Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
77 postów 1364 komentarze

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

DONALD TRUMP TO NASTĘPNA PUŁAPKA - NOWY PROJEKT ELIT

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wielu ludzi wiąże z wyborem Donalda Trumpa na prezydenta Stanów Zjednoczonych wielkie nadzieje na zmianę. Czy nie stanie się on następnym rozczarowaniem?

 

 

     

    Zdaje sobie sprawę, że to co za chwilę państwo przeczytają, może zostać uznane za teorię spiskową. Gdy jednak odstawimy emocjonalne zaangażowanie i jeszcze raz chłodnym okiem spojrzymy na sprawę prezydentury Trumpa, możemy dostrzec większy, pełniejszy obraz sytuacji..

 
Dla mnie to przygnębiające jak ludzie dali się nabrać na ZMIANĘ...firmowaną przez Trumpa. Jest to dla mnie sygnał, że My jako Ludzkość, jesteśmy jeszcze kompletnie nieprzygotowani do „samodzielnego” odbioru rzeczywistości i bardzo łatwo narzucić nam pogląd na świat zgodnie z zamysłem globalnych elit.

Wiara w to ,że globaliści pozwolili przejąć stery komuś kto OBALI SYSTEM albo inaczej, że sztab Trumpa wydymał cały establishment i „TERAZ ZROBI PORZĄDEK”... jest zwyczajnie naiwna...
 
Wiem, wiem, zaraz ktoś powie... „ ale Trump już pokazał, że robi to co zapowiedział ! ” - i jest to prawda , bo to część SHOW, za którym podąża podświadomy przekaz: „ widzicie !? On nie ściemniał ! Wreszcie ktoś zrobi porządek !” … (Tak samo było w Polsce, gdy PiS przejmowało władzę... Już samo 500+ załatwiło temat obietnic wyborczych znakomicie..)
 
...Wszystko fajnie...Tyle, że w cieniu tych „dobrodziejstw” hucznie rozdawanych ku uciesze tłumów, po cichutku realizuje się to do czego marionetka została powołana i co niekoniecznie oznajmia się publicznie ( przynajmniej nie od razu po wyborach)
 
Świat dokonał technologicznego skoku, zmienił się obieg informacji w sieci, przez co zniewolona ludzkość - nawet w USA- nie jest już tak naiwna jak jeszcze dekadę temu.
Naturalne jest więc w mym przekonaniu, że i techniki manipulacji i zarządzania ludźmi także poszły do przodu... 
 
    W NOWEJ O WIELE BARDZIEJ SKOMPLIKOWANEJ RZECZYWISTOŚCI z nowymi problemami (w większości sztucznie wykreowanymi) zaszła potrzeba zastosowania nowych strategii HIPNOTYZOWANIA MAS LUDZKICH. Chodzi o nowe wymyślne formy antagonizowania grup społecznych ( np zwolenników i przeciwników Trumpa) i kanalizowania NIEZADOWOLENIA SPOŁECZNEGO. 

SPEKTAKL PT. „AMERICA FIRST” Z TRUMPEM W ROLI GŁÓWNEJ TO STARANNIE WYREŻYSEROWANA NARRACJA.

Postawienie na Trumpa przy jednoczesnym kreowaniu jego wizerunku jako „CZŁOWIEKA Z POZA UKŁADU” to zręcznie utkana fabuła i jest odpowiedzią na oczekiwania wyborców, których świadomość społeczna gwałtownie rośnie...
 
 
Tyle ode mnie …
Oto co do powiedzenia na temat TRUMPA maFENOMENALNIE PRZYGOTOWANY – zarówno merytorycznie jak i pod względem opublikowanego materiału – pewien VLOGER NA KANALE YT :
                           BaldTV
 
WARTO POŚWIĘCIĆ NIESPEŁNA 8 MINUT aby dowiedzieć się czegoś więcej...
 

KOMENTARZE

 • Tak i nie
  Tak i nie
  Może masz rację, ale też trzeba wziąć poprawkę na fakt że Amerykanie to nie Polacy. W Polsce taka psychomanipulacja wchodzi jak w masło, tutaj ludzi można brać na plewy i wszystko im wmówić( zaważyłeś).
  Wiadomo Polakowi wystarczą gry, zabawy i kabarety, jak Polak się bawy to mu można wszystko ukraść i nawet podziękuje.

