Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
79 postów 1425 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

WOJNA INFORMACYJNA NA NEON24

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniższy tekst jest podyktowany troską o los portalu NEON24,

  

 

 Z RACJI NA CHARAKTER PONIŻSZEJ NOTKI ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO AMINISTRACJI O WYPROMOWANIE JEJ TAK ABY INFORMACJA DOTARŁA DO JAK NAJWIĘKSZEJ GRUPY CZYTELNIKÓW NEON24

Z POWAŻANIEM
 
 
  
 
 
  WOJNA INFORMACYJNA NA NEON24
 
Poniższy tekst jest podyktowany troską o los portalu NEON24, który jest jednym z nielicznych platform blogerskich, którego poziom merytoryczny- pomimo że treści w nim zawarte przeważnie nie są stricte profesjonalnie redagowane w kontekście warsztatu dziennikarskiego - spełnia szeroko pojętą kwestie niezależności i prawdziwości przekazu.
Nie mniej jednak nadal otwarta pozostaje dla mnie i wielu blogerów kwestia – jak ja to ujmuję- INSTYKTU SAMOZACHOWAWCZEGO NEON24
Istnieje bowiem poważne zagrożenie dla rozmiękczenia unikalnej pozycji Neonu24 w wirtualnej przestrzeni medialnej , jeśli Właściciel i Osoby Zarządzające portalem nie pochylą się nad kwestią -UMYŚLNYCH w moim i innych blogerów założeniu –
DZIAŁAŃ NA SZKODĘ „NASZEGO” PORTALU
PRZEZ GRUPĘ BLOGERÓW PISZĄCYCH TEKSTY UWŁACZAJĄCYCH POZIOMOWI ,ZDROWEMU ROSĄDKOWI I STOJĄCEJ W RAŻĄCEJ OPOZYCJI DO
LINII PRZEKAZU SAMOISTNIE UFORMOWANEJ PRZEZ BLOGERÓW NEONU...
TA LINIA TO
BYCIE NIEZALEŻNYM OD OKUPAŃCZEJ CENZURY WŁADZY , KTÓRA MA WSZECHOGARNIAJĄCY- MIAŻDZĄCY FORMY NIEZALEŻNOŚCI -ZASIĘG W ZACHODNIM ŚWIECIE W TYM W POLSCE
NEON 24 w tym medialnym zatrutym środowisku nadal pozostaje głosem UNIKALNYM, niezależnym od Zachodniej propagandy, z którym mają szansę się zapoznać Polacy na co dzień zalewani propagandą osiągającą poziomy absurdu bez precedensu w historii.
 
Dlatego niniejszym apeluję do Właściciela portalu jak i Administracji nim zarządzającej, ABY W TROSCE O ZACHOWANIE WYSOKIEGO POZIOMU PORTALU ZAREAGOWALI AKTYWNIE na coraz częściej pojawiające się treści kopiowane z innych portali, których wartość merytoryczna jest na skandalicznie niskim poziomie a które przepełnione są antyrosyjską i ukrytą antypolską propagandą stojącą w sprzeczności z Polską Racją Stanu.
Blogerzy tacy jak TALBOT I HUSKY stali się dla większości blogerów i komentatorów manipulatorami – szkodnikami, którzy sprowadzają polemikę do rynsztokowego poziomu. Dowodem są negatywne oceny i komentarze wystawiane pod ich postami
 
DLA WIELU Z NAS, BLOGERÓW I KOMENTATORÓW POZOSTAJE NIEPOJĘTYM FAKT PROMOWANIA TAKICH BLOGERÓW NA NEON24
 
 
 
 
 
Poniżej załączam kilka przykładów komentarzy, które są uzupełnieniem podniesionych kwestii
 
 
 
