Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
82 posty 1514 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

KACZYŃSCY PATRIOCI ? UDERZ W FAŁSZ ! PiS–syjonist. agentura

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO, gdyż o ile drugie z tych stronnictw sejmowych jest całkiem bezideowe, o tyle PiS jest proatlantycki, proamerykański

 

 

 PiS to jest agentura amerykańska, konkretnie CIA, a najkonkretniej – to jest syjonizm amerykański – który wykonywał agenturalną misję konfliktowania Polski i państw z południa byłego Związku Sowieckiego, konfliktowania i zbrojnego i propagandowego i politycznego.

Przypomnijmy sobie, jak Kaczyński jeździł do Gruzji, jak jeździł na Ukrainę, jak w czasie rządów PiS-u prowokowano Polaków przeciwko Białorusi. Jak hołubiono tę agentkę amerykańskiego syjonizmu Borys …
 
 
Lech „Kaczyński” podczas jednej z jego pielgrzymek politycznych do Izraela powiedział w Knesecie, że niezależnie od tego, kto będzie w Polsce sprawował władzę, on jako prezydent będzie realizował politykę izraelską. 

 

 
 
 
PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO, gdyż o ile drugie z tych stronnictw sejmowych jest całkiem bezideowe, o tyle PiS jest proatlantycki, proamerykański

 
Po dojściu do władzy przeciwatlantystów w Polsce, partia ta musi zostać zdelegalizowana w pierwszym rzucie, gdyż podszywa się pod wartości patriotyczne oraz konserwatywne, myląc tym samym nieuświadomionych politycznie ludzi.

 
 
 WIĘCEJ NA STRONIE PONIŻEJ…NAPRAWDĘ WARTO PRZECZYTAĆ!
 
 
 
.

 
Kim są Kaczyńscy – fakty, mity i wątpliwości:

 

 
Cudowne przypadki z życia Kaczyńskich-Kalksteinów …
 
1) Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK, tuż po wojnie, dostaje od stalinowskiej władzy wypasiony apartament na Żoliborzu, jak na tamte czasy rzecz poza zasięgiem zwykłego obywatela, nawet szarego członka PZPR.
2) Cud drugi, żołnierz AK, mąż sanitariuszki AK, dostaje posadę wykładowcy na Politechnice Warszawskiej i oboje żyją sobie z jednej pensji jak pączki w maśle. W tym czasie gdy w Polsce rządzi Bierut, a właściwie Stalin rządzi Bierutem, posada dla Akowca na uczelni brzmi jak ponury żart, jednak rzecz miała miejsce.
3) Cud trzeci, rodzą się bliźniaki i jako dzieci akowskiego małżeństwa, na początku lat 60, kiedy większość dzieci akowców opłakuje swoich rodziców, albo czeka na ich powrót z więzienia, nasze orły zabawiają się w reżimowej TV.
4) Cud czwarty. Jarosław Kaczyński jako jedyny działacz opozycji kręgu doradców Lecha Wałęsy, nie zostaje internowany.
5) Cud piąty, Jarosław Kaczyński odmawia (tak twierdzi) podpisania lojalki i jako jedyny opozycjonista odmawiający władzy PRL zostaje zwolniony do domu, co więcej nikt go nie nęka, w okresie 1982-1989.
6) Cud szósty, Jarosław Kaczyński jako jedyny opozycjonista ma sfałszowaną teczkę i jako jedyny opozycjonista domagający się powszechnej lustracji, ujawnia swoja teczkę dopiero po naciskach prasy.
7) Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?
 
 


źródło:
 
 
 

 

KOMENTARZE

 • ...
  https://forumemjot.wordpress.com/2015/04/10/czy-l-kaczynski-syjonista-i-zdrajca-zasluguje-na-narodowy-panteon/
 • KACZOR, CHAZARSKI KARAKANIE !
  Z okazji urodzin, życzę ci abyś ...

  DOŻYŁ 68 URODZIN !!!

  :D

  POD art. WP "Dziś urodziny Jarosława Kaczyńskiego. Złóż życzenia prezesowi"

  INTERNAUCI WYSTAWILI LAURKĘ KARAKANOWI:
  1480 - LIKE'ÓW
  4100 - DISLIKE'ÓW
 • 5*
  Takie są fakty - ale głupcom to nie przeszkadza.

  Nie głosuj na PO! Głosuj na PiS! – ? - https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/01/09/nie-glosuj-na-po-glosuj-na-pis/
 • @ Autor
  5*

  Kuźwa, ten traktat lizboński... ale wdepnęliśmy.
 • @ Autor
  "Cud siódmy to cud zagadka. Jaki jest związek między ofiarowanym Rajmundowi Kaczyńskiemu przez PRL apartamentem na Żoliborzu, pracą w czasach stalinowskich na Politechnice Warszawskiej, karierą filmową bliźniaków i brakiem internowania Jarosława Kaczyńskiego w stanie wojennym?"

