Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1746 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

NEON24 - FORUM POLAKÓW ???

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ BLOGERÓW..TAK SZYBKO ODCHODZĄ

 

 

 


 Publikuje tekst , który od dawna chodzi mi po głowie a związany jest z...

 

 ... BYĆ ALBO NIE BYĆ  DLA NISZOWYCH AUTORÓW NA NEON 24 -

          -  DROBNICY BLOGERSKIEJ...

                  ..BLOGERSKIEGO PLANKTONU..

 
 
 
Odejście blogera z NEONu po raz kolejny skłoniło mnie do przemyśleń nad jego strukturą, a  ponieważ zdarza się to ostatnio często  to widzę tu okazje do napisania tego tekstu.
 Cyprian Polak zwija żagle na NEONie i choć jego odejście raczej nie jest najlepszym przykładem na podparcie mojej tezy.. to  ja powiedziałbym ..szkoda... ale i pewnie słusznie zrobił... bo jeśli portal będzie miał stosunek do blogerów taki jaki ma, to jako ...
 
 ...NEON -FORUM  POLAKÓW   będzie stracony..
 
 
 NEONOWA RÓŻNORODNOŚĆ DOBREJ JAKOŚCI UMRZE...
 
 
  Ja sam  także myślę, że raczej wycofam się w cień na NEOnie.
Powód ? Zbyt szybkie lądowanie artykułów w PIWNICY w związku z czym nie opłaca się tworzyć ambitnych czasochłonnych tekstów..
 
  NEON zamienił się Z BLOGERSKIEJ PLATFORMY W PORTAL DLA POCZYTNYCH AUTORÓW , w którym kurczy się miejsce dla blogerów z poza dość hermetycznego klubu, a na świeczniku PRAWIE cały czas ci SAMI AUTORZY. 
 
 Oczywiście nie jest to regułą, ale niestety często promuje się mało poczytne teksty, tyko dlatego, że napisał je autor, który oprócz renomy ma także  - nie twierdze , że na pewno , ale być może - jakieś chody w administracji...
 
 Z drugiej strony teksty napisane własnymi słowami, nie publikowane nigdzie indziej, które nie odstają "jakością" od dziennikarskich standardów , a nawet często przewyższają merytoryką   i unikalnością teksty "grubych ryb"  SĄ IGNOROWANE
 
 Destrukcujne dla portalu  jest też moim zdaniem nielimitowane zamieszczanie wpisów. Pozostawie to bez komentarza bo każdy rozumny doskonale wie jakie są tego skutki na NEONie
 
Jeszcze kwestia zawartości notek ..Od razu na myśl przychodzą mi teksty  MAGNATA MEDIALNEGO Z WIELKĄ POMORSKĄ TELEWIZJĄ NARODOWĄ ..Zresztą nie tylko jego , bo są też inni co zaśmiecają NEON bezwartościowymi notkami, których zawartość to  link na You TUBE...BEZ SŁOWA KOMENTARZA..
A właśnie dzięki temu cenniejsze notki lecą do piwnicy...
 
Sądzę, że powinna pojawić się (wrócić ) kwestia limitów notek, kwestia merytoryki tekstów, kwestia promowania niszowych autorów...
 
 
TEMAT BYŁ PORUSZANY ZE STO RAZY...
WIEM, ŻE TO TAKŻE POWÓD DLA KTÓREGO ZAWINĘŁO SIĘ  STĄD WIELU SZANOWANYCH BLOGERÓW.
JEŚLI NIC SIĘ NIE ZMIENI EFEKT BĘDZIE TAKI  ŻE POZOSTANIE TU KILKANAŚCIE GRUBYCH RYB ...
 A RESZTA UCIEKNIE NA BARDZIEJ SPRAWIEDLIWY PORTAL.
 
I żeby było jasne dla wszystkich. Nie piszę tego w obronie własnych notek. Nie mam złudzeń i wiem , że jako promotor idei O.R.B.O na neonie moge być tutaj niewygodny...więc nie mam tu raczej szans choćbym nie wiem jakie perły dziennikarstwa tu zamieszczał
 
 Chodzi mi o próbę wpłynięcia na rządzącyh na NEONie wobec reszty blogerów, którzy są przecież NEONOWYM KRWIOBIEGIEM..
 
 
 
   PS. DODATKOWY WPISY, KTÓRE UMIEŚCIŁEM JAKO KOMENTARZE POD NOTKĄ:
 
 
" No właśnie w tym tkwi problem.  Promujecie autorów a nie notki!
Chodźby teraz na neonie wiszą wypromowane notki, których "poczytność" pozostawia wiele do życzenia :)  40 wejść w ciągu doby  w głównej kolumnie ?? No tak jeśli w tytule jest link...to być moze czytelnicy od razu sobie darują lekturę...
Więc jak to jest? Poczytny ten autor jest  czy nie ? 
Autor jest poczytny i trafia do "środkowej kolumny" czy może jest poczytny (choć i to często nie pomaga ..hehe) bo trafił do "kolumny" albo na jedynke.???
Obserwuje to od dłuższego czasu ..więc proszę sobie darować.. Naiwny może jestem ale nie głupi.
Ustosunkował się Pan dyplomatycznie. Zresztą ja zwykle nie oczekuje zbyt wiele po  oświadczeniach   "oficjalnych kanałów"
 
MOIM ZDANIEM
Powinno być tak, że jeżeli notka jest w prawej kolumnie ( świeże notki) i ma sporo wejść i komentarzy (ilość komentarzy liczonych jako unikalnych ! - a nie w toku dyskusji gdzie np zbójnicki pies z arjankiem produkują 50 komentów :) ) TO POWINNO TO BYĆ PODSTAWOWE KRYTERIUM DO PROMOWANA . OCZYWIŚCIE KWESTIA MERYTORYKI jak i schludność , akuratność jeśli chodzi o obszerność ,TAKŻE SIĘ LICZY. Natomiast "poprawność", nośnik ideologiczny itp powinny mieć mniejsze znaczenie.  I DOPIERO WYBÓR TEKSTU  NA JEDYNKE POWINNY TRAFIAĆ TEKSTY ,KTÓRE ADMINISTRCJA UWAŻA ZA POMOCNE W KSZTAŁTOWANIU WIZERUNKU PORTALU. CZYLI WEDŁUG ICHNIEGO WIDZIMISIE.."
 
" "Czyli notki do przeniesienia powinny mieć dużą ilość oryginalnych wejść - zgoda"

...i komentarzy... - JAKO PODSTAWOWE KRYTERIUM... 

PS. a limit powinien być. Taki rozsądny to wydaje mi się 2 notki/doba i jednocześnie ok 7-10 tydzień.. automatycznie do głównego nurtu wskakiwałoby więcej autorów. RZADZIEJ PISZĄCY BLOGERZY NASTAWIALI BY SIĘ CZĘŚCIEJ NA PISANIE ..wydaje mi się że czytelność wzrosła by...
Ludzie lubią poczytać coś nowego.. ALE ŻEBY TAK SIĘ STAŁO TO TRZEBA PRZYNAJMNIEJ NIE ZNIECHĘCAĆ TYCH CO CHCIELIBY PISAĆ.. (MOWA O BLOGERSKIM PLANKTONIE)"
 
    Dość ostry komentarz celujący min w P. Bogusława Jeznacha. 
Akurat tego blogera cenię za profesjonalizm dziennikarski, WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ WOBEC INNYCH BLOGERÓW i jeszcze kilka innych rzeczy. Czy On i inni "płodni" jak to określiłeś "robią tu za spychaczy" ? Nawet jeśli powstaje taki efekt to nie wynika to z winy każdego blogera z osobna. DALEKI JESTEM OD OD GOŁOSŁOWNYCH OSKARŻEŃ 
Pan BJ np. robi kawał dobrej roboty i trudno mu tu cokolwiek zarzucić. Pisze dobre artykuły a to że spychają one inne to już nie jego wina. To raczej wina modelu przyjętego przez zarządców,neonu którzy według niejasnego klucza skazują plankton na niebyt. 
I dlatego jedynie postuluje usprawiedliwić znacząco dostęp do głównych kolumn na zasadzie ,że żadna notka nie wędruje od razu na środek kolumny ani na jedynkę lecz musi najpierw pobyć w kolumnie "najnowsze wpisy i dopiero na zasadzie rankingu popularności ( wejścia i komentarze) admini przerzucają NOTKI CIEKAWE WG CZYTELNIKÓW. ZABIEG TAKI WYELIMINOWAŁBY ZNACZĄCO PROMOWANIE AUTORÓW NA KORZYŚĆ JAKOŚCI NOTEK. Automatycznie da to szanse poprawić konkurencyjność planktonu względem notek rekinów..

