służbowych, np. w Saint Denis, często jestem jedyną białą osobą na ulic, w sklepie czy metrze. Tak wygląda początek końca Francji. Oby w końcu zaczęto się przed tym bronić.

  Ps..Francuzi mają kredki, flamastry, aplikację a radykalni islamiści kałachy i maczety. Francuzom do szczęścia brakuje tylko kredy i czystych już ulic do wypisywania "refugees welcome". Poziom zidiocenia białego człowieka, osiągnął stan praprzodka, złażącego za dnia z drzewa, by po zmroku z powrotem się na nie wdrapać. Afrykańskie Małpy, zawładnęły cywilizowaną Jewropą. "Planeta małp" SF w realu, ale jaja. Niebawem nadejdzie pora i konieczność budowania gett dla Europejczyków. A muslimy budiet guliat. Sprawdźcie jak wygląda getto oraz slumsy białych ludzi w Natal Durban w RSA. Filmy na You Tube. Ja proponuje Francom zastosować metodę niejakiej Kopacz; w przypadku zagrożenia schować się w kuchni pod stołem, i tyle, a cha wcześniej jeszcze zabarykadować drzwi wejściowe do mieszkania.
 • @kula Lis 67 16:13:55
  trzy słowa do głupca prowadzącego : debil, ksenofob, prostak...
 • @Paulus Aquarius 16:38:08
  JEŻELI JUŻ TO KSENOFOB, RASISTA, ANTYSEMITA, ETC..pozostałe to dotyczą ciebie. Sayonara, szalom żydzie!
 • @kula Lis 67 16:51:38
  No to dawaj adres przyjadę... weź huskiego do pomocy
 • @kula Lis 67 16:13:55
  Z cyklu : uczyl Marcin- Marcina

  Z malej litery zawsze sie pisze kula Lis

  Jak to pieknie, ze w polska pisownie mozna i Allacha wmanewrowac.
 • @kula Lis 67 16:31:25
  Francuzi w Algierze nie martwili sie o swoje ubogacenie.
 • @kula Lis 67 16:47:33
  No wreszcie sie po japonsku sklonil. .
  I zszedl ze sceny.
  Sayonara- dodajnatsu.
 • @kula Lis 67 18:20:41
  Ty ciulu, ja pracowałem jako supervisor i superintendent w serwisie US Navy

  A co mnie to obchodzi gdzie pracowałeś ? Myślisz ,że biorę poważnie przechwałki ANONIMÓW takich jak ty? Ukrywając się pod nickiem możesz być , kim ci tylko wyobraźnia podpowie. Dla mnie liczy się co prezentujesz tutaj.. A prezentujesz cebulactwo - więc bądź łaskaw wrócić tam gdzie możesz maszynowo wstawiać komenty-wklejki i nie zaśmiecaj mojego bloga bo to miejsce przede wszystkim dla myślących ludzi a nie kseroboyów

  Bye, bye kula -cebula
 • @Paulus Aquarius 18:42:25
  Białas, Rebeliantka/Krystyna i Repsol/Marek znają mnie dobrze, wiedzą kim jestem i gdzie pracowałem, znają moje nazwisko.
 • @kula Lis 67 18:49:01
  To szkoda jeszcze, że nie zaprezentowałeś poziomu dyskusji,tak jak przywołane przez ciebie osoby...
 • Religijne wojny w Europie ? całkiem realne
  Powiada się że generałowie zawsze są doskonale przygotowani do wojen już minionych.Ale z tego co widać dookoła, zasada ma charakter bardziej uniwersalny i dotyczy tzw większości.W tym rzecz jasna,tutejszej większości.
  Islam,islam,"wojna cywilizacji", a tymczasem grozi nam (nie anglikom nie francuzom ale nam) stara, poczciwa "wewnątrz cywilizacyjna" wojna religijna.
  Ledwie klika dni minęło odkąd rzymskokatolicki metropolita moskiewski Tadeusz Kondrusiewicz zmuszony był słowem surowym utemperować noblistę Swiatłana Aleksijewicz https://vz.ru/world/2017/6/10/275440.html