  Za dużo cudów. Ale jest jeszcze jeden - siedział w ławce z Lejbem Fogelmanem....
  Ale to już chyba nie było zaplanowane - sam nie wiem.
 • @Paulus Aquarius
  "PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO, gdyż o ile drugie z tych stronnictw sejmowych jest całkiem bezideowe..."  Socjopaci i kosmopolici działający tylko dla zysku są zazwyczaj bezideowi. A Pan z tego cnotę czyni?
 • @Autor
  "Pierwszy cudowny przypadek w życiu Jarosława to zawrotna kariera jego ojca Rajmunda. Tuż po wojnie żołnierzy AK, rozstrzeliwano, osadzano w więzieniach, sadzano na nogach od stołka, torturowano, w najlepszym razie wykluczano z życia społecznego. Tymczasem Rajmund Kaczyński, żołnierz AK,...". -
  --- Z tym żołnierstwem to trzeba by dokładnie sprawdzić, bo ci ludzie mają talent dorabiania życiorysów już przynajmniej od czasu powstania styczniowego. Ja w każdym razie dostałem e-mailem fotkę z napisem 'posraniec warszawski'.

  "PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO,...". -
  --- Obie partie są siebie warte. To są jak dwie strony jednej (marnej) monety.
 • @
  //Lech „Kaczyński” podczas jednej z jego pielgrzymek politycznych do Izraela powiedział w Knesecie, że niezależnie od tego, kto będzie w Polsce sprawował władzę, on jako prezydent będzie realizował politykę izraelską.//

  Nie tak to powiedział, może to popraw bo to ważne.

  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE
 • @AgnieszkaS 23:40:53
  Socjopaci i kosmopolici działający tylko dla zysku są zazwyczaj bezideowi. A Pan z tego cnotę czyni?

  A GDZIE SIĘ TEGO PANI DOSZUKAŁA W MOJEJ NOTCE ?

  Czy ja wyglądam na kogoś kto wierzy w demokracje PARLAMENTARNĄ i jest zdeklarowanym zwolennikiem jakiejś partii?

  Mój blog - ORBO (OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU) -jest chyba świadectwem, że tak nie jest
 • @Arjanek 05:49:35
  @
  //Lech „Kaczyński” podczas jednej z jego pielgrzymek politycznych do Izraela powiedział w Knesecie, że niezależnie od tego, kto będzie w Polsce sprawował władzę, on jako prezydent będzie realizował politykę izraelską.//

  Nie tak to powiedział, może to popraw bo to ważne.

  https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE


  TO NIE JEST CYTOWANA WYPOWIEDŹ KACZYŃSKIEGO lecz opis autora, tego co wydukał w kilku zdaniach Kalkstein
  Proszę czytać uważniej. I mimo ,że opis różni się od tego co powiedział kaczor. sens jego wypowiedzi jest zbieżny z tym co powyżej . Nie jestem też pewien czy chodzi właśnie o tą wypowiedź karakana
  OTO CO POWIEDZIAŁ KACZOR W TYM KONTEKŚCIE:

  "Mogę Państwa zapewnić, że choć rządy się zmieniają jak w każdym demokratycznym państwie , raz jedni wygrywają a raz drudzy... Ostatnio wygraliśmy my, ale nie jest wykluczone ,że w przyszłości wygra ktoś inny...nie chcielibyśmy tego oczywiście... nie można tego wykluczyć.. to POLITYKA WOBEC IZRAELA SIĘ NIE ZMIENI...
 • @Paulus Aquarius 07:08:05
  Panie Pawle,

  Doszukałam się w zdaniu, które jest jednocześnie najważniejszym zakamuflowanym pouczeniem całej notki.

  Przytaczam w całości:

  "PiS jest na swój sposób groźniejszy od PO, gdyż o ile drugie z tych stronnictw sejmowych jest całkiem bezideowe, o tyle PiS jest proatlantycki, proamerykański"
 • @AgnieszkaS 07:33:36
  "Doszukałam się w zdaniu, które jest jednocześnie najważniejszym zakamuflowanym pouczeniem całej notki."

  OBRAŻA MNIE PANI z tym kamuflowaniem! Proszę odczytać treść dosłownie.

