Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 1514 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

Chemtrails - update !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W DZISIEJSZE NOTCE: Ciekawe , nietypowe medialne wydarzenie z przed kilku dni w Australii, podsumowanie dwóch dekad oprysków i kilka linków w temacie chemtrails i chembombs.

 
 
 
 
W australijskiej telewizji WIN Television , w programie informacyjnym WIN NEWS ukazał się krótki reportaż na temat chemtrails.
( filmik na YT z polskim tłumaczeniem – po kliknięciu ikonki z napisami)
 
 
 
 
  
  Z poniższego filmiku z kanału Killuminati na YT można wyłuskać informacje wskazujące, że jest jeszcze nadzieja na zdemaskowanie tego niewyobrażalnych rozmiarów programu aerozolowych oprysków Planety. I choć wnikliwie badając temat chemtrails dochodzę do innych wniosków co do CELU rozpylania chemikaliów nad naszymi głowami niż twórcy np. tego filmiku to najważniejsze, że ludzie na całym Świecie- niemrawo co prawda -ale jednak zaczynają dostrzegać ten niebywały fenomen.
 
 
 
 
  
  Kiedyś nie mogłem zrozumieć skąd u diabła bierze się tak ogromna ilość smug, gdy obserwacje z góry ( zdjęcia satelitarne na żywo ) i z dołu nie potwierdzały oprysków chemicznych za pomocą samolotów. Dziś jestem już pewien , że są jeszcze co najmniej dwie metody rozpylania chemikaliów: za pomocą niewidocznych z powierzchni ziemi dronów i za pomocą nieznanych mi jeszcze urządzeń wlatujących w komórki burzowe i w duże formacje chmur Cumulus zanim i wykorzystując silne prądy wznoszące do rozpylania chemikaliów, przez co tworzy się FAKE CUMULONIMBUSY, jak na zdjęciu wprowadzającym.
Fenomen jest już znany od kilku lat w sieci jako CHEMBOMBS
 
Chembombs Replace Chemtrails as Method for Climate Engineering – Chembombs zastępują chemtrails jako metodę inżynierii klimatycznej:
Poniżej cała masa info i filimików na ten temat na stronie internetowej:
 

 

 
 
  
  From Chemtrails to Chembombs, Aerial Aerosol Explosions are the New Dispersion Method Worldwide – OD chemtrail do chembombs , Powietrzne wybuchy aerozolowe są nową metodą rozprzestrzeniania na całym Świecie
 
 
 
 
  
  Warto także oglądnąć to ( dla niecierpliwych od 5 minuty):
 

 
 
 
TO CO OGLĄDNIECIE PONIŻEJ moim zdaniem nie jest naturalnym formowaniem się chmur . Zwróćcie uwagę na to co stało się z chmurą cumulus po lewej stronie nagrania a także jak wygląda moment eksplozji (?) gwałtowne opróżnienie jakiegoś pojemnika przenoszonego przez drony (?) DOKŁADNIE 37 SEKUNDA
 

 
 
  
 
 
  CZY SĄ JESZCZE LUDZIE , KTÓRZY UWAŻAJĄ, ŻE MODYFIKACJA POGODY JEST TYLKO TEORIĄ ?
Oto adres strony korporacji zajmującej się inżynierią pogodową
 

 
 
 
  
  WSZYSTKO WSKAZUJE NA TO, ELITY OGARNIAJĄCE W CAŁOŚCI PROJEKT SKY-PE ( SKY PROJECT ENGINEERING) widząc , że pajęczyna kłamstw wokół projektu jest niestabilna i grozi załamaniem się projektu, postanowili interweniować poprzez częściowe ujawnienie elementów, dotychczas tajnych- poprzez zastosowanie "masażu świadomości" celem skanalizowania rosnącego globalnego oburzenia. Ślady tych przecieków pojawiają się od co najmniej 10 lat w mediach, wikipedii, itp
 
 

 
 
 

 

 

KOMENTARZE

 • ...
  https://www.youtube.com/watch?v=Z8otb4UdI5U
 • @Paulus Aquarius 16:34:29
  Coś mało odsłon masz Gimbusie.
  Pionierami w manipulacjach pogodą byli i są Rosjanie.
  Amerykanie ukradli im patent.

  Nigdy nie pada nad Placem Czerwonym!
 • Pójdą anglosaskie elyty coraz dalej ,w swoim psychopatycznym szaleństwie.
  https://youtu.be/63FQc6Onges
 • Nano chemitrails w Niemczech!
  https://youtu.be/GxezWj5jEsQ
 • Autor Książki O Chemtrails-Wojskowe Samoloty Rozpylają Trucizny
  https://youtu.be/SpVFv4NwWLQ
 • @Talbot 17:52:03
  "Coś mało odsłon masz Gimbusie

  Jedno mnie w twoim zdaniu zastanawia. Po co użyłeś dużej litery w słowie gimbus ? Czyżby zadziałał mechanizm auto-respektu ? ;)


  Gimbaza to chyba twoje klimaty szczylu.. Wnioskuje po doborze materiału źródłowego, jaki przewija się w twoich notkach dla niedorozwiniętych psychofizycznie.
  Moja fala to 1980. O gimnazjum nikt wtedy w Polsce nie słyszał. Porządne to były czasy- dyscyplina była w szkole, trukało się po rosyjsku, a nie tak jak dzisiaj po angielsku , który to język na chama wciska się do łbów małych, inteligentnych Polaków i robi się z nich homo-brytolus nie umiejących myśleć perspektywicznie i samodzielnie...
  Jakie spustoszenie umysłowe powstało w pokoleniu lat 90-tych i 2000-nych widać po Taborecie, który nie umie napisać zdania złożonego... o podrzędnie złożonym nie wspomnę ...
 • Autor
  Dzięki za info, nie wiedziałam o tych nowych metodach zatruwania.

  Dałeś dwa razy ten sam link, nie ma tego o tym, kto to robi.
  5*
 • @Lotna 20:23:36
  Dziekuję !!!
  Już poprawione- właściwy link na swoim miejscu
 • @Lotna 20:23:36
  jeszcze jeden filmik pokazujący "CHEMBOMBS" ( moment "wyrzucania" chemikaliów zaczyna się o około 1:30)

  https://www.youtube.com/watch?v=nrGk6BWZ6SM

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031