  Jankesi mają inny mental, prawdziwi Amerykanie wychowywani w amerykańskich rodzinach są ludźmi którzy potrafią darzyć szacunkiem drugiego człowieka, ale też szacunku od drugiego wymagają.To się daje wyczuć w bezpośrednich kontaktach.

  To nie są potomkowie chłopów pańszczyźnianych wychowywani w strachu i bojaźni wszelakiej. Strasznie nie lubią jak się ich robi w Ch...a.

  W żadnym przypadku nie można porównywać Polaka z Amerykaninem.
  To jest inna planeta.

  Pozdrawiam
 • @Zorion 16:19:25
  Wydaje mi się , że Amerykanie są podatni na psychomanipulację...
  Moim zdaniem mają o wiele bardziej wyprane mózgi niż Polacy (Słowianie)
  Pozdrawiam
 • @Nibiru 16:43:52
  Witam Cię Nibiru ! ( wybacz ale o ile dobrze pamiętam nie przedstawiłeś się więc pozostaje mi zwracać się do ciebie po nicku)
  To dobrze ,że jesteś tego świadomy...
  A co do tej analogii rzekomo zastosowanej w Rosji i w Polsce... Nie jestem przekonany czy występują przesłanki aby porównywać te schematy.
 • @Nibiru 17:18:00
  Ok, Panie Marku ;)
  Już rozumiem co miał Pan na myśli .. Jeśli chodzi Polskę to zdecydowanie widać to nieuzbrojonym okiem :( Co do Rosji to odpowiedź jest o wiele bardziej zawiła...
 • NIe możemy żyć bez teorii konspiracyjnych?
  "SPEKTAKL PT. „AMERICA FIRST” Z TRUMPEM W ROLI GŁÓWNEJ TO STARANNIE WYREŻYSEROWANA NARRACJA."


  To jest fałszywa hipoteza - nie do udowodnienia. Wybór Trumpa był szokiem dla opozycji. Nikt takiego obrotu spraw się nie spodziewał. Trump zaczął stawać się marionetką dopiero po wyborze. Najbardziej niebezpieczne osoby działające w cieniu Trumpa do wiceprezydent Mike Pence i przewodniczący Kongresu, Paul Ryan.
 • @Zorion 16:19:25
  "Wiadomo Polakowi wystarczą gry, zabawy i kabarety, jak Polak się bawy to mu można wszystko ukraść..." /Zorion/

  "Jankesi mają inny mental, prawdziwi Amerykanie wychowywani w amerykańskich rodzinach są ludźmi którzy potrafią darzyć szacunkiem drugiego człowieka, ale też szacunku od drugiego wymagają."/Zorion/


  Amerykanie reprezentują szczyt konsumpcjonizmu, a ten "szacunek" jest tylko bezduszną zewnętrzną oprawą ich stylu bycia. Najważniejszymi trzyma osobami dla Amerykanina są: "I, ME, and MYSELF."


  "To nie są potomkowie chłopów pańszczyźnianych wychowywani w strachu i bojaźni wszelakiej. Strasznie nie lubią jak się ich robi w Ch...a."
  /Zorion/
  Chłopi pańszczyźniani przez całe pokolenia żyli jak niewolnicy. Mimo wszystko wybrał Pan sobie chłopów pańszczyźnianych jako przedmiot swojej pogardliwej krytyki. Proszę tak nie uogólniać i zbytnio nie syntetyzować, bo się Pan bardzo pomyli. Proszę trochę temperować swoje amerykanofilskie podniety.
 • @AgnieszkaS 19:21:11
  Dziękuję za rzeczowy komentarz...

  NIe możemy żyć bez teorii konspiracyjnych?

  JAKA KONSPIRACJA? RZECZYWISTOŚĆ ZWYKŁA ;) MOŻNA JĄ NAWET STREŚCIĆ W TRZY MINUTOWEJ WYPOWIEDZI :
  https://www.youtube.com/watch?v=7H25EuzM5FA


  Wybór Trumpa był szokiem dla opozycji.

  DLA OPOZYCJI TAK...ALE TO NIE ZNACZY, ŻE NIE MÓGŁ BYĆ KONTROLOWANY PRZEZ PEWNĄ BLIŻEJ NIEOKREŚLONĄ GRUPĘ..


  Nikt takiego obrotu spraw się nie spodziewał.