  Platformersi TO TAKIE SAME ŚCIERWO JAK PIS - z tym że PIS jest bardziej niebezpieczne bo PRO-WASZYNGTOŃSKO- SYJONISTYCZNE i niesie dla Polski i Polaków zagrożenie unicestwienia ( bazy wojskowe USA w Polsce to potencjalny konflikt zbrojny między USA A Rosją na terenie Polski Z UŻYCIEM BMR, oraz niekontrolowany napływ Ukraińców w tym Banderowców, co grozi w przyszłości krwawymi starciami między nacjonalistami ) Być może taki jest dalekosiężny plan syjonistów- wyludnić na ile to możliwe POLSKĄ TKANKĘ SPOŁECZNĄ; Polacy wyjadą, przyjadą Ukraińcy... aby na gruzach rozdartej konfliktami Polski zbudować JUDEOPOLONIĘ

  Co do tego rzekomego zakamuflowanego pouczania z mojej strony to rozumiem, że może Pani dowolnie interpretować treść pisaną, ale bez przesady. Nie będę wnikał w motywy tych insynuacji. Nabierają one sensu jeśli jest Pani zwolenniczką Pisu ( Kaczyńskiego) , bo to oznacza zaangażowanie emocjonalne w dyskusji.
  Tak czy siak, powtarzam: PO czy PIS jeden chuj.. Jeden mniejszy drugi większy ;)

  Pozdrawiam przyjaźnie
 • @Paulus Aquarius 08:36:55
  Panie Pawle,

  Wcale nie przesadzam. Myślę, że podobnie odebrały to inne osoby. Założenia polityki zagranicznej PO i PiS tak bardzo się od siebie nie różnią.
  Z Pana jest straszny nerwus, a ja uwielbiam analizować zdania.


  Dziękuję za wyjaśnienie.

  Pozdrawiam!
 • @AgnieszkaS 09:03:31
  "Z Pana jest straszny nerwus"

  Bez osobistych wycieczek proszę... Czy my się znamy ? Ocenia mnie Pani na podstawie tekstów na neonie ?
  Bywam wybuchowy - jak wielu ludzi zapewne, ale potrafię też być spokojny- w wielu odmianach - od stoickiego spokoju począwszy, a na zimnej, skalkulowanej cierpliwości kończąc..

  "a ja uwielbiam analizować zdania."
  TO DOBRZE, JA TEŻ... ale tym razem chyba trafiła Pani kulą w płot. ;)
 • @AgnieszkaS 23:40:53
  "A Pan z tego cnotę czyni?"

  Podzieliła Pani włos na czworo, krzywo się Pani skojarzyło a potem z igły widły i huzia na Autora... ;-)
 • @zygmuntbialas 23:47:08
  "Obie partie są siebie warte."

  Myślę bardzo podobnie - jedni i drudzy to dla mnie nosiciele czerwonej zarazy. PiS już swoje zadanie spełnił - odsunął polszewików od władzy - teraz pora na coś po PiS, ale nie wiem co to może być. WPS odpada, bo nie wystartują ;-( Zostaje "Zmiana" z uwięzionym liderem (oby to nie było "dorabianie legend" i Kukiz'15 - ze względu, że tam jest chyba największy odsetek Polaków i to raczej tych przedsiębiorczych. To takie moje przemyślenia...
  Zastanawia mnie też ruch PAD-a z Konstytucją... Po co on z tym wyskoczył. Ale okazja jest żeby chociaż trochę zmienić prawo, żeby wreszcie służyło Polakom.

  Ukłony
 • @Jasiek 12:07:43
  proponuje ORBO Aquariusa ;)

  wzorowane na ruchu Gandhiego :D
 • @Paulus Aquarius 12:11:58
  "ORBO"

  Czy ORBO istnieje naprawdę, czy to tytuł Twojego bloga?

  Jestem zwolennikiem kary śmierci i przywrócenia prawa do posiadania broni...

  I ogniem, i mieczem... ;-)

  Pozdro!
 • POlityczny genderyzm pis_u i peło.
  PIS czyli "prawo i sprawiedliwość" ale tylko dla naszych wyznawców z koneksjami esbecko pezetperowskimi, od groma jest przykładów w sieci do łatwego znalezienia, amerykochazaro centryzm tej partyjki przyciąga do siebie nawet rozumnych ludzi, z którymi nie mam teraz w rodzinie żadnego kontaktu, ze względu na ich "miłość" do pis_u, nie dziwię się większemu sortowi stojącemu za miesiączkami i tymi co obgryzają paznokocie, aby Już za ROK poznać "prawdę", ale żeby wykształcony człowiek cokolwiek KUmający świat, który idzie za nimi niemalże w malutkie ognisko, to jak dla mnie już za wiele.
  POkolenie czcicieli tych, tfuuu, co byli poprzednio też się ma dobrze, w sumie to jeden i ten sam sort, tylko kierowany przez "liderów" "kształconych" w innych częściach świata.
  Konkludując, zamiast jednej .../ tu można wspisać cokolwiek, np. na literę s... / mamy dwie ... / patrz j/w /.
 • @Jasiek 13:29:19
  Istnieje w formie manifestu..Aby Orbo moglo wystartowac potrzebni sa ludzie do kolportażu idei... niestety chetnych brak.. widocznie nie jest az tak źle jeszcze w Polsce...zreszta wiekszosc lubi byc niewolnikami
 • @Paulus Aquarius 09:29:48
  "Bez osobistych wycieczek proszę... Czy my się znamy ? Ocenia mnie Pani na podstawie tekstów na neonie ?" /Paulus Aquarius/

