Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 1365 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

ERA BIONICZNA, TRANSHUMANIZM I TECHNOKRATYCZNY ŁAD

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

OSTATNIO DOKONUJE SIĘ POSTĘP W DZIEDZINACH NEUROROBOTYKI I BADANIAMI NAD MYŚLĄCYMI MASZYNAMI. TO WSZYSTKO ZWIASTUJE NADEJŚCIE ERY BIONICZNIEJ

 
 
Posthumanizm, androidy i cyborgi...
Posthumanizm jest pojęciem tyle obszernym, co wieloznacznym. Z jednej strony możemy rozumieć go jako pewne przeciwieństwo humanizmu (antyhumanizm) i utożsamiać ze śmiercią człowieka i człowieczeństwa. Z drugiej zaś może być swoistym kultem przekraczania granic przez ludzi, którzy wyzwoleni spod sił natury mogą osiągnąć stan post-ludzki i mieć wpływ na dalszy postęp, niezależnie od innych czynników. Posthumanizm stawia przed nami pytania o możliwości dalszego rozwoju, o to, gdzie kończy się człowieczeństwo i jakie konsekwencje, choćby moralne, może mieć dla nas próba stania się czymś więcej, niż tylko ludźmi.

 
Dziś już implanty są prawie tak samo powszechne jak koloryzacja włosów i być może budzą jeszcze zdziwienie, kiedy ktoś koniecznie pragnie umieścić je sobie w pośladkach albo na głowie w formie rogów. Nie można jednak zaprzeczyć temu, że nasz ludzki gatunek efektywnie zmierza w kierunku „odczłowieczania”, a sprzyja temu właśnie technologia.

A tak na marginesie ...technologii, która na dobre zadomawiła się już w naszych...umysłach.. Z czym wam się to kojarzy ?

 
 
 
 
Leczą, naprawiają... dawno już zgodziliśmy się żeby maszyny stały się integralną częścią naszych organizmów. Przed nami kolejny logiczny krok - era bioniczna, która da początek nowemu gatunkowi ni to człowieka ni to maszyny -cyborgowi... Tylko po co ?”
 
. Zapraszam do oglądnięcia filmu dokumentalnego z polskim lektorem ( 2012)
                   
               „ŚWIAT BEZ LUDZI”
 
Film zawiera treści, które powinny zaniepokoić każdego człowieka, który nie zatracił jeszcze swej naturalnej ludzkiej wrażliwości..
W około dwudziestej minucie filmu poznajemy człowieka, [ Tak na marginesie ..chyba gorszej reklamy wegetarianizmu niż pod postacią tego pana ..już być nie może ;) ] który wprowadza nas w temat TRANSHUMANIZMU I POST-HUMANIZMU ORAZ TOWARZYSZĄCĄ TEMU ZJAWISKU „TRANSCENDENCJE”..
Jest to moim zdaniem bardzo interesująca kwestia, więc pozwoliłem sobie na końcu tego artykułu „wtrącić swoje trzy grosze”, zamieszczając króciutki filmik własnej produkcji - kompilację z filmu „Transcendencja”, będącą próbą syntezy prawdziwego oblicza TRANSHUMANIZMU, SIECI INTERNETOWEJ, URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH I... CHEMTRAILS..

 
 
 
 
 
 
Moje trzy grosze...
 
 

 
 

 Polecam także:
 
 
 
Od chemtrails do pseudożycia: Mroczne plany biologii syntetycznej [PL]
 
 
 
 
 
 
  
 
 
źródło : http://www.spidersweb.pl/2013/11/science-fiction-rzeczywistosc.html
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Silikon w oku jak smartfon. Co soczewka kontaktowa ma wspólnego z innowacjami?
  http://manager.money.pl/lifestyle/artykul/silikon-w-oku-jak-smartfon-co-soczewka,231,0,2112487.html
 • @Katana 18:01:39
  "...chociaż niektórych już chyba prześcignął ;-)"

  Jeśli masz na myśli tandem kseroboyów..TO Oczywiście ,że tak ;)

  Moim zdaniem poziom np googlowskiej inteligencji jest o wiele bardziej zaawansowany...Od Tego prezentowanego oficjalnie...Myślę, że co najmniej w okolicach 2040 r. jesteśmy, jeśli przyjąć skalę z powyższego wykresu !

  Pozdrawiam!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031