KOMENTARZE

 • Jakiś niekonsekwentny jesteś :)
  Najpierw piszesz, że:

  "Powód ? Zbyt szybkie lądowanie artykułów w PIWNICY w związku z czym nie opłaca się tworzyć ambitnych czasochłonnych tekstów.. "

  By następnie skrytykować sens limitowania postów który ma temu zapobiec...

  " Ważną sprawą jest nielimitowane zamieszcznie wpisów. Pozostawie to bez komentarza bo każdy rozumny doskonale wie jakie są tego skutki na NEONie "

  Zanim nie wprowadzono limitowania zdarzało się i po kilkanaście wpisów jednego autora często właśnie 1-2 zdaniowych i w ten sposób wartościowe wpisy znikały ze strony głównej w ciągu kilku godzin.

  ".Zresztą nie tylko jego , bo są też inni co zaśmiecają NEON bezwartościowymi notkami, których zawartość to link na You TUBE...BEZ SŁOWA KOMENTARZA..
  A właśnie dzięki temu cenniejsze notki lecą do piwnicy... "

  To co? usuwać? :)) dopiero byłby krzyk...

  Nie zgadzam się z tym, że promowane są jedynie wpisy które mają wiele odsłon, tak nie jest i wystarczy to sprawdzić.
  Adminów jest kilku i każdy decyduje o promowaniu najlepiej jak potrafi i z myślą o portalu właśnie żeby były różnorodne wpisy, tak uważam.
  Niszowi autorzy też są promowani. Chciałbyś aby jedynie tych promować? w końcu nie o to chodzi chyba?

  Cyprian Polak zrezygnował z blogowania w ogóle a nie tylko na NEonie.

  Pozdrawiam
 • @Astra 12:59:57
  źle sie wyraziełm.. już poprawiam...
  JESTEM PRZECIWNY NIELIMITOWANEMU ZAMIESZCZANIU
 • @Marx 8888 13:35:30
  "Opara i Sendecki nie mają nic wspólnego z finansowaniem portalu"

  Do tej pory wiedziałam, że to pan R. Opara finansuje ten portal. Czy to robi za pomocą fundacji, czy jakoś inaczej to jego sprawa. W związku z tym zdaniem mam pytanie: kto finansuje Neon24.pl?
 • @fan-wolności 13:53:28
  Wiesz, tyle było już zawirowań z NE dlatego moje pytanie. Niech relkamy sobie go finansują, to dobrze. Moje pytanie dotyczyło czy nie przeszedł on w jakieś obece ręce.
 • @Marx 8888 14:02:43
  Tu nie chodzi o US. Napisałam o tym od Fana.
 • @Marx 8888 13:27:40
  No właśnie w tym tkwi problem. Promujecie autorów a nie notki!
  Chodźby teraz na neonie wiszą wypromowane notki, których "poczytność" pozostawia wiele do życzenia :) 40 wejść w ciągu doby w głównej kolumnie ?? No tak jeśli w tytule jest link...to być moze czytelnicy od razu sobie darują lekturę...
  Więc jak to jest? Poczytny ten autor jest czy nie ?
  Autor jest poczytny i trafia do "środkowej kolumny" czy może jest poczytny (choć i to często nie pomaga ..hehe) bo trafił do "kolumny" albo na jedynke.???
  Obserwuje to od dłuższego czasu ..więc proszę sobie darować.. Naiwny może jestem ale nie głupi.
  Ustosunkował się Pan dyplomatycznie. Zresztą ja zwykle nie oczekuje zbyt wiele po oświadczeniach "oficjalnych kanałów"

  MOIM ZDANIEM
  Powinno być tak, że jeżeli notka jest w prawej kolumnie ( świeże notki) i ma sporo wejść i komentarzy (ilość komentarzy liczonych jako unikalnych ! - a nie w toku dyskusji gdzie np zbójnicki pies z arjankiem produkują 50 komentów :) ) TO POWINNO TO BYĆ PODSTAWOWE KRYTERIUM DO PROMOWANA . OCZYWIŚCIE KWESTIA MERYTORYKI jak i schludność , akuratność jeśli chodzi o obszerność ,TAKŻE SIĘ LICZY. Natomiast "poprawność", nośnik ideologiczny itp powinny mieć mniejsze znaczenie. I DOPIERO WYBÓR TEKSTU NA JEDYNKE POWINNY TRAFIAĆ TEKSTY ,KTÓRE ADMINISTRCJA UWAŻA ZA POMOCNE W KSZTAŁTOWANIU WIZERUNKU PORTALU. CZYLI WEDŁUG ICHNIEGO WIDZIMISIE..

  "Nie będę też ukrywał że są przypadki odwrotne czyli całkiem dobrzy blogerzy którzy dzięki swojej awersji ( często podkreślanej) do portalu pozostają na prawej kolumnie. "
  ...WYMOWNE...
  aluzju paniał :)
 • nihil novi sub sole
  nie pierwszy, nie ostatni odkrywasz "niezależność" portalu :(
  takie Déjà vu mam co jakiś czas od czasu powstania portalu..
  dawno temu zaprzestałem pisać notek, nad którymi pracuję dłużej niż ich droga do piwnicy wynosi..
  15min na napisanie notki, tyle założyłem i trzymam się tego, jeśli zachce mi się czymś podzielić..
  polityka portalu polega na skanalizowaniu dużej rzeszy niezależnych ludzi i wrzucenie ich hurtem do piwnicy.. to nie od dziś, a wspólnym mianownikiem jest Koala co to niczym Bolek zerwał się ze smyczy służb, hehe..

  Rób Swoje, bierzesz udział w projekcie "kula śniegowa", która rośnie i nie da jej się zatrzymać, dołóż czasem jeden płatek śniegu, zrobi tak wielu, a zadaniowców wszelkiej maści zmiażdżymy.. tego nie da już się zatrzymać, od nas tylko zależy, czy czara świadomości społecznej przeleje się na czas, aby sprzedawczyków wieszać za życia w świetle nowego prawa..
 • @Marx 8888 14:12:03
  Dziękuję za wyjaśnienia :)))
 • Autor
  W pełni potwierdzam Pana obserwacje. Niektóre "słuszne notki" lub nieuczęszczane "gnioty" miesiącami wiszą na eksponowanych kolumnach.
 • @wk..ny 14:52:19
  ...dzięki :)
  po prostu dzięki...
 • @reflexión 15:17:45
  NO I GENERALNIE O TO MI CHODZI..
  ..PO PRIMO...
 • @Marx 8888 15:12:35
  "aluzju paniał - błąd. Nie wszystko trzeba brać do siebie. "
  OK,TO DOBRZE ...
  "Czyli notki do przeniesienia powinny mieć dużą ilość oryginalnych wejść - zgoda"

  ...i komentarzy... - JAKO PODSTAWOWE KRYTERIUM...