ZAINSTALOWANO NA NEONIE24 TUBĘ PROPAGANDOWĄ NIEZALEŻNA.PL
Sukces Neonu24 polegał na tym, że ukazywał on problemy w odmienny sposób, niż narzucona ogólnie propaganda w mediach głównego ścieku. Grupa trzymająca władzę przejęła kontrolę nad przekazem w mediach i prasie, DLATEGO LUDZIE STWORZYLI TEN PORTAL, BO CZUJĄ FAŁSZ, OBŁUDĘ I ZAKŁAMANIE PROPAGANDY Z BRUKSELI I WASZYNGTONU!!! Zainstalowanie na Neonie Talbota - tuby propagandowej niezależna.pl uczyni ten portal bezużytecznym!!! Przedruk wszystkich śmieci, skopiowanych masowo i wklejanych tu na potęgę przez TEGO PROPAGANDZISTĘ "NIEZALEŻNEJ" zaczyna ośmieszać portal.
Khaja82 27.10.2016 22:53:01
 
 
WOJNA INFORMACYJNA NA NEONIE24 STAŁA SIĘ FAKTEM!
TALBOT - ADEPT DEMONOLOGII STOSOWANEJ. ZA TALBOTEM KRYJE SIĘ SZTAB PŁATNYCH TROLLI ATAKUJĄCYCH PORTAL. BĘDĄ PRZELEWAĆ NA NEON CAŁĄ KARUZELĘ PLOTEK O ŻAŁOSNYM POZIOMIE MERYTORYCZNYM Z WSZELKICH ŹRÓDEŁ, KTÓRE MAJĄ NA CELU PRZEDE WSZYSTKIM DEMONIZOWANIE ROSJI. TO JEST GŁÓWNY CEL WOJNY INFORMACYJNEJ. WSZYSTKO, CO SERWUJE TO BOBO INTELEKTUALNE, POLEGA NA DEZINFORMACJI - ODEJŚCIU OD PROBLEMÓW GŁÓWNYCH, ROZMYCIU TEMATU I UKAZANIU ZMISTYFIKOWANEJ RZECZYWISTOŚCI, WPŁYWIE DEMONÓW NA NASZ ŚWIAT, WPŁYWIE HOROSKOPÓW I UFO, ALBO KOPIOWANIE TANIEJ PROPAGANDY I KŁAMSTW ZACHODNIEJ PRASY. POJAWIA SIĘ PYTANIE, PO CO W TAKIM RAZIE NEON24? MOŻEMY PRZECIEŻ CZYTAĆ WP.PL, INTERIA, ONET.PL, GAZETA POLSKA, WYBORCZA, NASZ DZIENNIK. MAMY WCHODZIĆ NA NEON24, ŻEBY CZYTAĆ SKOPIOWANE ARTYKUŁY GRUPY TRZYMAJĄCEJ WŁADZĘ???
Khaja82 27.10.2016 23:15:10
 
 
@Paulus.Aquarius 23:28:01
Dziękuję za odwagę i trzeźwy osąd sytuacji. Najlepsza jest bezpośrednia konfrontacja i jesteś w tym świetny! Ludzie, którzy dziś powtarzają "mądrości" za mediami to skończeni idioci, aż dziw, że Neon coś takiego nam serwuje w wydaniu tego matoła! Jeżeli tak dalej pójdzie to Neon zejdzie na psy!
Khaja82 28.10.2016 00:03:24
 
 
  
1* DLA TABORETA I PYTANIE DO AMINISTRACJI..
CZY NEON24 ZATRACIŁ INSTYNKT SAMOZACHOWAWCZY ? JAK MOŻNA PROMOWAĆ TAKIE WYNURZENIA WPROST Z MEDIALNEGO RYNSZTOKA ? CZY LINIA NEONU JEST ZGODNA Z TAKIMI TREŚCIAMI ? BO CHYBA PROMOCJA TAKIEGO DNA TO UKŁON W STRONĘ INNYCH OSZOŁOMÓW RUSOFOBÓW.. APELUJĘ O ROZWAGĘ . No i kwestia poczytności Talbota - ilość wyświetleń oraz negatywna ocena czytelników...

fragmenty z powyższego postu:

"Wściekły na Amerykę Putin zerwał niedawno resztki współpracy z Waszyngtonem w dziedzinie rozbrojenia atomowego"

"mnożą się przykłady niebezpiecznych incydentów z udziałem rosyjskiego lotnictwa. Samoloty rosyjskie wlatują niepostrzeżenie w przestrzeń powietrzną państw NATO oraz Szwecji i Finlandii"

