Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 1368 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

KIEDY WRESZCIE PRZESTANIEMY UDAWAĆ...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

... że zjawisko chemtrails nie istnieje ?

 

ZAMIESZCZAM FILMIKI PRZEDSTAWIAJĄCE  WIDOK AEROZOLOWYCH OPRYSKÓW , ORAZ TEN SAM OBRAZ WIDZIANY W TYM CZASIE Z WYSOKOŚCI KILKUSET KILOMETRÓW. WSZYSTKIE FILMY NAKRĘCIŁEM  DZIŚ W SUWAŁKACH ..

 https://www.youtube.com/watch?v=4NGdphDPXVQ

 

https://www.youtube.com/watch?v=bhoqA3uw3wM

 

 

 

TO CO ZOBACZYLIŚCIE NA POWYŻSZYCH FILMIKACH... WYGLĄDAŁO DZIŚ Z KOSMOSU TAK :

 

 https://www.youtube.com/watch?v=MNmLd2gFu0g

 

 

 Dotychczas na moim blogu ukazały się 2 artykuły na temat chemtrails:

 

orbo.neon24.pl/post/130917,sky-pe-i-chemtrails

orbo.neon24.pl/post/131058,sky-pe-i-chemtrails-ciag-dalszy

 

PRZY OKAZJI PONAWIAM APEL DO WSZYSTKICH ANTYSYSTEMOWCÓW :

 

 orbo.neon24.pl/post/74861,o-r-b-o-obywatelski-ruch-biernego-oporu

 

 

 

KOMENTARZE

 • To robota NATO
  w Rosji Putin zakazał rozpylać.
 • @Talbot 20:05:32
  Czy mogę prosić o rozszerzenie komentarza, ewentualnie link?... Według moich ustaleń (nie tylko moich) ...
  SKY – PROJECT ENGINEERING ( SKY-P-E )...
  jest projektem globalnym
 • @Paulus.Aquarius 20:14:20
  https://zenobiuszjuz.wordpress.com/2014/03/26/niebo-nad-rosja-%D0%BF%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%8B-%D0%B2-%D0%BD%D0%B5%D0%B1%D0%B5-chemtrails-%D0%B2-%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%B8/
 • @Talbot 20:19:20
  Tam było więcej filmików i wypowiedź faceta w programie TV, ale cenzura pousuwała.
  Putin też należy do tej mafii, przykro mi.
 • @Talbot 20:19:20
  Nie znalazłem w Twoim linku potwierdzenia...tezy:
  "To robota NATO
  w Rosji Putin zakazał rozpylać."
 • @Paulus.Aquarius 20:35:15
  Bo nie zakazał, dalej rozpylają, szczepią ludzi, czipują RFID, wydają paszporty biometryczne - znamię bestii..tak jest w Rosji dzisiaj.

  Przeczytaj to: http://www.tajemnice-swiata.pl/anakonda-16-mozliwa-prowokacja-oraz-dodatkowe-proby-chemtrails/
 • @Talbot 20:27:23
  osobiście uważam, że Putin jest świadomy ,że chemtrails mają inny cel niż oficjalna wersja w która wierzą politycy, wysokiej rangi wojskowi itp,którzy sa podpięci pod globalną agendę koordynującą projekt SKY-PE lecz ponieważ jest to projekt inspirowany z POZIOMU WŁADZY do którego Putin niema dostępu -KONSORCJUM RZĄDZĄCEGO PLANETĄ ( NIE MYLIĆ Z NWO- które jest tylko atrapą, zaprojektowaną przez KONSORCJUM po to aby w nadchodzącej rewolucji LUDZKOŚĆ MOGŁA TEN TWÓR OBALIĆ OTWIERAJĄC WROTA DO WIELKIEGO ZWIEDZENIA, KTÓREGO LIDEREM BĘDZIE CZŁOWIEK KONSORCJUM( bardziej znany jako mesjasz)
 • @Paulus.Aquarius 20:47:51
  Chemtrails rozpyla agenda obcej cywilizacji przypuszczam, że Putin o tym wie. Masoneria nie chce dopuścić promieniowania, które jest wysyłane z centrum galaktyki i ma zmienić nasze DNA.
 • @Talbot 20:58:06
  PRAWDOPODOBNIE JEST TO BLISKIE PRAWDY... przynajmniej w dużym uproszczeniu
 • Obserwuje te chemtrails od wielu lat bo mieszkam 170 km na zachod
  od chicagowskiego lotniska O'Hare.Zawsze w powietrzu jest 5 samolotow podchodzacych do ladowania lub lecacych na zachod.Moje obserwacje:
  1.Smugi te utrzymuja sie gdy nie ma wiatru przez caly dzien.
  2.Promieniowanie sloneczne jest wyraznie zredukowane i temperature jest nizsza.Ostatnie 3 lata obfitowaly wyjatkowo w te smugi nie trzeba bylo klimy w domu wlaczac.
  4. W smugach tych znajduje sie substancja zakwaszajaca deszcz a co za tym idzie wysyp maczniaka amerykanskiego na roslinach.Po kazdym deszczu trzeba pryskac ogrod soda oczyszczona.