  PS. a limit powinien być. Taki rozsądny to wydaje mi się 2 notki/doba i jednocześnie ok 7-10 tydzień.. automatycznie to głównego nurtu wskakiwałoby więcej autorów. RZADZIEJ PISZĄCY BLOGERZY NASTAWIALI BY SIĘ CZĘŚCIEJ NA PISANIE ..wydaje mi się że czytelność wzrosła by...
  Ludzie lubią poczytać coś nowego.. ALE ŻEBY TAK SIĘ STAŁO TO TRZEBA PRZYNAJMNIEJ NIE ZNIECHĘCAĆ TYCH CO CHCIELIBY PISAĆ.. (MOWA O BLOGERSKIM PLANKTONIE)
 • @Marx 8888 15:30:44
  No tak, tu Pan reflexión (19.03.2016 15:17:45) przegiął trochę...
  Z TYMI MIESIĄCAMI :)
  NATOMIAST NIE FAJNIE BY BYŁO ROZMYWAĆ ESENCJI PŁYNĄCEJ Z JEGO KOMENTARZA...
 • @Marx 8888 15:53:49
  Ale tak wogóle...

  uczciwie byłoby jednak wrzucić ten tekst w bardziej poczytne miejsce...:)
  Chyba nie bi się Pan wolnej dyskusji?
  Wszak sprawa dotyczy nas tu wszystkich!
  Chętnie poznał bym opinię szerszej społeczności na NEON-ie

  Ale pewnie łatwiej jest zostawić aquariusa z boku... za "chwile" notka zanurkuje...

  i po sprawie..
  Prawda ?
 • @herbu Grabie 16:17:19
  Po co uwiarygadniać system, którego częścią jest blogosfera?

  Czy mógłby Pan(i) rozwinąć choćby w kilku zdaniach ?
  Zaiste wielorako można by to zdanie interpretować ...
 • @Paulus.Aquarius 15:42:02
  Fakt. Na głównej stronie artykuły zmieniają się szybciej. Za to na działach stwierdzenie " miesiącami" w odniesieniu do słusznych autorów, to żadna przesada:) nawet jeśli merytoryczna jakość tych notek jest słaba czy wątpliwa.

  Istotnie, chodziło mi bardziej o zasadę lub brak czytelnych zasad.
 • @LoneStar1776 16:39:45
  // Bogusław Jeznach i kilku innych "płodnych" robią tu jako SPYCHACZE !!! niewygodnych tematów. //

  W dziale 'religie i wartości' podobną rolę pełniła słynna katechetka alfa.com.hel, aż ją hejtem przegoniła (na inne działy) inna płodna frustratka o " wdzięcznym" nicku Bara-bar:)))
 • @LoneStar1776 16:32:18
  Dość ostry komentarz celujący min w P. Bogusława Jeznacha.
  Akurat tego blogera cenię za profesjonalizm dziennikarski, WYSOKĄ KULTURĘ OSOBISTĄ WOBEC INNYCH BLOGERÓW i jeszcze kilka innych rzeczy. Czy On i inni "płodni" jak to określiłeś "robią tu za spychaczy" ? Nawet jeśli powstaje taki efekt to nie wynika to z winy każdego blogera z osobna. DALEKI JESTEM OD OD GOŁOSŁOWNYCH OSKARŻEŃ
  Pan BJ np. robi kawał dobrej roboty i trudno mu tu cokolwiek zarzucić. Pisze dobre artykuły a to że spychają one inne to już nie jego wina. To raczej wina modelu przyjętego przez zarządców,neonu którzy według niejasnego klucza skazują plankton na niebyt.
  I dlatego jedynie postuluje usprawiedliwić znacząco dostęp do głównych kolumn na zasadzie ,że żadna notka nie wędruje od razu na środek kolumny ani na jedynkę lecz musi najpierw pobyć w kolumnie "najnowsze wpisy i dopiero na zasadzie rankingu popularności ( wejścia i komentarze) admini przerzucają NOTKI CIEKAWE WG CZYTELNIKÓW. ZABIEG TAKI WYELIMINOWAŁBY ZNACZĄCO PROMOWANIE AUTORÓW NA KORZYŚĆ JAKOŚCI NOTEK. Automatycznie da to szanse poprawić konkurencyjność planktonu względem notek rekinów...
 • @Marx 8888 16:36:53
  Jeśli ktoś ma uwagi czy pomysły to zapraszam do kontaktu na PM.

  PM ? - PAN WYBACZY JA NIE W TEMACIE :)
 • @Paulus.Aquarius 17:06:38
  "I dlatego jedynie postuluje usprawiedliwić znacząco dostęp do głównych kolumn na zasadzie ,że żadna notka nie wędruje od razu na środek kolumny ani na jedynkę lecz musi najpierw pobyć w kolumnie "najnowsze wpisy i dopiero na zasadzie rankingu popularności ( wejścia i komentarze) admini przerzucają NOTKI CIEKAWE WG CZYTELNIKÓW. "

  Taak? nie od razu? a niby dlaczego? i co to za ranking czytelników?
  Jeśli notka jest na stronie głównej nieważne czy po prawej czy na środku to czytelnik ją na pewno znajdzie! :)
  Portal powinieni być "żywy" i reagować nie tylko na "rekiny" czy "plankton" ale również na bieżące wydarzenia.
  Nie znam żadnego innego portalu gdzie stosowano by zasady jakiegoś "pobycia" i ustawiania według rankingu...
  Problemem może być jedynie to co napisał Marx8888 - czyli ilość i jakość wpisów.

  PS może jakieś inne portale przekona Pan o swoich racjach... swoją drogą bardzo jestem ciekawa ich odpowiedzi na zarzuty :)))
 • @Marx 8888 17:32:42
  AAA.OK :)
  Dziękuję..

  No ale już tu się odezwała P.Astra i do parteru mnie sprowadziła ...
  więc nie wiem czy jest sens pisać...
 • @Marx 8888 18:01:01
  Ależ oczywiście cieszy mnie przynajmniej z założenia Pana postawa - tzn otwartość na tę kwestie. Oczywiście prześlę w takiej czy innej formie..na PRIVA
 • @Astra 17:37:27
  Nie znam żadnego innego portalu gdzie stosowano by zasady jakiegoś "pobycia" i ustawiania według rankingu...

  NO BO NEON JEDYNY W SWOIM RODZAJU!

  Zna pani jeszcze jakieś inne FORUM POLAKÓW?

  JAK FORUM ..NO TO FORUM... NA RÓWNYCH ZASADACH...
  .
  ..dla wszystkich..
 • @chrisdigger 18:01:55
  wyrażaj się Pan..
  więcej klasy
 • Śledząc różne notki Szanownych Autorów
  wydaje mi się, że powodzenie mają te, z których ludzie mogą się dowiedzieć tego, czego nie podają oficjalne ścieko media.
  Jako odtrutkę na oficjalną propagandę, której wielu Polaków ma po prostu dosyć.
  Dlatego tego typu wiadomości mają dużo większe powodzenie niż intelektualno - religijne wywody czy desant z Niezależnej, Gazety Polskiej, Gazety itp. czyli w sumie POPIS-u, ogólnie TKM- ( teraz k..wa my)
  Trudno się dziwić, bo Polacy nie są jeszcze, jak na razie, stadem baranów.
 • Do fana-wolności
  Ateizm zawsze był i jest rewolucyjną religią finansowaną przez Żydów. Ateizm stał się synonimem komunizmu.
  Wśród Żydów, tylko niecały 1% wierzy w Boga. Są to Żydzi Ortodoksyjni (http://www.nkusa.org).
  Dlaczego tak się dzieje? IM MNIEJ DLA BOGA, TYM WIĘCEJ DLA ŻYDÓW!
  Na tej bazie zobyli już prawie cały świat. Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, że zdobyli dusze wielu Chrześcijan.
  A to, że Kościół został zinfiltrowany wiem od wielu lat. Kilka pokoleń żydo-komunistów na to pracowało, poświecając nawet swoje własne dzieci.
  Czy to znaczy, że mamy teraz burzyć swoje tradycje, pozbawić się dziedzictwa historycznego, i "likwidować" Chrześcijan (jakby chciał Kosiur)? Jest to "wolność" po żydowsku. "Wolność" od Boga, czyli niewola żydowska, w której pogrążył się ten świat po samą szyję.
  "Samemu staraj się i proś Boga o dodanie rozumu". Ja mogę Ci tylko pomóc na tyle, ile się dowiedziałem i nauczyłem.
 • Marx kłamie dyplomatycznie, lub jest dyplomowanym kłamcą..
  Kody, władzę i stanowisko odda mi tylko jeśli mi się zachce, heheh
  nawet to nie od niego zależy...

