Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
78 postów 1368 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

SKY-PE i CHEMTRAILS - ciąg dalszy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Post scriptum tekstu zamieszczonego przeze mnie n.t CHEMTRAILS

   LINK DO CZĘŚCI PIERWSZEJ :
 

 

  Dla zainteresowanych tematem zapraszam na film , który jest próbą stworzenia PEŁNEGO OBRAZU fenomenu chemtrails i innych elementów rzeczywistości zwiazanych z tym tematem

 https://www.youtube.com/watch?v=fZqrMaAzYco

 

 

Poniżej krótka kompilacja ( własnej produkcji) fragmentów filmu TRANSCENDENCJA. Filmiku nie należy raczej odczytywać dosłownie; w założeniu chodzi mi bardziej o sprowokowanie widza do jak najszerszego spojrzenia na temat chemtrails.Proszę przecytać opis filmu

vimeo.com/162788775

 

Dodatkowo  żeby czytelnik miał już całkowite podejrzenie, że w przeszłości upadłem na głowę zamieszczam wpis, który jest moim zmodyfikowanym komentarzem zamieszczonym w pierwszej części artykułu o "SKY-PE":

Wokół programu stworzono taką pajęczynę kłamstw, że tylko garstka ludzi ogarnia go w całości:
...wystarczy ,że politycy wszystkich państw świata dali się wciągnąć, pod wielką presją , w walkę z globalnym ociepleniem... i tym sposobem  uruchomiono programy spryskiwania planety.

 Agendy,które są wysoooooooko nad rządami państw... mają zupełnie inną wiedzę o projekcie ...natomiast z kolei, główni wykonawcy, czyli armie krajów ( samoloty wojskowe) są poniżej poziomu rządowego więc grzecznie wykonują polecenia...oczywiscie jak to w wojsku....
Tajemnica wojskowa i groźba surowych wyroków ( sąd wojskowy) robią swoje... 
I tak to się kręci....
Już około 20 lat...a na pełną skalę od około 5 lat...

Jeszcze pare lat i możliwe, że procent świadomych procederu wzrośnie do tego stopnia, że trzeba będzie ujawnić "fałszywą wersję",jakoby ... chemtrails są konieczne .. bo jak nie, to słońce zrobi nam kuku ( hiperaktywność)...Albo zmontują pare super huraganów, kilka susz.. lub powodzi na świecie.. i ludzie łykną jak pelikany bajkę o dobrych chemtrailsach..
Na razie walka elit idzie o to by jak najmniej "nowych " się kapnęło... a tych co już o tym wiedzą...
skanalizować w zwalczające się grupy spiskowców: 
-chemtrails truje
- chemtrail zasłania nibiru (!)
-chemtrails to ochronna tarcza( przed słońcem)
-itd.

Tak więc czujnym trza być...

oraz próbować patrzeć holistycznie...
...gdyż doprawdy perspektywa tych który rządzą ziemią..
jest oddalona od zwykłych zjadaczy chleba ...
o setki lat ( technologicznie) !!!
I to jest problem!! Wielu poszukującym prawdy wydaje się, że najwyższym spiskiem jest nwo...

a tymczasem nwo... to sztuczna, pompowana medialnie (internet ale też tv -na temat illuminati było w tvp 1 lub w tvp2 !) historia utworzona do tego ,żeby ludzkość miała co obalić... a po tym po wielkim chaosie ludzkość( nwo) wpadnie w sidła nowego technokratycznego ustroju - new age - czysta technologia pokój.... i pseudo oświecenie...
......Wielkie zwiedzenie.... 
..mówi wam to coś??? 
Zastanawialiście się kiedyś ..dlaczego to super tajne nwo jest takie znane w sieci????? 

 Bo to część planu !!

W czasie kontrolowanego chaosu nastanie nwo( full version) - które prawdopodobnie będzie mieć lidera (antychrysta- ale taki podstawionego...) <Znamię bestii ?>

  Oczywiście w naturalnym odruchu ludzie będą buntować się..
więc z inspiracji złotoustnych...nadejdzie zryw rewolucujny...(anty- nwo)...który będzie jednak zbyt słaby..
i wtedy ...przyjdzie super lider - mesjasz ! I obali ...pseudo-antychrysta !
.....Mesjasz będzie oczywiście fałszywy ( antychryst - wystawiony przez konsorcjum rządzące planetą- taka mieszanina galaktycznych wpływowych klanów )
DZIĘKI POTĘŻNYM WPŁYWOM I TECHNOLOGII będzie dokonywał "cudów" a  perspektywa nowego sprawiedliwego ładu ekonomicznego - new age ...ZWIEDZIE MASY LUDZKIE. W neo-religijnym uniesieniu ludzie nie zwrócą należytą uwagę na .."tekst napisany drobnym druczkiem"
 Prawdziwych przebudzonych zaś będzie się ścigać...jak największych heretyków...