"Jednak kiedy w Syrii lotnictwo rosyjskie bez skrupułów obraca w ruiny cywilne dzielnice Aleppo, a dyplomaci Rosji nie dopuścili do uchwalenia rezolucji Rady Bezpieczeństwa ONZ w sprawie syryjskiego konfliktu,"

"Dla kontrastu Moskwa zamieniła Aleppo i wiele innych miast syryjskich w ruiny "

"Wznowienie przez Putina konfrontacji z Zachodem jest szczególnie groźne dla Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, bo polityka rosyjskiego dyktatora "

"W tej wielkomocarstwowej i szowinistycznej gorączce panującej w Rosji "
"Rosyjski dyktator chce także, eskalując konflikt zbrojny i kryzys humanitarny w Syrii"

"Ta nieprzewidywalność i nieczytelność zachowania Rosji sprawia, że na świecie zrobiło się naprawdę niebezpieczne. "
 
 
Talbot 17:15:08
"CAŁYM SERCEM STRZEŻMY DZIEDZICTWA NARODU "

Nie wszyscy się nabierają na ten Twój pięknie brzmiący slogan... 
w jaki sposób go strzeżesz ? Publikując taśmowo antyrosyjskie wypocicny ? 
To jest ta Twoja racja stanu??? 
TWOJE MIEJSCE JEST PRZY MACIEREWICZU ... KTÓRY PODOBNĄ RETORYKĄ POPYCHA NASZ KRAJ KU ZGUBIE bo w naszym interesie są jak najlepsze stosunki z Rosją a nie niszczenie pola do dyplomacji gdzie tylko się da..
TY ROBISZ DOKŁADNIE TO SAMO CO ZDRAJCA MACIEREWICZ !! robisz to w skali mikro i w innej dziedzinie...ale jednak...
DWOISZ SIĘ I TROISZ JAKBY TU PRZEMYCIĆ ARTYKUŁ NASĄCZONY ANTYROSYJSKIM JADEM... 
DLA MNIE JESTEŚ ZDRAJCĄ POLSKI CHOWAJĄCY SIĘ ZA PATRIOTYCZNYM HASŁEM !!! 
 
 
 
NA KONIEC ZWRACAM SIĘ Z PROŚBĄ DO WSZYSTKICH BLOGERÓW I KOMENTATORÓW U ZABRANIE GŁOSÓW W TEJ SPRAWIE

KOMENTARZE

 • Pax Russo-Americana
  Rosja i USA pod patronatem żydów to jedno zło dla tego świata i wszystkich wolnych narodów.

  Oni często udają, że się kłócą, ale wynikiem tej kłótni jest zawsze zniszczenie jakiegoś wolnego kraju. USA i Rosja/ZSRR NIGDY nie były w stanie wojny, za to wielekroć świetnie się dogadywały, by wspomnieć chociażby los Polski...

  Dzisiaj to obłuda sprzedajnych dziennikarzy głównego nurtu jest piorunująca. Nie można krytykować jednej strony, wywyższając drugą. Rosja to nie jest rycerz niosący wolność. Należy wyraźnie powiedzieć: Rosja i USA to takie same twory niosące destrukcje, kłamstwa i zdrady. Przez okres ostatnich dekad idealnie się uzupełniają. Raz jeden twór jest złym policjantem, raz drugi.

  Rosja i USA poparły atak na Irak. Poparły rezolucje nr 678 i 1441 to doprowadziło do zamordowania Saddama Husajna i masowej emigracji milionów Irakijczyków.Rosja w 2011 mogła zawetować rezolucję ONZ ws Libii, ale wstrzymała się od głosu i dała tym samym zielone światło do zamordowania Kadafiego. Droga do Europy została otwarta. Niedawna luty 2016 Konferencja Bezpieczeństwa w Monachium [Munich Security Conference] przejdzie do historii podobnie jak konferencje w Teheranie, Jałcie czy Poczdamie. Nieoficjalne doniesienia mówią o tym, że Stany Zjednoczone porozumiały się z Rosją w sprawie podziału stref wpływów w Europie Wschodniej i na Bliskim Wschodzie.
  http://arjanek.neon24.pl/post/130436,pax-russo-americana
 • @57KerenOr 17:10:51
  //ANTYSEMITYZM NA NEONIE24!//