  Brak linii portalu.. Jahwizm jest przewodnią linią niepodważalną..

  Większość adminów to katotaliban, ich subiektywne postrzeganie Świata ma odwzorowanie w promocji notek..

  Marxowi nie zazdroszczę, musi wspinać się na wyżyny ekwilibrystyki, aby udowadniać, że szambo to perfumeria.. ale to nie jego wina..

  Promocja Sendeckiego i jego celebryty Hadacza, utrzymywanie hasbary i trolli rozwalających dyskusje, nie jest korzystne dla portalu.

  Zamach pałacowy na Jarka Ruszkiewicza..

  Okradzenie udziałowców..

  Neon ma być niszowym spustem dla niezadowolonych i pralnią mózgów dla niezorientowanych (zadaniowców jest tu większość), jeśli zbytnio wychyli, rozrasta się do miana medium opiniotwórczego, wkracza "niewidzialna ręka"i rozwala portal (kilka razy w historii już to zdarzyło się).


  Więcej grzechów portalu nie pamiętam, wszystkich żałuję, że tak fajny projekt zawalono z premedytacją..

  Wózek za parówkami z kasyna zrobiono, jak to Max mówi :)
 • @Zdzich 18:43:40
  Piszesz nie w temacie.
  Mój sąsiad jest rodzimowiercą, czyli poganinem, jego Bogiem jest Światowid, Perun i nie da się nawrócić na chrześcijaństwo.
  Znaczy się, że jest żydem?
 • @Marx 8888 13:27:40
  Na portalu dominują tematy, - żydzi,bandrowcy, rusofobia,rusofilia,imperializm, religia etc.
  Czy można coś pisać o seksie wraz z obrazkami i czy są szansę na promowanie takich tekstów.
  Profesjonalnych tekstów od profesjonalisty w tym temacie 8-)))))))))
  Pozdrawiam
 • @Zbójnicki pies 19:19:52
  jestem za tym, aby stworzyć specjalnie dla Ciebie zakładkę "onaniści internetowi" i tam i tylko tam będziesz promowany, chyba że GPS będzie trzymał nadal formę, to spadniesz z jedynki..
  w zasadzie wszystkich zadaniowców neonowych bym tam wrzucił.. tylko z Neonu niewiele by zostało :(
 • @wk..ny 19:28:29
  tobie zaproponowałbym - zakładkę - "Kiedyś jeszcze mogłem" a dziś też mogę .... popatrzeć
 • @Paulus.Aquarius 18:07:23
  "NO BO NEON JEDYNY W SWOIM RODZAJU! "

  To może nie eksperymentujmy z nim co?
  Cyprian Polak zakończył swoje blogowanie na kilku portalach i poinformował nas o tym żegnając się, tyle...
 • @Astra 19:32:34
  No dobrze ..zostawmy już CYPRIAN POLAKA...
  PISZĄC NOTKĘ zaznaczyłem,że związek między ta notką a jego odejściem..czy raczej na odwrót ...jest luźny ( "nie jest najlepszym przykładem")

  Notka powstała z mojej wrodzonej potrzeby zmiany świata na lepsze.
  Przy niczym się nie upieram. Staram się jak mogę rzeczowo argumenty stawiać i tyle. A ponieważ dobrymi chęciami wybrukowane jest piekło to JESTEM CAŁKOWICIE OTWARTY NA WSZELKĄ MERYTORYCZNĄ DYSKUSJE ABY WSPÓLNIE UNIKNĄĆ BŁĘDÓW
 • @Oficer Prowadzący 19:33:26
  MÓGŁBY szanowny Pan oficer nie zaśmiecać ?
  Muzyczka przednia :) ale nie w temacie...
 • @Astra 19:32:34
  http://cyprianpolak.blogspot.co.uk/
  ma teraz swoj blog
 • @Marx 8888 19:33:00
  o kurcze..
  a to tak na poważnie ?
  ale jaja :)
 • @Marx 8888 19:58:47
  Marx, cnota krytyki się nie boi a Ty akurat dbasz o portal.
 • @Paulus.Aquarius 19:51:20
  z buzi zrobił cholewę.. nie dostałem dostępu..
  administrować wolałbym burdelem, ciekawiej by było..
  nie ustosunkował się do tego co napisałem o portalu, a tylko do tego, że mnie adminem zrobi.. słabe to było.. ale nie mi oceniać, każdy potrafiący myśleć i czytać sam wnioski wyciągnie..
 • @Marx 8888 19:58:47
  :) miłego seansu w takim razie...
  ps. Wysłałem Panu wiadomość na priva

  Ok ..
  W takim razie ....
  ...... :)
  - Halo ,
  Panie wk..ny ?
  To jak to będzie ..przychyli się Pan do moich postulatów ?
 • @Marx 8888 19:58:47
  hola hola legionisto.. wierzysz w czysty sport w piłce nożnej w Polsce, ładnie naiwny jesteś.. wyniki ustala się przy zielonym stoliku..
  to prawie tak skorumpowany sport jak box :(

  Od amiki odstosunkuj się proszę, bo firmę przejął Samsung, ale dają pracę Polakom.. a Kolejorz to Kolejorz, mimo, że z kolejarstwem nie ma nic wspólnego..

  Do meritum, powiedziałeś "A" to bądź konsekwentny, daj mi dostęp..
  Chcę stworzyć zakładkę "Neonowi Onaniści" z podzakładkami: "hasbara", "kurwinowcy", "jahwiści", "oszołomy"..

  Wiele pracy przede mną, bo już nie wiem jak zaklasyfikować hasbarczyka jahwistę kurwinowca oszołoma?? Chyba będę musiał promować taką personę w każdej z podzakładek..

  Zgłaszam moją gotowość do pieczątkowania na portalu, taki selekcjoner :) Mogę zarządzać zakładką "Neonowi Onaniści" tylko daj dostęp, a nie rzucasz słowa na wiatr..
 • @Paulus.Aquarius 20:12:41
  przemyślę.. na razie czekam na skórzany fotel i sexkretarkę oraz służbowe auto z kierowcą ;)

  A tak na poważnie, to moją opinię o portalu dość dobitnie wyraziłem, a takich dyskusji jak ta przeżyłem wiele.

  Ludzie mieli dobre pomysły, płacili pieniądze za udziały w czymś co chcieli współtworzyć i zostali wydymani..

  Portal jest celowo utrzymywany w takim stanie, nie ma prawa wychylić się, ma tylko kanalizować i indoktrynować.. Wole być odźwiernym w burdelu, tam przynajmniej wszystko jest jasne, a i ciekawiej ;)
 • @Marx 8888 20:24:11
  heh :) adminem nigdy nie chciałem być, ale zwracam honor..

  zakładek nowych jednak nie mogę robić :(
  ja chcę tylko administrować jedną zakładką "Neonowi Onaniści"

  ADMINEM JESTEM.. tylko po co?
 • @wk..ny 20:26:23 ( i Marx8888)
  Panowie wk..ny i Marx8888

  Czy moglibyście dogadać się jak mężczyźni bez obwiniania się już i dosrywania się nawzajem?
  W jakim jesteście wieku? Ja mam 36

  Wierzę ,że stać Was na godne mężczyzn opanowanie w dyskusji i odwagę cywilną potrzebną do podania ręki "przeciwnikowi".
  Nie wiem na ile te przepychanki ( w kwestii administracji) to blef a na ile fakt... ale tak czy siak potrzebna jest tu zgoda...
  parafrazując reklamę pewnego banku...