  Ja nie dokonuję wyboru tekstów, tylko Pan. A oceniam Pana na podstawie komentarzy, które umieszcza Pan pod notką, o ile tekst został skopiowany z innych źródeł, jak w tym przypadku.

  Czy nie uważa Pan, że "KACZOR, CHAZARSKI KARAKANIE ! Z okazji urodzin, życzę ci abyś ..." i tak dalej, to jest wyjątkowo osobiste?

  W odpowiedzi na zapytanie informuję, że nie, my się nie znamy i nigdy się znać nie będziemy. W dalszym ciągu będę Pana oceniać na podstawie napisanych i skopiowanych tekstów. Nie ma w tym nic osobistego. Pan robi dokładnie to samo.
 • @Jasiek 12:01:27
  "Podzieliła Pani włos na czworo, krzywo się Pani skojarzyło a potem z igły widły i huzia na Autora... ;-)"/Jasiek/

  Czy aby nie ma w tym wielkiej przesady?

  Zastanawia mnie, czy Autor wolałby być ignorowany i otrzymywać 5* z pochwałami lub bez komentarzy? Bo tak też można.


  "Jestem zwolennikiem kary śmierci i przywrócenia prawa do posiadania broni... I ogniem, i mieczem... ;-)" /Jasiek/

  Tak, Panie Jaśku, najpierw stwórzmy wolonorynkowe, sprywatyzowane, piekło na kuli ziemskiej, a później będziemy mordować tych, którzy przekroczą granice naszych posiadłości, czy też miedze, albo oprą się o nasze płoty. A najważniejsze to jest niepłacenie podatków. Zdecydowanie bliżej mi do Gandhiego.

  Pozdrawiam!
 • @AgnieszkaS 21:57:31
  "Tak, Panie Jaśku, najpierw stwórzmy wolonorynkowe, sprywatyzowane, piekło ..."

  Zastanawiająca reakcja :DDDDDDDDD

  A dlaczego to wolny rynek i własność prywatna kojarzą się Pani z piekłem? :-)
  Kiedyś wykryłem w Pani wypowiedziach (chyba chodziło o odwracanie kota ogonem) bolszewickie klimaty. Czyżby się potwierdzało, że coś jest na rzeczy? ;-))))))))
 • @AgnieszkaS 21:57:31
  "Tak, Panie Jaśku, najpierw stwórzmy wolonorynkowe, sprywatyzowane, piekło..."

  Ale się Pani pięknie wypowiedziała :-DDDDDDDDDDDDD
 • @Jasiek 22:48:11
  Czyżby się potwierdzało, że coś jest na rzeczy? ;-))))))))/ Jasiek/

  Czy to groźba, czy to prośba o odpowiedź?

  Pan jest chyba jednych z tych, którzy sprywatyzowaliby polskie lasy i sprzedawaliby świeże powietrze w puszkach - jeden grosz za jeden oddech. Własność publiczna nie jest dobrze widziana przez "wolnorynkowców".


  DDDDDDDDDDDDDO JUTRA!
 • @AgnieszkaS 06:14:13
  "Czy to groźba, czy to prośba o odpowiedź?"

  Znów Pani dzieli włos na czworo i krzywo kojarzy... Ale odsłoniła się Pani bardzo ładnie :-)))))))))
  Może coś o męskim szowinizmie? Może coś o wyprawie na Marsa?


  "Pan jest chyba jednych z tych, którzy sprywatyzowaliby polskie lasy i sprzedawaliby świeże powietrze w puszkach - jeden grosz za jeden oddech. Własność publiczna nie jest dobrze widziana przez "wolnorynkowców". "

  To już "chyba" jakieś kompleksy...
  Proszę się jeszcze poodsłaniać ;-)
 • @AgnieszkaS , Jasiek
  Co to za dokuczanie sobie ?
  Nie kłócić się bo klapsa zaraz dam !
  :DDD
 • @Paulus Aquarius 07:26:10
  Ależ ja właśnie dzięki Szanownej Pani Agnieszce S. odkryłem jak wygląda bolszewickie piekło - to bardzo pouczające i inspirujące.
  Ale OK - już siedzę cicho...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031