  Antysemityzm jest tak naturalny dla zachodniej cywilizacji jak anty chrześcijaństwo dla żydowskiej cywilizacji.
 • WPS
  Pełne poparcie dla inicjatywy autora. Stawiam 5*
 • @Arjanek 17:03:07
  Arjanka w fantazjach nikt nie przegoni, no chyba , że przegoni się Arjanka i jemu podobnych?!
 • @57KerenOr 17:10:51
  Czy to Kuba? Słuchaj, jedna napisała, że ostatnio dobrze chodzi "rasa izraelska"? Ty coś słyszałeś na ten temat? Ile można na tem stracić?
 • czerpię z tego satysfakcję...
  Podsumowaniem niech będzie dosłowny cytat wypowiedzi blogera o nicku Husky, który tak traktuje swoją działalność na tym portalu :

  "Ale najprzyjemniejsze w tym jest to, że do czerwoności rozpalam "prawiczkowe" stworzenia 8-))))
  Niestety.....
  czerpię z tego satysfakcję...
  pozdr."
  (cytat dosłowny)

  Ja nazywam to trollowaniem.
 • Swiatełko w tunelu..
  ART TALBOTA W LOCHU :)
  napisałem taboretowi:
  "POWIEDZIAŁBYM , ŻE TWÓJ POST ZNALAZŁ SIĘ NA WŁAŚCIWYM MIEJSCU... ALE LOCH TO JEDNAK NIE TO SAMO CO ŚMIETNIK :)
  Nie mniej jednak brawo dla Admina ! "
 • ...
  komentarze nie na temat niestety wylatują...
 • Na NEON24 mamy 4 poziomy do oceny tekstów przez redakcję
  Teksty uznawane za redakcję jako najciekawsze, czyli pudło, teksty wartościowe, czyli promowane, teksty blogerów oraz teksty z którymi redakcja się nie zgadza. Moim zdaniem w ramach tych 4 poziomów można realizować wolność słowa. Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów, każdy ma prawo do wybrania tego, co go ciekawi. W swoim życiu przeżyłem okres cenzury odgórnej (Warszawa, Mysia) i akurat od tego chciałbym uciec. Choć powielanie cudzych tekstów uważam za robotę człowieka, który sam nic wymyślić nie potrafi. Czasami warto jednak wskazać jakieś ciekawe opracowania, jak robi np. p. Jeznach, nie twórzmy cenzury, św. Inkwizycji. Niech wkład każdego blogera ocenią jego czytelnicy. Nauczmy się tego co oznacza wolność słowa i prawo czytelnika do jego oceny.
 • @Paulus.Aquarius 20:34:05
  Pozwól gospodarzu by to czytelnik ocenił, który z komentarzy jest na temat, a który nie.
  Co do KerenOr, to akurat człowiek, co swoje tezy może bronić tylko zza bana, więc pozna smak słów "nie czyń drugiemu, co tobie nie miłe". Ale szanujmy prawo czytelnika do oceny również komentarzy.
 • @Zawisza Niebieski 21:50:27
  Dziękuję za wartościowy komentarz. Także jestem przeciwko cenzurze jako takiej. Ale nie czarujmy się w niektórych przypadkach chirurgicznie cięcie jest jedynym wyjściem aby ratować zdrowy organizm. Co do usuwania komentarzy... Z reguły tego nie robię, ale ponieważ temat dziś dla mnie wyjątkowy to chciałbym zachować przejrzystość w komentarzach. Zresztą w przypadku blogerów jak Talbot usunięcie komentarza to jasny sygnał, ze już tutaj nie potrolluje. Z nim nie ma nigdy dyskusji. Próbowałem nie raz. Nigdy, powtarzam nigdy nie odniósł się punktowo do argumentów. Jego odpowiedź to zawsze kolejny wątek i przekierowanie uwagi. Podobnie jest z huskym.
 • @Paulus.Aquarius 22:19:26
  Ja cenię umysł czytających, czasami rzeczywiście ponoszę porażkę, to prawda. Jednak to czytelnikom chcę pozostawić ocenę, możliwość przeglądu całości dyskusji. Zaś jeśli ktoś w komentarzy palnie głupotę, można ją wskazać i zostawić czytelnikowi do oceny. Tak więc niech ci co trollują się wstydzą. Słowo wolne nawet z lochów się uwolni. Jeśli w życiu nigdy Mysiej nie akceptowałem, w swoim życiu nie chcę się również stawiać w roli pracownika Mysiej. To czytelnik ma decydować, tylko to daje mi możliwość powiedzenia trollowi, że jest trollem. Z drugiej strony prawdą jest definicja, "Demokracja to rządy większości głupców nad mniejszością mądrych." Czyż nie? Ale po doświadczeniach czasów stalinizmu, PRL, nie warto spróbować tej ułomnej demokracji? Ja myślę, że warto. Dlatego jestem przeciwny banowaniu, kasowaniu komentarzy.
 • @Arjanek
  ANTYSEMITYZM TO NIE TO SAMO CO ANTY CHRZEŚCIJAŃSTWO!