  MOIM ZDANIEM ZAPLANOWANO TO I STARAŁEM SIĘ TO JAK NAJLOGICZNIEJ WYWIEŚĆ. OCZYWIŚCIE MOGĘ SIĘ MYLIĆ, ALE MOGĘ TEŻ MIEĆ RACJĘ :)

  Trump zaczął stawać się marionetką dopiero po wyborze.

  CZYŻ NIE WZMACNIA TO PODEJRZENIA ,ŻE SKORO JEST NIĄ...TO MOŻE OZNACZAĆ ,ŻE MÓGŁ NIĄ BYĆ OD SAMEGO POCZĄTKU . PROSZĘ ZAPOZNAĆ SIĘ Z MOIMI POZOSTAŁYMI ARTAMI NA JEGO TEMAT. OTO ONE W PORZĄDKU CHRONOLOGICZNYM:
  http://orbo.neon24.pl/post/134126,donald-trump-zdemaskowany
  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump
  http://orbo.neon24.pl/post/134984,donald-trump-wcisnie-reset


  Najbardziej niebezpieczne osoby działające w cieniu Trumpa do wiceprezydent Mike Pence i przewodniczący Kongresu, Paul Ryan.

  NO I WRESZCIE PEŁNA ZGODA :) JA DODAŁBYM TU JESZCZE ZIĘCIA DONALDA JAREDA KUSHNERA...
  "To już oficjalne: 35-letni miliarder, nowojorski kamienicznik i wnuk polskich Żydów, ale przede wszystkim mąż Ivanki Trump i ojciec jej trójki dzieci będzie doradcy ds. umów handlowych i Bliskiego Wschodu."
  http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1683704,1,jared-kushner-oficjalnie-doradca-trumpa.read

  POZDRAWIAM
 • @AgnieszkaS 19:32:20
  Najważniejszymi trzyma osobami dla Amerykanina są: "I, ME, and MYSELF."

  hehehe :))))))
  prawda :), tak samo jak u brytoli...
 • NADZIEJE TRZEBA MIEC !
  Trump nie moze dobierac sobie wspolpracownikow z innej planety tylko sposrod tych co sa.Nie ma do wyboru wsrod rycerzy i aniolow, kazdy jest obabrany.Na kupie gnoju moze jednak wyrosnac piekny kwiat.
 • Panie Aquarius...wypowiada pan swoje opinie.. a to nie sa fakty:-)))
  Skad pan wie ,ze cyt" .ludzie dali sie nabrac"????
  KTo panu powiedzial ,ze cyt :globalisci dali sie nabrac???"
  Bo o tym, ze cyt " w cieniu tych „dobrodziejstw” hucznie rozdawanych ku uciesze tłumów, po cichutku realizuje się to do czego marionetka została powołana i co niekoniecznie oznajmia się publicznie ( przynajmniej nie od razu po wyborach)"...to pan sie chyba dowiedzial -
  jako jeden z ostatnich:-))))
  Widzi pan -Trump wygral wybory z marionetka....i nie bylo to byle jakie zwyciestwo... i moze mi pan wierzyc . lub nie , gdyby Trump nie byl Trumpem..przegralby te wybory sromotnie. Dlatego, ze do tego czasu, ani jeden z kandydatow nie dysponowal takim majatkiem- jak on , ktory rzucil na szale...i zabezpieczyl sam siebie i swoich ludzi...gwarantujac im bezpieczenstwo. Niech pan zapyta Amerykanow powiedza panu- jak to wygladalo i wyglada z bliska.
  Przypominaja mi panskie dywagacje pewien epizod sprzd lat ..kiedy trzech kolesi zagielo parol na kolezanke z pracy ...i kazdy po kolei probowal .
  Przy wodeczce podumowali swoje starania...pytajac pierwszego
  -Dala ci???
  - Nie
  - A tobie?- pyta drugiego??
  _-Tez nie
  - Tobie ??
  - Tez nie....
  Po chwili wybuchneli wszyscy ...a to q..urwa!
 • @Zorion 16:19:25
  Dzieki panie Zorion...wie pan- co pan mowi...ale mysli pan, ze ktos panu uwierzy???:-)))))
  Usiluje pan powiedziec prawde ludziom ,ktorzy sa ponad nia..i wiedza o wiele lepiej:-)))))
 • @RomanKa 23:18:13
  "globalisci dali sie nabrac"
  NIE NAPISAŁEM CZEGOŚ TAKIEGO..
 • @Paulus.Aquarius 19:49:48
  "(...)ALE TO NIE ZNACZY, ŻE NIE MÓGŁ BYĆ KONTROLOWANY PRZEZ PEWNĄ BLIŻEJ NIEOKREŚLONĄ GRUPĘ.."