  ...WYŻSZA KULTURA BLOGOWANIA ... :D
  oczywiście w imię wyższych celów i wartości
 • @Oficer Prowadzący 20:36:01
  lubię Cie na tyle, że jak będziesz grzeczny nie polecisz..

  koniec z jahwizmem, usrealizmem, kurwinowizmem..
  trzymaj się tego, a będzie dobrze ;)
 • @Paulus.Aquarius 20:39:40
  fakt: "małpa dostała brzytwę" heheh

  a tak na serio, mam dostęp, wiem przynajmniej kto kogo zbanował..
  ręka mnie świerzbi aby użyć władzy, ale nie wykorzystam tego..
  fajnie zobaczyć jak to wygląda od drugiej strony..

  Dzięki Marx :)
 • @wk..ny 20:47:03
  już wiem, dla czego promowani są autorzy.. bo admini nie czytają. za darmo umarło, a wolontariat to zguba portalu.. admin to praca na cały etat
 • @wk..ny 20:47:03
  Może jak już, zajmij się klonami: niechby jeden bloger czy komentator mógł pisać tylko pod jednym, jedynym nickiem a nie, że jest blogerem lecz ma do tego jeszcze kilka nicków do czynienia tłumu.
 • @wk..ny 20:50:10
  To wyjaśnia sytuację, więc zarabiaj dużo a uczciwie.
 • @wk..ny 20:47:03
  fakt: "małpa dostała brzytwę" heheh

  to było dobre ..
  hehe :)
 • @wk..ny 20:47:03
  Nie wykorzystujesz władzy? ryli? :))
  Nie ja promowałam GPS ale jeśli został promowany to nie podważa się decyzji tego co to robił.
  I dlaczego zniknął ten wpis Paulusa Aquariusa? hę? Po co go wysłałeś na żółty pasek?
  Przecież tej funkcji już dawno nie ma!
  Może poćwicz najpierw na swoim wpisie co?
  Machnij jakiś intelektualny wpis poznaniaczku taki w 15 minut :) i ćwicz aż się nauczysz!!
 • @Astra 21:03:49
  to mam pytanie, dlaczego na 1 większości nie mogę dać???
 • @Astra 21:03:49
  Oooo :))))))))))))))))))))) widzę, że za 1 się zabrałeś... wszystkie wykasujesz?
  Myślałam, że w Poznaniu "som same najlepsze" ...
  Zaraz wygasisz cały portal chopie :)))))))))))))))))))))))
 • @Astra 21:03:49
  na GPSa powinno pójść zawiadomienie do prokuratury za podważanie państwowości, do lochu go nie włożyłem aby nie promować
 • @Astra 21:03:49
  o kuźwa... to się dzieje naprawdę ...ale beka... :D
  faktycznie "małpa dostała brzytwę" hehe ( żartowalem)
  ...coś mi nie grało z tym moim wpisem co znikł na chwile :)
 • @lorenco 20:57:19
  ja adminem nie jestem nawet w wolontariacie.. to klątwa Marxa :)
 • @wk..ny 21:08:52
  dzieki stary...
  alllaaaaaaaaaah akbar !!!!!... :) hehe


  tylko uważaj ...coś tam spier...łeś na jedynce... :)

  P. Astra dzisiaj nie zaśnie ......!

  Komedia na NEONIE ... :)))))))
 • @Paulus.Aquarius 21:17:10
  "P. Astra dzisiaj nie zaśnie ......!"

  I tutaj się mylisz :))))

  Dobranoc
 • @Astra 21:24:05
  Dobranoc !
 • @Paulus.Aquarius 21:17:10
  pytałeś o wiek, mam 35.. Marx ma mnie za dzieciaka, a pies za starca.. obaj błądzą..

  komedią jest to, że nie mogę dać Twojego wpisu na 1

  1 są odgórnie przypisane? albo dostałem ograniczone uprawnienia od nadadmina.. to wyjaśnia, że na 1 są zawsze te same osoby.. tak to wygląda z mojego pulpitu..

  takiej zabawy na NE nigdy nie miałem :)))))))))))))))
 • @wk..ny 21:32:09
  "takiej zabawy na NE nigdy nie miałem :))))))))))))))) "

  No ja też... :)))))

  A z tą jedynką to coś nie halo się porobiło..bo zawsze zmieniały się trzy strony...a teraz dwie są tylko... :)))))

  Nie wiem czemu ale nie mogę się przestać śmiać... :)))))
  Rozwaliła mnie ta cała akcja... z tym administrowaniem

  Pożyjemy zobaczymy co dalej ... :)
 • @Paulus.Aquarius 21:41:59
  ja mam większą zwałę, uwierz.. :)))
  obecnie razem ze mną jest 13 adminów..

  na 1 można wsadzić kilka osób tylko i tu widzę problem..
  a także wytłumaczenie, dla czego zawsze te same osoby okupują 1

  Napisałeś notkę z pytaniami, sprawy potoczyły się dziwnie, ale masz przynajmniej odpowiedź!

  Ja nikogo nie chcę banować, kasować.. odbanowałem partyzanta tylko :)

  Może Lodzik spokornieje, a maxiu przestanie tyle pić?? marzenia, heheh
 • @lorenco 19:13:01
  Na pewno nie jest ani Żydem, ani żydem.

  Jest idiotą.
 • @nonscolar 21:57:59
  Przedstawił się Pan szerszej publice, dziękujemy,
  tak na przyszłość pisz "jestem" to jest poprawna forma..
  a Swój filosemityzm zostaw za drzwiami portalu, nawiedzonych jahwistów jest tu aż nadto..
 • @wk..ny 21:50:50
  nieźle, nieźle...
  ale wesoło się zrobiło choć na chwile.. warto było arta smarnąć :)

  To do następnego !
  Spadam bo już mnie gały pieką ..
 • @nonscolar 21:57:59
  Czyli Słowianie to idioci i ich wierzenia były/ są idiotyczne?
  Pięknie dziękuję za wpis, buta żydowska wyszła z buta: jutro pójdę do sąsiada dowiedzieć się więcej na temat wiary moich praprzodków.
 • @LoneStar1776 18:49:55
  Głupi jesteś. Już ci tyle razy udowodniłem. ...
 • @lorenco 19:13:01
  "Mój sąsiad jest rodzimowiercą, czyli poganinem, jego Bogiem jest Światowid, Perun i nie da się nawrócić na chrześcijaństwo. Znaczy się, że jest żydem?"

  Ależ skąd? Jest tylko półgłówkiem (dialektycznie: użytecznym idiotą) z korzyścią dla żydów.
 • @Zdzich 23:07:15
  Tak jak wyżej napisałem: jutro idę do sąsiada dowiedzieć się tego o czym mało wiem. Nazywanie człowieka, którego się nie zna i nic się o nim nie wie, półgłówkiem, nie powinno cechować chrześcijanina.
 • @fan-wolności 20:12:31
  Widzę, że ponownie starciłem czas na cepa, który się uwolnił (a może tylko wolno myśli?).
 • @lorenco 23:15:25
  Poznałem go z Twojego opisu i wstępnie zaszufladkowłem celem ułatwienia analizy. Wiem, że pozory mylą i nie jest to ostateczna diagnoza.
  Zapytaj się kto był jego faworytem na prezydenta, i w ten sposob poznasz go lepiej.
  Nie wszyscy Chrześcijanie klęczą ze złożonymi rękami. Moim faworytem, jak na 100% mężczyznę przystało, jest ksiądz z mieczem pod sutanną. :)
 • @Zdzich 23:47:50
  OK.
 • @Marx 8888 13:35:30
  Użyję twego stylu nieboraku i powiem, że "pieprzysz jak chory" próbując uratować wizerunek "obiektywizmu" , a tak naprawdę ty i reszta adminów, to grupa zapyziałych, zawistnych i politycznie sformatowanych osobników, którzy "walczą" z "przeciwnikami politycznymi".