  albowiem tak miłośniczka benderyzmu i propagatorka polskiej odpowiedzialności za holocaust,łazi po różnych mediach i opowiada o wiszącej w powietrzy rzezi jaką katolicy urządzą prawosławny.
  Gołym okiem widać że wiadomy konflikt (banderyzm kontra antybanderyzm) wyraźnie przekierowywany jest w stronę konfliktu religijnego.
  I tej religijnej wojny,a nie szarpaniny z muzułmanami, raczej należy się obawiać.Bo nie wiem jak kto,ale ja się bardziej obawiam.
 • @Paulus Aquarius 21:34:20
  Przykro mi jestem zmuszony wyczyścić cały rynsztok .Przykro mi że ludzie dorośli nie potrafią dyskutować na poziomie . :(
 • @Repsol 22:03:12
  wywaliłem element spamujący więc nie będzie rynsztoku :)
 • @Paulus Aquarius 22:15:24
  Pozamiatałem knajackie wpisy . Warto się zastanowić jaka siła wyższa zmusza Polaków do takich zachowań , żeby skakać sobie do gardeł . Kto na tym zyskuje ?. Masz temat na następną notkę . Ave.
 • @Paulus Aquarius 22:15:24
  Nie wywalaj , za cenzora mam tu robić ja. Ciężka dola . :))) Ave.
 • @Repsol 22:26:40
  nie mam zaufania do Twoich porządków... ale i mechanizmów żeby Cię powstrzymać.. Czasami jedyne co można robić,to obserwować...
 • @Paulus Aquarius 22:41:26
  Proszę nikogo nie blokować , niech głupota jaśnieje blaskiem i wstydem dla autorów . Ja tylko patrzę z boku , jak to nasz kolega pisał " Z lornetką wśród blogerów " . Ps . Tu są nie tylko moje porządki , kilku adminów mamy .Nie tylko mnie .
 • @kula Lis 67 18:49:01
  Witam i pozdrawiam!!! Nie dyskutuj z głupimi, bo mżesz podzielić ich poglądy!!! Dziwię się osobnikowi Paulus Aquarius, że na merytoryczne argumenty odpowiada inwektywami a to świadczy o niskiej kulturze i chamskim charakterze!!!
 • @zibi 23:00:25
  "Nie dyskutuj z głupimi"

  wykorzystam zalecenie skierowane do kuli-cebuli i ograniczę się do krótkiej odpowiedzi
  Uważam , że to Ty jesteś głupek więc... dziękuję za ci zibi za rozmowę - do nie widzenia!
 • @Repsol 22:58:27 and @Paulus Aquarius 22:41:26
  Odkrył @Kula Lis Twoje imię, więc ja po imieniu, bo tak mi lepiej pasuję:

  A więc Marku,
  Sugerujesz Paulusowi, by nie banował Kuli Lisa. Przyznałbym Ci rację, ale w tym wypadku, nie przyznam. Uważam wpisy Kuli Lisa za rasistowskie, to po pierwsze, a takie wpisy nie mają prawa istnieć. A po drugie trudno mi sobie wyobrazić, by ktoś wyzywał mnie (lub osoby, które cenię, i w ogóle innych) na moim blogu.
  Więc zostaw decyzję Aquariusowi.
  U mnie Kula Lis był trzykrotnie banowany z powodu rasistowskich wpisów. Za trzecim razem bezpowrotnie. Odpoczywa teraz w piwnicy obok Kuby Rozpruwacza czy Jinksa. Są pewne granice przyzwoitości i rozsądku, także w sieci.