  Mylisz się arjanek, antysemityzm kształtujący się w Polsce, jest nienawiścią do Narodu, do wszystkich ludzi tej nacji, natomiast anty chrześcijaństwo jest nienawiścią do „poglądów religijnych”, które reprezentują pewni ludzie, a nie nienawiścią do samych ludzi! Zatem, mylisz się!

  Ja przykładowo nienawidzę katolickich poglądów na temat modlitw do Marii i do papieża Jana Pawła II, i do różnorakiej maści świętych, ponieważ taka postawa niezgodna jest z Wolą Syna Bożego. Natomiast nie mam pretensji do tych samych Polaków o to, że są... Polakami!

  Nie należę do cielesnego Rodu Abrahama, ale mam oczy i widzę...

  Cześć!


  http://m.neon24.pl/61c76bf3104e5aea3af8c4136d38ff6e,0,0.jpg
 • @Zawisza Niebieski 21:50:27
  ///Każdy ma prawo do głoszenia swoich poglądów, każdy ma prawo do wybrania tego, co go ciekawi.///

  Poglądów-owszem,ale pogląd to nic innego jak wyrażenie własnego stanowiska wobec jakiegoś nieubłaganego faktu.Przykładowo:
  Fakt:"Tatry leżą się na południu Polski a morze Bałtyckie na północy"
  pogląd zaś to:"uważam że to fatalne bo stawia człowieka przed koniecznością dokonywa wyboru czy na kanikuły jechać w góry czy nad morze"
  albo:"uważam że to fantastyczne i w naturalny sposób geograficznie urozmaicone,raz można się wybrać w góry a innym razem nad morze"
  Tutejsze trolle twierdzą :"Tatry leżą nad Bałtykiem" Co to ma wspólnego z wolnością słowa ?
 • @ikulalibal 23:07:37
  szacun :)
 • @Zawisza Niebieski 22:29:53
  Zgadzam się z Panem niemal całkowicie. Niestety jest tak, że mam niejako dwojaką naturę i gdy włączy się we mnie tryb WOJNA-WALCZ to nie ma zlituj się... Dlatego jest zgoda co do nie usuwania komentarzy ... poza dwoma zdefiniowanymi przypadkami : talbot & husky wypad na zbity pysk.. :) TO SĄ PŁATNE TROLLE I nie odpuszczę ( TAK NA MARGINESIE, prawdopodobnie już w wkrótce będę to wstanie udowodnić !... Ma się te wtyki :)
  Co do trybeusa...ups...
  ..dostało się mu przypadkiem rykoszetem podczas napierdalanki z talbotem... (Pan wybaczy... Ja sem ex-chuligan Ślązeczka Wrocław :) )
  NIEFORTUNNIE WALNĄŁ EMOCJONALNEGO PIERDA NA TEMAT WŁĄCZONEGO CAPSLOCKA :) TAK JAKBY TO MIAŁO ZNACZENIE DLA DYSKUSJI i wyleciał...
  ale, że dobre serce mam, to jak już się przełączyłem na tryb tolerancyjny :) ....
  TO PRZEPRASZAM TRYBEUSKU ! możesz znowu czepiać się CAPSLOCKA do woli :)
  Co do kerenOn ... ojej tego to chyba nie udźwignę :) Ją może przeproszę w innym wcieleniu :)
 • NARESZCIE KTOŚ ODWAŻYŁ SIĘ PORUSZYĆ TEN TEMAT.
  Ten artykuł był potrzebny już od dawna. Dziękuję Paulusowi Aquariusowi. Porusza wszystko, co istotne w tym temacie, zgrabnie napisany bez zbędnych eufemizmów. Szanuję ludzi, którzy mają jeszcze POCZUCIE PRZYZWOITOŚCI W TYM ZAŁGANIU. Mają kręgosłup moralny i charakter - potrafią odróżniać ziarno od plew. Są wyczuleni na fałsz, obłudę i podstęp, co rodzi słuszny gniew, bo są AUTENTYCZNI. Mają odwagę być sobą, po prostu są uczciwi i dobrze życzą temu portalowi, to widać.