  Jesteście jednostronną opcją: bezkrytycznie prokościelną ( pro hierarchiczną KK), antynarodową ( mowa o antypolskości), pro PiSowską, antysłowiańską, antyrosyjską, antyracjonalną ( aksponujaca chorobliwy sentymentalizm "patriotyczny"), propiłsudczykowską ( zachwyt Międzymorzem, Orbanem, zakamuflowanym żydostwem itd.), dewocyjno-pseudonarodową ( wzorem "redaktora narodowego" Sendeckiego. Dalej nie chce mi się analizować...bo i po o:)))

  Dowów obstrukcji i zapyziałej małostkowości i tendencyjnej interesownosci na własnym przykladzie. Od czasu jak wytknałem waszej "paczce" manipulacje, traktujecie teksty przeze mnie umieszczane, tak jak w ogóle materiały WPS ( patrz teksty D.Kosiura) jako jeden z najważniejszych obiektów do zwalczania i spychania w " NEonowy niebyt" . 4000- 7000 odsłon nie mówiąc już o ewenemencie ponad 10000 odsłon w ciągu 2 dni , to jest dla waszej szajki za mało żeby tekst został na stronie głównej, a nie daj Boże na czołówce.
  Szkoda słów, po prostu smarkateria.

  Przykład
 • @LoneStar1776 16:39:45
  100% zgoda.
 • @
  Natomiast "obiektywni" seniorzy dwu-osobowego towarzystwa wzajemnej adoracji WPS, czyli Kosiur i Ziemiński "stanislav", jednomyślnie identyfikują się z poziomem takich perwertów jak "ninanonimowa", LoneStar, lub "fan-wolności", który zaprezentował (powyżej) KICZ zrobiony z cudownego obrazu Matki Boskiej w Guadalupie jako "obraz zatwierdzony przez KKR".
  Codzienne teksty WPS'u typu "zlikwidować Kościół i Katolików" są sensacją(!) i dlatego mają tyle odsłon. Ale jeśli chodzi o ich perfidny przekaz, to nie kwalifikują się nawet na jednorazowe pokazanie.
  Tylko nie zasłaniajcie się Żydami, o których - na przekór własnej działalności - piszecie prawdę.
  Dwu-osobowe towarzystwo wzajemnej adoracji WPS jest problemem, a nie rozwiązaniem. Ich archiwalne teksty z okresu "świetności" Kiszczaka i jego drużyny to materiały, które powinne znaleźć się w teczce obrony Grzegorza Piotrowskiego, ale nie w NEon'ie.
 • @Zdzich 03:26:04
  Nie rozumiem Twego katolickiego serca.
  Co Tobie przeszkadza, że ludzie mają różne wiary i poglądy?
  Mają też różne myśli. Czy to źle?
  Nie wiem co myślą zwierzęta, pewnie działają instynktownie. Podobno Bóg dał nam ludziom rozum po to, żeby nie tworzyć stad baranów.
  Jednak na Ziemi okazuje się, że niektórzy chcieliby pasać owieczki .
  A owieczki może pasać tylko Bóg, nie ktokolwiek i nie Ty!
  Chyba, że uważasz się za Boga, ksiądz jesteś?
 • @lorenco 04:43:10
  "Co Tobie przeszkadza, że ludzie mają różne wiary i poglądy?"
  Chcesz tu publicznie narzucic koncept, ze mi to przeszkadza. A tu, jak na złość Tobie, mi to wcale nie przeszkadza. Wrecz przeciwnie! Podziwiam wspanialy swiat stworzony przez Boga rasowo i mentalnie zroznicowany. Nawet kazde drzewo jest inne, nie mowiac o płatkach sniegu.
  "Podobno Bóg dał nam ludziom rozum po to, żeby nie tworzyć stad baranów."
  Nie "podobno", tylko na pewno. "Jednak na Ziemi okazuje się, że niektórzy chcieliby pasać owieczki."
  TAK! Ci "niektorzy" to Lewica, ktora traktuje wszystkich jak owieczki (zapytaj Kosiura) oraz narzuca swoj ateistyczny program globalizacji oraz zniewolenia kreując homogenizowany świat "mieszanki ludzkiej" (fikcyjną "human race" - jak wymawial to John Lennon w swoim marxiźmie śpiewanym lub "globalną wioskę" zarządzoną przez sołtysa Hillary Rodham Rosenberg Clinton). Ostatnio nawet płeć ujednolicają!
  To sa wlasnie osobnicy, przede wszystkim Żydzi, ktorzy uważaja się za Boga i podzielili juz społeczności wszystkich krajow na "my"(rząd) i "oni"(barany).
  Ja jestem przeciwny temu podziałowi i homogenizacji podatników (barany!), ale nie narzucam swoich poglądow na nich wychodząc z założenia, że na głupca nie ma lekarstwa. Podobnie czyni Kościół.
  Ja oponuje tylko metody narzucania poglądów przez bezczelnych głupców, ktorzy podrzucaja wierutne kłamstwa i oszczerstwa!
  Najblizszym dowodem na to jest powyższy KICZ ukazujący cudowny obrazu Matki Boskiej w Guadalupie (który, kłamie autor: "został zatwierdzony przez KRK") wyswietlony przez "fana-wolności". Ten złośliwy idiota nie zna ani jednej pracy naukowej napisanej n.t. tego (prawdziwego) niesamowitego obrazu.
  Innym przykladem moze byc natrętna opowieść Kosiura, ze niby papież Franciszek opowiada sie za depopulacją i ludobójstwem w swojej Encyklice "Laudato si".
  Jeśli Ty podciągasz tego typu kłamstwa i wymyślne oszczerstwa pod slogan "odmienne poglądy", to z Tobą jest coś tutaj grubo nie w porządku. Zastanów się.
 • @Astra 17:37:27 Portal dla masochistow
  Z wielka uwaga I zadowoleniem przyjalem wiadomosc o powstaniu portalu ponoc polskiego ,narodowego ,portalu majacego zrzeszyc I skupic wokol siebie patriotow Tak bylo na samym poczatku ale juz po osobistym spotkaniu z panem Ryszardem opera I gen Wileckim w redakcji na Nowym Swiecie, po kilku rozmowach z Tomkiem parolem, zorientowalem sie ze tutaj nie chodzi wcale o Polske I Polakow tylko o czyjs prywatny interes Przygladalem sie a nawet sam pisalem komentarze co spowodowalo ze zostalem zablokowany przez uwczesnych administratorow powodem byla ostra dyskusja z psychopata ktory atakowal mnie za polskosc za patriotyzm Potem jego wydalono ale dla mnie to zadna satysfakcja Poznalem kilku blogerow ,nadal przegladam ale juz rzadziej co sie na Neonie dzieje a dzieje sie coraz gorzej oczekiwania pana Opary na wypromowanie go na mesjasza spelzly na niczym Portal nie zarabia wiec nie odniosl sukcesu finansowego mysle ze sa dwie mozliwosci albo portal ma za zadanie sprawdzania nastrojow panujacych w blogosferze albo jest tworem masochistow dla masochistow Pozdrawiam z Nowego Yorku Stefan Michal dembowski Stowarzyszenie Demokracja USA stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @wk..ny 20:26:23
  Prosze o kontakt w sprawie zalozenia patriotycznego pottalu czysto polskiego Stefan Dembowski NY stowarzyszeniedemokracjausa@yahoo.com
 • @chrisdigger 09:02:00
  W Pana tekstach pomiędzy mieszanką wulgaryzmu, sarkazmu, bezczeności ze szczypta wyzwisk często da się wyczuć swoistą głębie.. Głupiś Pan na pewno nie jest..
  ..ale...
  czy aby naprawdę musi Pan tak drastycznie deformować normalną formę komunikowania się?
  Doświadczenie( niestety)podpowiada ,że taka "mowa" poprzedzona wewnętrznym dyskursem we wnętrzu umysłu jest wynikiem mixu w bani jaki powstaje gdzieś między nachlastaniem się, kacem, nafukaniem a zjazdami..
  Może czas zadbać o higienę umysłu..
  Bez urazy
 • @Marx 8888 09:47:34
  co klasa, to klasa.
  PRZYWROCIC MAX VON STIRLITZA
 • Pan Marx 8888 09:47:34
  Noooo....tak trzymać .
  Kolejna reaktywacja?