  Pozdrawiam Was obu :)
 • @zygmuntbialas 23:52:43
  : ))))) Wiem co to jest granica nieprzekraczalna .
 • @Stara Baba 04:17:46
  Pisze Pan: "Około 90% Polaków nie chce w Polsce żadnych "uchodźców". -

  --- Proszę sprawdzać, co Pan pisze, bo jest tak:
  "Instytut Badań Rynkowych i Społecznych. IBRiS zadał Polakom pytanie: "Czy jesteś za przyjęciem przez Polskę uchodźców w ramach systemu relokacji Unii Europejskiej?". Respondenci wyrazili zdecydowana niechęć. Ponad 60 proc. odpowiedziało: 'NIE', za było tylko 36,6 proc. badanych. Wcześniej w podobnym badaniu przeprowadzonym w marcu 2016 roku przeciwko przyjmowaniu uchodźców było 70 proc. respondentów. Przyjmować chciał ich tylko co czwarty badany".

  I druga rzecz: proszę czytać uważnej wpisy Pani Tiamat. Przecież ona pisze o innych sprawach.
 • @Stara Baba 16:16:26
  Pisze Pan: "... przeczytałem trochę wpisów Pani @Tiamat i oświadczam że większość wpisów to demagogia. (...) Dużo poruszanych spraw przez blogerkę jest słusznych ale z tego nic nie wynika". -

  --- Dużo wynika. A poza tym powiem: mam sporo danych o życiu i działalności Pani Tiamat, których nie mogę ujawniać, bo ona sobie tego nie życzy. I nie zakładam, że Pan ma choćby 10% jej osiągnięć w życiu.
  Porównanie ze Staniszkis jest o tyle trafne, że jest to ten poziom wiedzy.
 • @zygmuntbialas 23:52:43
  Panie Zygmuncie, ja naprawdę nie przejmuje się bluzgami szczególnie, że przeważnie odpowiadam symetrycznie albo jeszcze mocniej , co często wzbudza chama w zakłopotanie. Nigdy nie zaczynam pierwszy! Zresztą chyba widzi Pan jak wyglądały dialogi zanim pojawiły się kula- cebula

  bana dostał w momencie kiedy zaczął seryjnie wrzucać fotki jakiegoś pedała w mundurze co kilkanaście sekund , łącznie chyba z dziesięć linków...
  No to sorry bardzo - blog to nie śmietnik - napisałem mu dwa razy wołami, że takie numery to u huskiego , ale nie tutaj ,ale nie pomogło ...

  A resztę zacząłem usuwać bo wpadł Repsol - znaczy neonowy Chuck Norris ... i straszyć cenzurą począł ;) - nawet nie sprawdzałem co tu pousuwał...

  Powtarzam - nigdy nie zaczynam zadym pierwszy! Nigdy.
  Gorzej jak ktoś mi podpadnie jak kseroboye - wtedy gnębił będę zawzięcie za każdym razem gdy złapie na spamowaniu, manipulowaniu, itd.
 • @Paulus Aquarius 07:58:49
  "... naprawdę nie przejmuje się bluzgami... nigdy nie zaczynam zadym pierwszy". -

  --- Tak, wiem, ale czasem nie warto się szarpać. Szkoda, jeśli nie nerwów, to czasu. Przyszły czasy, o czym już od paru lat piszę: a więc przyszły czasy, że nikt nikogo nie słucha. Nie ma dialogu, są tylko monologi. I nie mamy wyjścia: trzeba po prostu mówić swoje.
  A kłócić się z trollami czy zawodowymi krzykaczami i płatnymi zadaniowcami to na dłuższą metę bez sensu. Poza tym nie przyjdą na Pański blog kobiety, bo będą się obawiać, że zostaną zwyzywane.

  Pozdrawiam,
  miłego dnia życząc.
 • @zygmuntbialas 13:46:23
  Wiem.. wiem to Panie Zygmuncie, ale nigdy nie pozwoliłbym sobie na obelgi skierowane do kobiet...
  Czasami po prostu mam ochotę dopieprzyć trollom i robię to... Próbowałem; i tak i tak - ale najlepszy okazuje się mix ;)
  Trochę nokautu intelektualnego , a jak zaczyna delikwent z braku argumenów wycieczki personalne to jadę im po werandzie ile wlezie...
  Husky i Talbot już do mnie nie podskakują - bo wiedzą , ze i tak ich zgaszę jak kiepa... Nie brak mi rozumu , ale za młodych lat nabrałem trochę "charakteru " - miałem super mentora w Śląsku Wrocław. On i podobni nauczyli mnie rozsądku, szacunku, siły charakteru ..no i że .."morda nie szklanka nie zbije się" ;)
  Tak więc dziś nie brak mi wigoru do walki ...piórem i pięścią... :)
  Pozdrawiam i miłego dnia również życzę !
 • NIE WPUSZCZAMY kilku tysięcy uchodźców z Syrii i okolic ..a w tym czasie Ukraińcy szturmują Polskę!!!
  KILKA TYSIĘCY vs KLIKA MILIONÓW ???