To dlatego w sieci mnożą się ciągle przekazy ..o nowej erze, erze wodnika [będę musiał zmienić nicka :(  ] ..erze pokoju  , miłości i oświecenia...która to...na pewno nastąpi .. po tym całym nwo...


Jakie to proste ! Nie zdziwiłbym się jak za 20 lat wpuścimy na ziemię jakieś szumowiny z Drogi Mlecznej - "hej luuudzie...to my -dobrzy plejadianie i nasz Król - a wasz Mesjasz "  :)
bullshit !
To pułapka... oświecenie to nie pseudo wiedza jaką zasypie nas wujek ..google..- który wraz z androidem (za jakieś 10 lat) będzie miał  już pewnie aplikacje grzebiące w naszych mózgach - iphone 13 - i zrobi z nas "oświecone " marionetki

 NIE PRZEGAPCIE PREMIERY IPHONE 13 W 2029 * !!!  

A ten android... to ma takie fajne logo...Czy to znaczy...że będziemy jak roboty ???


..No tak! Zapomniałem, że wy elity rządzące.. dajecie nam zawsze znać co jest grane... takie prawo kosmiczne prawda??? Wolna wola...

bo przecież wolność musimy oddać świadomie..wiem wiem
to tak jak przecież dziś google daje nam znać o swoich zamiarach ( polityka prywatności) ...
...

tylko kto by ją czytał???

 


 * - PS. 2029 to data powtarzająca sie w  przekazach medialnych. Poniżej przykład: terminator cz. 1 i 2 oraz gra homefront -the revolution.
Przy okazji wstawiłem też przekazik dotyczący zamachu z 11 września ( 30- sta i 41 -sza sekunda także z terminatora 2)

 

 

 I jeszcze tutaj pare słów nt google i 2029
 ..powyższy tekst dedykuje..
ludziom o otwartych sercach ..i wolnych umysłach

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • jest power
  Charakter , odwage i inteligencje trzeba mieć żeby podjąć się tego tematu.
  Powiem co widziałem : czasem zdarza mi się obserwowac niebo , bo ja mam kark inny niż świnia i potrafie go odgiąć , tak aby widziec co nad głową . Spędziłem sporo godzin na obserwacji nieba pod kątem astronomii. Kiedys obserwowałem plamy na słońcu przez teleskop, i przelatywał samolot.
  Ciągnął potężną smugę za sobą ( wiadomo spaliny para wodna , itd.) , w pewnym momencie za samolotem przestała się pojawiać smuga, a samolot frunął, i frunął az za horyzont. Myślałem ze silniki wyłączył , ale to chyba nie możliwe żeby utrzymywał kurs i wysokośc kilka minut . Nie dawało mi to spokoju kilka lat , teraz zaczynaja się podejrzenia.
  Czyżby oprysk grzyba hodowlanego? (niektóre grzyby są odporne na opryski)

  Pozdrowił Polaka :)
 • @Zorion 20:18:30
  Aha zapomniałem o obrazku - To MY! wg. tych kretynów "lodzików "

  https://i.ytimg.com/vi/SbUuOz41Bzk/hqdefault.jpg
 • @Zorion 20:18:30
  dziękuję za te słowa..
  Pozdrawiam również !
  Czołem wielkiej Polsce!
 • @Paulus.Aquarius 22:33:49
  Cześć,
  dobrze kombinujesz, ale era wodnika jest astrologicznym faktem..
  dostosowywanie celów do faktów, planowanie na dużo dłużej niż dwa pokolenia.. era ryb (Chrystusa) kończy się, bo tak zaplanowano..
  będzie kolejny etap nie sam z siebie, tylko tak dawno zaplanowano i zawsze plan realizowano..

  Żyjemy w ciekawych czasach, pomimo zauważalnego gromadnego przebudzenia społeczeństwa, masowo ockniemy się w kajdanach lub w grobie :(

  Jeszcze kilka lat temu ja, czy Ty byliśmy internetowymi oszołomami, a teraz nawet na Onet takie sprawy przebijają się.. kula śnieżna, ale twierdzy budowanej od tysięcy lat nie przebije :((((

  Zauważ, że jakiś wymysł rocznicy 1050lat popierają wszyscy, nawet lewactwo nie protestuje.. świętowanie porażek, to chyba jakiś sport narodowy.. O powstaniu wielkopolskim w mediach cisza, za to warszawskie, a w zasadzie w gettcie jest nagłaśniane..