  "OCZYWIŚCIE MOGĘ SIĘ MYLIĆ, ALE MOGĘ TEŻ MIEĆ RACJĘ"

  "CZYŻ NIE WZMACNIA TO PODEJRZENIA ,ŻE SKORO JEST NIĄ...TO MOŻE OZNACZAĆ ,ŻE MÓGŁ NIĄ BYĆ OD SAMEGO POCZĄTKU ."

  Odpowiedzi:

  Nie
  Tak
  Nie

  Kiedy określone wydarzenie należy już do przeszłości i dysponujemy o tym wydarzeniu rozległą wiedzą, to celowo możemy potraktować tę wiedzę wybiórczo i tak ją przedstawić, aby nadała ona logiczny sens przedstawionej przez nas teorii. Nasza teoria może być interesująca, ale niekoniecznie prawdziwa.

  Pozdrowienia z Kalifornii!
 • @AgnieszkaS 01:56:54
  A to ciekawe :)
  Parę ładnych lat temu za kawalerskich czasów w Londynie poznałem rodowitą "Kaliforniankę" ;) Gdyby chemia ze strzały amora zadziałała wtedy mocniej to dziś pewnie mieszkałbym na obrzeżach San Bernardino :D ...
  ...I zamiast -10st C za oknem miałbym pewnie z 15 -20 ...a zamiast na żydów narzekałbym na meksykanów... :) Pamiętam jak dyskutowaliśmy czy California może oderwać się od Stanów... A jak tam CaliForExit ma się teraz?
  Pozdrowienia z ...
  ..Suwałk ;)
 • @Nibiru 17:18:00
  ""operacja plastyczna" twarzy systemu, aby niewolników na jakiś czas ostudzić dając im nadzieję na zmiany w ich marnym losie (i pewną minimalą kosmetykę wprowadzając)"

  Domyślam się, że piszesz o Rosji i Putinie. Ja kiedyś widziałem agitkę - krążyła też na NEonie - przez okres rządów Putina w Rosji PKB wzrosło ok 10 razy, tak samo per capita. Nastąpił ok 10 krotny wzrost średnich zarobków i emerytur. A ponadto w tym samym czasie udało się stłumić inflację z ok 70% (chyba mniej więcej tyle było) do ok 7%..... Nie pamiętam ile razy spadł deficyt budżetowy...
  No i Rosja wróciła do gry jako gracz globalny jeśli chodzi o siłę militarną.

  "że nikomu ze złodziei i tyranów nic złego się nie stanie (grube kreski)."

  Masz może na myśli grube kreski dla Chodorkowskiego i Bierezowskiego? ;-)
  Aaa! Już wiem. Na pewno chodzi o Niemcowa ;-) Już widzę jak milicja robi "energiczne śledztwo" żeby dojść kto sprzątnął przekrętasa. Dostał grubą kreskę - pośmiertnie.
  No dobra, nie czepiam się. Parę rzeczy można przeoczyć. I cholernie chciałbym mieć rację. Nie żeby moje ego ułomnego blogera miało coś do rzeczy, ale po prostu podobają mi się porządki, a nie jakieś długi, deficyty i globalno - korporacyjny pierdolnik.

  Gorąco pozdrawiam.
 • @Paulus.Aquarius 13:41:40
  "Pamiętam jak dyskutowaliśmy czy California może oderwać się od Stanów..."

  Jak San Andreas pęknie, to i The Rock nie pomoże...

  https://www.youtube.com/watch?v=xQr_ojji2Ck

  A może ten film to takie ostrzeżenie: "Wiemy gdzie uderzyć jak się odłączycie" - no bo skąd nagle taki film? ;-)

  (takie tam.... skojarzenie)

  Pozdro!
  5*
 • @Nibiru 20:21:53
  "Czemu Putin do tej pory nie odważył się na takie "herezje", skoro taki niby niezależny, odważny i antysystemowy, hmm?"

  Ale fajnie nabijał się z naiwności jednego z dziennikarzy, kiedy ten z przekonaniem mówił, że tarcza jest przeciwko Iranowi. W zasadzie mówi ciągle coś co jest wbrew biegunce mediów głównego ścieku. Ławrow też.
  A to przemówienie Trumpa jest OK. Dzięki.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30