  muzyczka

  https://www.youtube.com/watch?v=AHWLVxg8MxA
 • @Marx 8888 09:47:34
  PS.
  Może jeszcze całkowity zakaz banowania i wolność wypowiedzi.
  :)
 • @chrisdigger 10:11:30
  NIE JESTEM NIESTETY W STANIE WYSŁAĆ CI PRYWATNEJ WIADOMOŚCI WIĘC WALE TUTAJ


  Chcesz pogadać twardzielu w cztery oczy?
  proszę bardzo..
  skype :
  pabloaquarius.
  Rozmowa może być w 4 oczy lub możemy ją nagrać ..na yt i opublikować na NEONIE...

  CZEKAM NA ODP.

  konkrety tylko, kurwa mnie interesują, żadnych zbędnych komentarzy
 • @chrisdigger 10:41:46
  O CZYM TY PERDOLISZ..

  KONKRETY.. MĘSKA ROZMOWA..
  SPOTKANIE JAK TAM WOLISZ...

  MORDA NIE SZKLANKA NIE ZBIJE SIĘ..

  BUNDESLIGA??

  ŚLĄSK WROCŁAW Z TEJ STRONY
  TROCHĘ SIĘ LATAŁO ZA MŁODYCH LAT..

  KONKRETY PLS
 • @Marx 8888 10:50:34
  :)
  Które to już trzaśnięcie drzwiami obrotowymi?
 • Pan Max 10:55:55
  JA myślę, że sprawa wózka jest jasna - piszą o tym nawet miejscowi.
  A teraz, kiedy juz wszystko wróciło do normy po "powietrznych" perturbacjach, wszyscy(?!) będą żyli długo i szczęśliwie. Jedynie chyba tylko żołnierzykom coś się popierdoliło pod kopułkami i myślą, że układ zawarty jak się komuna obalała jeszcze działa.
 • @chrisdigger 11:01:18
  NO TO JAK TYLKO W GĘBIE MOCNY JESTEŚ

  TO ODPUŚĆ SOBIE ZACZEPKI BO SIĘ MOŻESZ KIEDYŚ FATALNIE PRZELICZYĆ.
 • @Marx 8888 11:44:11
  MASZ RACJĘ ,ŻE PYSKATYCH GNOJKÓW NIE BRAKUJE TUTAJ.
  ALE TO NIE ZNACZY ,ŻE TRZEBA SIĘ UGINAĆ POD NIMI...

  tematy można ruszać ..jak najbardziej.
  A na cwaniaczków w gębie metody też są . Moja znajoma ( ex- pani) jest komisarzem w terrorze kwp Gdańsk. W związku z tym mam pewną techniczną wiedzę jak można w razie czego frajerstwo namierzać

  Na pewne rzeczy nie wolno sobie pozwalać.

  ten cały max ostro przekroczył granicę

  ZUPEŁNIE BEZPODSTAWNIE NABLUZGAŁ NIE ZNAJĄC MNIE ZUPEŁNIE..
  JAK NIE PRZESTANIE TU KOMENTOWAĆ W TEN SPOSÓB TO MU SIĘ OSTRO DO DUPY DOBIORE. NAWET JAK W RAJCHU SIEDZI
 • @chrisdigger 11:59:56
  "THE END.."
  GENUG !

  I TEGO SIĘ TRZYMAJ...
 • @Marx 8888 11:44:11
  PS.
  WIADOMOŚĆ NA PRIV CZYTAŁEŚ ?
 • @chrisdigger 12:19:36
  MOIM CELEM NIE JEST NA PEWNO CELEBROWANIE JEGO ODEJŚCIA

  TO BYŁ PRETEKST DO ROZWINIĘCIA DYSKUSJI O KSZTAŁT NEONU

  NATOMIAST TWOJEGO SENSU ISTNIENIA TUTAJ NIE WIDZE.

  PASOŻYT ŻERUJĄCY POD CUDZYMI NOTKAMI..

  NIE MASZ NIC DO POWIEDZENIA W TEMACIE...

  no to..
  Auf Wiedersehen!
 • @chrisdigger 12:23:41
  NAPISZ JEDNO SŁOWO NA NEONIE ZE SMARTFONA...
 • Pan Max i Pan Paulus.Aquarius
  PRZERWA.

  https://youtu.be/1z3m1L6ZKiw

  PS.
  Ciekawa jest kariera tego gościa z Kielc.
 • @chrisdigger 12:45:18
  http://i1.memy.pl/obrazki/89a265310_o_ja_pierdole.jpg
 • @Marx 8888 13:23:55
  czyli kto ?
  wk...ony ???
  :)
 • @chrisdigger 13:11:24
  odpierdolisz się śmieciu ?
 • ----POLAKÓW PORTRET WŁASNY ----MUSI BYĆ jeden wspólny mianownik !
  https://www.youtube.com/watch?v=LRIkJTmn1GQ
 • @stan w 23:36:04
  jakoś ostatnio zabrakło ci argumentów żeby odpowiedzieć na maila..
  także mogę cię sobie odfajkować jako
  zwykłego frajera...
  ban już teraz czy najpierw coś tu wyrzygasz?
 • Zawsze możesz...
  Stworzyć KLONA, choćby na RUSKIM (poza zasięgiem USSRAela?) serwerze, i ceny pewnie przystępne :)