  KACZY POMIOT z jednej strony udaje , że jest przeciwko uchodźcom, a z drugiej strony otwiera drzwi dla wrogów z upadliny
  We WROCŁAWIU JEST ICH JUŻ OK. 60 TYŚ... ILE W CAŁEJ POLSCE ?
  -TO 100 RAZY GORZEJ NIŻ KILKA TYSIĘCY MUZUŁMANÓW!!!

  Muzułmanie nic złego w Polsce nie robili i nie robią ,w PRZECIWIEŃSTWIE DO UKRO-ŚCIERWA, które przybijało do sztachet niemowlęta...

  Kacze ścierwo ochoczo wpuszcza banderowców...
  Po co?

  ANO , JEŚLI SIĘ CHCE ZBUDOWAĆ JUDEOPOLONIĘ TO NAJPIERW TRZEBA WYMIESZAĆ ETNICZNIE POLSKĘ , poleje się trochę krwi ukraińskiej , trochę polskiej .... Po za tym wpuszczenie do Polski dwóch czy trzech milionów banderowców SKUTECZNIE ZAMROZI WZROST PŁAC W POLSCE PRZYPIECZĘTOWUJĄC LOS POLSKI JAKO SKANSENU z tanią siłą roboczą - montownią dla firm zachodnich i rynkiem zbytu...

  Husky i inne kundle będą się wtedy w duchu cieszyć, bo chyba każdy widzi , że tylko udają patriotów, a tak naprawdę życzą zguby Polakom, Słowianom, Rosjanom... Pachołki syjonistów, skryto syjoniści , wyzywający wszystkich.. od żydów :)
  TO DLATEGO MODLĄ SIĘ DO SYJONISTÓW -KALKSTEINA, MACIEREWICZA I INNEGO BEZNAPLETKOWEGO ŚCIERWA..
 • @Paulus Aquarius 14:41:43
  "We WROCŁAWIU JEST ICH JUŻ OK. 60 TYŚ...". -

  --- Mam takie dane z Wrocławia: w firmie zagranicznej (nieniemieckiej) pracuje 50% cudzoziemców z tegoż kraju + 50% Polaków w administracji. W produkcji jest nieco ponad 70% Polaków i prawie 30% Ukraińców.
  Jest ich więc dużo. U nas w Opolu widzę ich /je w supermarkecie, zarówno jako kupujących, jak i przy kasie. Jakie to niesie /może przynieść skutki? - Może takie, jak Pan pisze - jeszcze nie wiem. Staram się nie zabierać głosu.
  Tak chciałem też nie zabierać głosu w sprawie muzułmańskich uchodźców, ale nie wyszło. Więc i zapewne kiedyś coś napiszę.
  Obok mnie wynajmuje mieszkanie małżeństwo z Ukrainy. Spokojni ludzie - na balkonie uprawiają nie kwiatki, lecz pomidory.
  Wcześniej w tym mieszkaniu urzędowały płatne panie (Polki). Ile one nabroiły, to trzeba by notkę napisać, ale i Czytelnik byłby zniesmaczony. W sumie jest tak, że różni są ludzie. A Ukraina? - Chyba już Pan wyczuwa, że kołuję. Prosto: pisałem dużo o Ukrainie, a teściowe pochodzą z Kresów. Ponieśli straty, m.in. została okrutnie zamordowana matka teściowej, tj. babka mojej żony.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930