 • KRÓL JEST NAGI. Za bardzo się obnażył...
  Talbot obnażył się, aż nadto w zbyt prymitywny sposób i został zdemaskowany. KRÓL JEST NAGI I KAŻDY TO WIDZI, chyba, że nie chce i będzie pisać o wielkości czcionki. Jeżeli zaczniemy wszystko relatywizować, podzielimy los latawca dmuchawca...
 • @Paulus.Aquarius 22:19:26
  Szkoda, że tak późno wracam i nie wskoczyłam do dyskusji, bo świetnie rozkręcona. Talbot nigdy nie odniesie się bezpośrednio do Twoich argumentów, bo ma podsuwane gotowce i wklejki, trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć, dlatego nie ma płynności dialogu z nim tylko zauważ zautomatyzowany monolog systemu ctr c + ctr v, żadnej inwencji własnej, tylko sztuczne gotowce z automatu i zmiana tematu. Czasami aż nazbyt rzuca się w oczy, że ŚCIĄGI MU SIĘ POMYLIŁY!!!!! Brak tu swobody i zero dialogu, to typowe dla grupy trollingu, który ma wcześniej przygotowane wrzutki na byle okazję i często podsuwają co ma pod ręką ha, ha!
 • @Paulus.Aquarius 23:23:03
  Trzeba mieć ODWAGĘ NAZWAĆ RZECZY PO IMIENIU, a Ty to potrafisz! Bądź sobą, inni szanują Cię za to! A Twoja ambiwalentna natura jest cholernie przydatna, bo to Twój szósty zmysł, jak się okazuje, który pozwala Ci wyczuć wszelkie niuanse i nie zawodzi Cię!
 • @Khaja82 03:00:40
  Droga Khajo ! Dzięki za bardzo aktywny udział w dyskusji i za konkretne wypunktowanie argumentów wspierających mój punkt widzenia..zresztą jestem przekonany , że nie tylko mój... Tak naprawdę to Ty jesteś odważna- czytałem wiele Twoich komentarzy i powiem, że jesteś WSPANIAŁA !
  Ale najbardziej dziękuję za te przemiłe słowa pod moim adresem...
  ps. Zajrzyj na pocztę ;)
  Pozdrawiam cieplutko
 • Promowanie to jest indywidualna ocena adminów
  Moim zdaniem wklejki oraz przedruki innych autorów, na pewno nie powinny iść na 1, ale może to ja się mylę? :))

  Jeśli chodzi o treść to każdy bloger ma prawo posiadać własne poglądy i o nich pisać.
  NEon był z tego znany i nie wiem dlaczego miało by to się zmieniać w "trosce o jego dobro" :))

  Ze swojej strony mogę napisać, że do lochu nigdy nie daję treści z którymi się nie zgadzam.
  Jedynym wyjątkiem są notki gdzie znajdują się personalne i chamskie ataki na innych blogerów, tyle ...
  Pozdrawiam
 • @Paulus.Aquarius 11:18:56
  A ty dlaczego kasujesz moje komentarze i uniemożliwiasz mi ustosunkowanie się do zarzutów?
  Zastanawiam się także, dlaczego tak usilnie namawiałeś mnie do rozmowy na Skype? Gdy tobie odmówiłem, to zacząłeś wypisywać paszkwile na mój temat.
 • @Talbot 12:20:45
  A ty dlaczego kasujesz moje komentarze i uniemożliwiasz mi ustosunkowanie się do zarzutów?
  PROSZĘ BARDZO USTOSUNKUJ SIĘ !