  W USA zrobilo sie dosc glosno na ten temat, rolnicy zaczeli narzekac i w tym roku stal sie cud. Smugi znikly kompletnie.Jako ogrodnik caly czas pogode i niebo obserwuje.Smugi znikly, temperatura podskoczyla i utrzymywala sie przez lato az do dnia dzisiejszego w dzien w granicach 30-35C.Klima pracuje dzien i noc.Rachunki za prad $175/miesiac.Deszczow co niemiara, po ktorych nie trzeba pryskac.Wszystko rosnie jak zwariowane.Pomidory wyrosly na ponad 2 m.Zbiory, kukurydzy, soi i innych upraw beda w tym roku rekordowe w USA.Alfaalfa(lucerna) jest koszona na siano 2-3 razy w ciagu roku.Juz rolnicy scieli 3 raz i beda jesczcze raz lub 2 razy kosic jak dobrze pojdzie.
 • @Talbot 20:58:06
  ,,Chemtrails rozpyla agenda obcej cywilizacji "
  Nie bredź proszę, bo się ośmieszasz, no chyba że robisz to w celu ośmieszenia Autora i jego wpisu.
  Chemtrails nad Rosją rozpylane są od dawna, czyli co najmniej kilku lat i nie rozpylają je żadne obce cywilizacje, tylko ziemscy psychopaci, którym władza, jaką daje zbyt wielka ilość pieniędzy, poprzestawiała w głowach i sprawiła, że uzurpują sobie prawo do decydowania o losach ludzkości; krótko mówiąc, robią to zbrodniarze, jakich dotąd świat nie widział.
 • @staszek kieliszek 23:52:06
  W Kanadzie takiego cudu niestety nie ma. Zmienił się co nieco charakter smug, bo teraz nie wypuszczają jednej ciągłej smugi, a ,,pykają" co jakiś czas, żeby to świństwo było bardziej podobne do naturalnych chmur. Poza tym, znikają, a raczej ,,,rozmazując się" szybciej niż kilka lat temu.

  Jakieś dwa czy trzy tygodnie temu zaobserwowałam lotnika robiącego szóstkę, a potem następną. Zrobiłam zdjęcia, ale nie wiem, jak je tu wkleić. Trwało to może góra 10 minut, zanim się te szóstki rozeszły. Czy wcześniej czy później była trzecia szóstka, tego nie wiem. W każdym razie żaden komercyjny samolot takich wygibasów na niebie na pewno nie robi. Kilka razy też widziałam dość gęstą, klasyczną kratkę, czego wcześniej nigdy nie widziałam.