  Hierarchia została narzucona, tworząc Panów i bydło, trwa to po dziś dzień. Ja jestem narodowym socjalistą, stawiającym ród, plemię i rasę jako opozycję do multikulturalnego feudalnego kapitalizmu..

  Obecnie tworzę ruch oddolny, samopomoc sąsiedzka, ród mam, teraz zarysowuję większy okręg, w jedności siła, na pohybel okultystom..

  Pozdrowił
 • Po co zadzierać głowę?
  A chyba po to, by nie widzieć różnych E w żywności. Taniej coś dodać do żywności niż na oczach wszystkich niezbyt efektywnie rozpylać to z samolotów. To nic innego jak współczesna "czarna wołga".
 • @tadman 16:17:04
  nie rozumiesz.. przykre.. a akurat Ciebie typowałem na "tak".. bukmacher zarobił. a ja jestem mądrzejszy, dziękuję ;)
 • @wk..ny 18:00:05
  poziomy, poziomy, których mrówka nie zrozumie...
 • @wk..ny 13:40:49
  era wodnika jest faktem i całkiem możliwe ,że akceleruje rozwój świadomości . No i właśnie w tym sęk ,że KONSORCJUM TROCHĘ TO NIE NA RĄCZKE...Więc modyfikują rzeczywistość na wszelkie sposoby.
  Pozdrowił ;)
 • @Paulus.Aquarius 19:04:52
  spontaniczny wzrost świadomości, czy zaplanowany..moim zdaniem to jest zaplanowane, przewidziane i wdrażane, gwiazdami chyba nie kierują, więc plany układają pod nie.. wiem, że nic nie wiem, ale wiem też, że 99% społeczeństwa to bydło.. no i mam mezalians poznawczy..
 • @wk..ny 15:17:48
  A czym jest rozwój świadomości ? Gdzie jest granica rozwoju? Najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie czym jest świadomość. Przy rozwikłaniu zagadki ontologicznej bardzo może mym zdaniem pomóc SANKHIA -system filozoficzny. w 1999 roku przeczytałem książkę rumuńskiego pisarza Eliade Mircea "Joga - Nieśmiertelność i wolność"
  Autor znakomicie przedstawia tam w pewnym rozdziale jak Yoga i Sankhia opisują jaźń( świadomość) i substancje (pierwotną materię). W moim przypadku studiowanie tego rozdziału okazało bardzo pomocne w treningu intensywnej koncentracji bezprzedmiotowej i poskutkowało osiągnięciem głębokiego wglądu w naturę rzeczywistości. Tak więc dla mnie CZYSTA ŚWIADOMOŚĆ - JAŹŃ to nasza prawdziwa tożsamość - pozbawiona wszelkiej formy, całkowicie WOLNA OD STANÓW PSYCHOMENTALNYCH i PRAGNIEŃ.
  Rozwój świadomości to nic innego jak powrót ,zbliżanie się do STANU PIERWOTNEJ RÓWNOWAGI.
  Istoty we wszechświecie rozwijając się - CZYLI BĘDĄC W DRODZE DO SAMOURZECZYWISTNIENIA generalnie samookreślają się jako istoty służące sobie( STO-SERVIS TO OTHERS) bądź służące innym(STS- SERVIS TO SELF) .Dla istot STS oznacza na pewnym etapie, gdy nie mają już "grubej "powłoki materialnej swoistą pułapkę.. GDYŻ KREUJĄC SWÓJ BYT -ZŁUDNĄ FORMĘ RZECZYWISTOŚCI W JAKIEJ SIĘ ZNAJDUJĄ
  STAJĄ SIĘ SILNIE ZALEŻNI OD "ZŁUDZEŃ KREACJI" INNYCH ISTOT.
  W ten sposób muszą pasożytować np na istotach o WĘŻSZEJ PERSPEKTYWIE POSTRZEGANIA (np ludzie, którzy postrzegają przeważnie jedynie w trzech wymiarach ) i wykorzystując STRUMIEŃ DOŚWIADCZANIA PSYCHOMENTALNEGO do podtrzymywania własnej egzystencji.
  OCZYWIŚCIE DLA ISTOT TAKICH JAK LUDZIE wzrost zrozumienia swojego miejsca w "WIELKIEJ ZŁUDNEJ SFERZE KREACJI" - WSZECHŚWIECIE jest zagrożeniem dla wielowymiarowych (4 D I WIĘCEJ) istot STS ...Mniej więcej tak samo jak gdyby wszystkie zwierzęta hodowlane uzyskały wgląd dzięki któremu zdołałyby uciec ze swych holokaustowych ferm.

  ps. DUŻO NA TEMAT TEGO KIM JESTEŚMY mówi mój ulubiony filmik:

  https://www.youtube.com/watch?v=3XGhABqXCac

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930