  Zastanawiam się także, dlaczego tak usilnie namawiałeś mnie do rozmowy na Skype?
  ŻEBY POROZMAWIAĆ W CZTERY OCZY I EWENTUALNIE ZWERYFIKOWAĆ ZARZUTY O KTÓRYCH MOWA ..
  MOJA PROPOZYCJA JEST NADAL AKTUALNA... dla Ciebie i Huskiego.. Kamerki internetowej się boicie ?
 • @Astra 12:16:29
  Dziękuję za poświęconą uwagę
  pozdrawiam
 • @Paulus.Aquarius 12:38:38
  "MOJA PROPOZYCJA JEST NADAL AKTUALNA.."

  Nie skorzystam, ponieważ Skype jest kontrolowany przez amerykańską NSA, a ja nie chcę aby kojarzono mnie z rosyjską agenturą.
 • @Talbot 13:34:49
  Czyli rozumiem że nie masz nic przeciwko video konfrontacji lub innej formy upublicznienia wizerunku ,byle nie był to Skype. Dobrze zrozumiałem?
 • @Katana 13:44:32
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-twarze-rosyjskiej-wladzy-2016-10

  Takie teksty piszą przebudzeni Ruscy patrioci.
  Ten artykuł nie jest z CIA
 • Ciekawostka z Radio Erewań
  https://pl.sputniknews.com/polityka/201610294157414-msz-rosja-usa-syria/
 • @Talbot 14:14:13
  widzę ,że administracja usunęła ..
  To wklejam jeszcze raz...
  WIADOMOŚĆ DO TALBOTA
  https://www.youtube.com/watch?v=Uk8riZi6gXs&feature=youtu.be
 • @
  Administracji proponuję rozważenie, znanego mi z innego portalu mechanizmu "prywatnej cenzury":
  mianowicie tam, przy wypowiedziach danej osoby jest przycisk "Ignoruj".

  I dopóki się tego nie cofnie, ZAMIAST wypowiedzi kogoś, kogo nie chcemy czytać, pojawia się JEDNA linijka "Wypowiedź tego autora jest na Twojej liście ignorowanych" (czy jakoś tak).

  Można by nawet pójść dalej, i w publicznej części profilu autora dodać rubrykę "ignorowany przez xx osób". :)

  Wolność wypowiedzi zachowana, ale i wolność od czytania "trolli" TEŻ.

  Minus, że trzeba samemu być zalogowanym, "goście" nie mają tej opcji. (ale coś za coś).
 • @laurentp 20:32:20
  ciekawa propozycja !
 • WOJNA INFORMACYJNA NA NEON24
  Po przeczytaniu powyższej notki-apelu jako stały czytelnik Neonu-24 w 100% zgadzam się z opinią blogera Paulus.Aquarius. Zarówno Husky jak i Talbot produkują się jak mogą. Są to nie tylko artykuły ale częste zabieranie głosu w sprawach tematycznie bardzo odległych od siebie na różnych blogach. Dochodzę do wniosku, że tych panów nie interesuje określona dziedzina wiedzy/informacji a jest ich na Neonie-24 aż 60 łącznie z działami i poddziałami. Panowie ci uprawiają czystą propagandę. Ich artykuły pozbawione są w najmniejszym stopniu obiektywizmu i są bardzo ale to bardzo tendencyjne oraz pozbawione merytorycznej treści. Taki swoisty spam. Taki Huski z powodzeniem mógłby pisać dla Gazety Wyborczej gdyby nie małe ale... To „ale” to brak wiedzy i to już nawet nie tej dogłębnej a także brak predyspozycji do analizy faktów. Radosna twórczość tych panów wygląda tak: coś tam ktoś coś się dowiedział, coś usłyszał to dawaj … jedziemy artykuł. To co piszą ci panowie uwłacza powadze i randze portalu Neon-24. Swoją drogą biorąc pod uwagę aktywność tych panów a zwłaszcza Huskiego, zastanawiam się czy Huski i Talbot to tylko pojedyncze osoby czy też zespół ludzi realizujących określone, zlecone zadania? A Co na to administracja portalu?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031