  Co najlepsze,,weather network", czyli oficjalna strona meteorologiczna, opublikował artykuł o tym, że uczeni stwierdzili, że nie ma ziarna prawdy w pogłoskach o chemtrails. To znaczy, że świadomość ludności, nawet w Kanadzie, która się ciągnie w tym względzie na szarym końcu, się znacznie podniosła. Nie wspomnieli w tym artykule tylko skąd ci uczeni, którzy twierdzą, że chemtrails to bzdura, dostają pieniądze na swoje naukowe badania.
 • @staszek kieliszek 23:52:06
  Jak chodzi o klimatyzację, nie musiałeś jej włączać, bo się klimat oziębia, bez względu na smugi chemiczne. Tutaj smugi są, a wilgotność powietrza tak wysoka i lato gorące, że bez klimatyzatora trudno wytrzymać, prawie bite dwa miesiące.
  Faktem jednak jest, że nie atakują tak intensywnie jak kiedy to zauważyłam w 2009 i kilku następnych latach, kiedy bywałych całe miesiące, że nie było ani jednego słonecznego dnia, co tutaj jest kompletną anomalią. W jednym roku pamiętam trzy takie miesiące, włącznie z jednym miesiącem lata. Teraz trochę poluzowała, ale nadal są systematyczni. W okresach chłodniejszych głównie robią to w nocy... cuchnie, że okna nie można otworzyć, a przecież nie ma tu ani farm, ani żadnego przemysłu, ani smogu.
 • @Nibiru 05:23:19
  Rzepak tutaj też nie rośnie, ani tym bardziej kwitnie, tym bardziej jesienią czy zimą. Tak, niestety, to świństwo cuchnie, nie zawsze, ale często, szczególnie to rozpylane nocą, co zauważyli nawet ci, którzy w chemtrails nie wierzą - że zapach powietrza często jest bardzo nieprzyjemny ,,szczególnie wieczorami". Nie mieszkam na wsi, ale powietrze tutaj powinno być wonne i orzeźwiające, jesienią pachnieć ziemią i butwiejącymi liśćmi, a nie chemikaliami. Kilka lat temu jeszcze tak zawsze pachniało, dobrze pamiętam.
  W Polsce jest podobnie, też to czuć, co zostało położone na karb opalania jakimiś materiałami nie przeznaczonymi na ogrzewanie domów. Na odludziu, gdzie nie ma żadnych domów też.
 • @Lotna 04:53:02
  Witam.
  Jeśli jest taka możliwość to czy mogłaby Pani przesłać mi te zdjęcia?
  Ja spróbuje je zamieścić ...
  pawelchajec@mail.com
  Pozdrawiam
 • @Lotna 04:41:37
  ",,Chemtrails rozpyla agenda obcej cywilizacji "
  Nie bredź proszę, bo się ośmieszasz, no chyba że robisz to w celu ośmieszenia Autora i jego wpisu. "

  Mówił mi to jasnowidz, który stwierdził, że toczy się wojna pomiędzy cywilizacjami kosmicznymi, z których jedna opiekująca się Ziemią chce aby promieniowanie kosmiczne z centrum galaktyki docierało do Ziemi i ingerowało w strukturę DNA, powodując jego zmianę, poprzez wzrost dodatkowej helisy.
  Drudzy, z którymi współpracuje rząd USA, który dostarcza im nowoczesne technologie robi wszystko, aby do tej przemiany nie doszło, bo wówczas zagraża to ich interesom - wzrost świadomości i w konsekwencji wyzwolenie.

  Jeżeli sądzisz, że moje komentarze ośmieszają temat, to podaj inne logiczne wytłumaczenie tego zjawiska. Jeżeli piszesz o psychopatach robiących to, napisz kim oni są?
  Wedle mojej wiedzy, są to Iluminaci, których przedstawiciele znajdują się w amerykańskim rządzie.
  Ci dobrzy, nasi opiekunowie, dostarczają broń i nowe technologie Rosji.
 • Brytyjski polityk twierdzi, że Władimirowi Putinowi doradzają obcy
  http://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjski-polityk-twierdzi-ze-wladimirowi-putinowi-doradzaja-obcy

  http://www.wykop.pl/ramka/3045951/obcy-sa-na-ziemi-a-swiat-musi-sie-o-tym-dowiedziec-premier-rosji-medvedev/
 • Technologie obcych istot wspierają naszych inżynierów
  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/67-obce-cywilizacje-ufo/266-technologie-obcych-istot-wspieraj-naszych-inynierow.html
 • @Paulus.Aquarius 06:51:28
  Wysłałam.
 • @Lotna 17:50:29
  Bardzo dziękuję, że zechciała Pani poświęcić czas i nadesłała Pani zdjęcia..
  Umieściłem je jako nową , skromną notkę:

  http://orbo.neon24.pl/post/133677,kiedy-wreszcie-przestaniemy-udawac-ciag-dalszy

  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930