  Ale generalnie (niestety) ZGODZĘ się, że NE24 ma się NIJAK do NOWEGOEKRANU.... żal 4 litery ściska, a WTEDY zapowiadało się tak raźnie.
 • @wk..ny 19:01:35 - ALEŻE DROGI PANIE ADMINIE WK...NY...
  Pozwolę sobie zauważyć, że atakowanie Pana Marxa8888 jest nie na miejscu. Przecież to właśnie prośby i wpływy tego dzielnego admina (też administruje portalem) sprawiły, że Pan zaprowadza porządek (podczas swojego dyżuru administracyjnego) na portalu.
  +
  Z przykrością zauważam również, że nazywa Pan "grzechem" "promocję Sendeckiego i jego celebryty Hadacza" przez portal. Ja akurat uważam to za wielką zasługę NEon24 dla Polski - że skomplikowana sprawa Hadacza może akurat tutaj być rozwikływana, analizowana. Hadacz odkrył kilka niezwykle ważnych momentów w polityce polskiej, najważniejszym z tych momentów było pobicie go przez ochroniarzy Andrzeja Dudy w dniu 17 maja 2015 w gmachu TVP. Hadacz ujawnił, że prowodyrem tego pobicia jest żołnierz armii izraelskiej, obecnie poseł do sejmu. Pan jako narodowiec powinien w tej akurat sprawie mocno nadstawić ucha i nosa na wiatr, okazać specjalną czujność. Ja się bardzo dziwię, że tak wielu narodowców bagatelizuje sprawę Hadacza. Jest jakieś obez-hołowienie w temacie Hadacza. Jakaś blokada emocjonalna. Jak by jakiś Sowiet z bagnetem w mózgach Kolegów siedział i dźgał te mózgi jak tylko zaczynają w myślach wymieniać naziwsko Hadacz. Na naszym portalu o tym pobiciu Polaka przez Żyda napisałem i zawiesiłem filmy opisujące całe zdarzenie. Był to czas, kiedy WSZYSTKIE media, w tym również media związane z Ojcem Rydzykiem* KŁAMAŁY - że to Hadacz zaatakował Dudę.
  Bardzo mnie zaskoczyła informacja, że Pan nie dotarł do prawdy. Bardzo mnie oburza, że Pan twierdzi, że "Promocja Sendeckiego i jego celebryty Hadacza, utrzymywanie hasbary i trolli rozwalających dyskusje, nie jest korzystne dla portalu." Tak sformułowana myśl stawia TELEWIZJĘ NARODOWĄ w jednym szeregu z hasbarą i trollami. Czyli zrównuje Pan polskie elitarne środowisko narodowców z Żydami zwalczającymi polskość w internecie i osobami zaburzonymi, nękającymi wszystko spontaincznie, bez celu. Pan się po prostu myli co do nas, Drogi Panie.
  Tak się okurat składa, że "promocja Sendeckiego" odbyła się w latach 2004-2008, kiedy jeszcze portal NowyEkran, obecny NEon24 nie istniały. Zaczeło się od wprowadzenia kamer w warszawskiej izbie wytrzeźwień, co było potężnym ciosem w ubeków z samorządu warszawskiego, policji, wojska i służby zdrowia. Tak się zaczęła "promocja Sendeckiego". Owszem, ja już wtedy byłem w gronie dalekich znajomych Prezesa Opary (którego poznałem w roku 2000-nym) ale do roku 2011-go ja z nim nie współpracowałem. Dalej - "promocja Sendeckiego" obok wielu różnych działań medialnych to była akcja na rzecz wykopania Geremka z Powązek (2008), która wstrząsnęła pozytywnie prawicową i lewicową myślą polityczną, była prekursorska dla późniejszych protestów na pogrzebie Mazowieckiego, Jaruzelskiego i Kiszczaka, zablokowała publiczne pochowanie zbrodniarki komunistycznej Wolińskiej.
  "Promocja Sendeckiego" odbyła się w latach 2007-2009 na forum pro-WASP-owskiego portalu Fronda (FF), podczas tej "promocji" wykazałem że jest to portal WASP-owski, judeo-chrześcijański. Byłem na tamtym portalu opluwany i dezawuowany, prześladowany własnie za polskość, za wytrwałą pracę medialną na rzecz polskiego interesu narodowego (PRS). Pochwalę się Panu, Drogi Adminie - że ubiegłem nawet Redaktora Stanisława Michalkiewicza w rozpoznaniu tamego środowiska i podaniu do publicznej wiadkości - że to jest środowisko anty-polskie, a-polskie i dys-polskie.
  Dalej - proszę zauważyć, że dwa wielkie wydarzenia medialne "promujące Sendeckiego" odbyły się na YouTubie, zupełnie poza NEonem24. Pierwsze to był film TELEWIZJI NARODOWEJ o ataku pogaństwa podczas procesji Bożego Ciała na Ursynowie (2013), a drugi - to był film o tym jak rozprawiam przeciwko masonerii WASP-owskiej pod kolumną Zygmunta (2015). Ten ostatni film Wrodzy opisują fałszywie jako kłótnię Sendeckiego z imigrantem, żeby zataić sens przesłania anty-WASP-owskiego.
  Proszę policzyć ilość wejść na moje artykuły na NEonie i na filmy na YouTubie i wtedy się Pan przekona, że nie tylko jestem promowany na NEonie, ale również promuję NEon. Proszę policzyć, ile razy byłem na NEonie na jedynce, ile razy na tydzień zamieszczam teksty, porównać to do ilosci innych publikujących - i przyznać, że Pańska surowa ocena była za surowa.
  Dalej - proszę ZWAŻYĆ ciężar moich tekstów, spraw w nich poruszanych. Niektóre są arcy-istotne dla Polski, na przykłąd afera ołówkowa, czyli fałszowanie dokumentacji medycznej w Szpitalu Wolskim. Za tą aferą stoi cień dyrektora Szpitala Wolskiego, zięcia zbrodniarza komunistycznego i ubeka Eugeniusza Szyra - ta osoba obecnie jest przy Prezydencie Dudzie i stanowi dla niego śmiertelne niebezpieczeństwo.
  Niestety, ale Drogi Panie Adminie - Pańskie powołanie taki własnie ma zakres - poznać i pomagać innym poznać CAŁĄ PRAWDĘ.
  Zaskoczony jestem otwartym atakiem na Boga-Jahwe w wykonaniu Pana Pana Administratora Wk...nego. Jako narodowiec pragnę Kolegę ostrzec, że walka z Bogiem-Jahwe ma zawsze ten sam finał. Ktoś musi przegrać. No, a przecież Nasz Bóg-Jahwe przegrać nie może.
  :)
  ==========
  * już chociażby to - że się przeciwstawiłem kłamstwom na temat Hadacza publikowanym przez Radio Maryja i TV TRWAM jest dowodem, że nie podlegam Służbom Watykańskim.
 • @stanislav 01:22:14 - ALEŻ PANIE PREZESIE ZIEMIŃSKI... DOKTORZE...?
  Nie może Pan o Sendeckim i przyjaciołach Sendeckiego pisać jak o zdrajcach narodu, kiedy to właśnie my jesteśmy tego narodu najlepszą, najmądrzejszą i najbardziej świadomą cząstką. Bycie katolikiem jest bardzo ważne i słuszne, ponieważ to właśnie Kościół Święty Matka Nasza jest Ramieniem i Ciałem Boga obecnym w Świecie. Pan myli (czy specjalnie? przecież jest Pan doktorem?) naszą Wiarę Świętą i podległość wobec Slużb Watykańskich - Służb Bertone. Owszem, nie kto inny ale właśnie Sendecki na kilka lat zanim zaczął działać NowyEkran, a później NEon24 - odkrył mroczną rolę Bertone w tych Służbach i zaczął ścigać Złe Wpływy Kardynała Bertone, tą istną diabelską infekcję anty-katolicką. Dałem temu wyraz w licznych publikacjach, m.in. na forum portalu Fronda.pl (FF) zanim się tamten portal nie odkrył jako pro-WASP-owski.
  To własnie dzięki sprawie Hadacza ujawniła się komitywa Służb Bertone z Żydami operującymi przy Prezydencie Dudzie. A kto ujawnił tę aferę i gdzie? Czy może Ziemński vel stanislav? Nie! To Sendecki i TELEWIZJA NARODOWA sprawę pokazuje. Ja się domagam od Pana Doktora, żeby Pan się po prostu ze sprawą zapoznał rzetelnie, jak naukowiec i humanista, a nie bazował na emocjach. Nie każę się Panu przecież zaisywać do fan-klubu Hadacza, lecz przeanalizować - jakie działania podjęły przeciwko Hadaczowi Służby Izraelskie, WASP-owskie i Bertonowskie. Niech Pan na to pod tym kątem popatrzy.
  Naczelnik Państwa, kiedy jasnym się stawało, że Andrzej Hadacz przeszkadza w wypromowaniu się przy Krzyżu pod Pałacem Prezydenckim posłanki Czerwińskiej i szefa Polskiego Radia Pereiry - pozbył się naszego polskiego celebryty w niezwykły sposób - rozkazał mu iść na gejowską paradę, niby to jakieś specjalne zadanie wykonać. Użył autorytetu swojego i Radio Maryja, czyli Kościoła Świętego Matki Naszej - aby pozbawić Polaków kontroli sytuacji, aby wypromować Żydów na szefów polskich mediów i liderów (za Czerwińską i Pereirą postawił Kurskiego, Wildsteina Młodszego i Stankiewicz). Panie Doktorze, czy Pan jest ślepy? Czy Pan ma jakieś klapki na oczach, założone przez Naczelnika Państwa?
  Dlaczego Pan mnie obraża i dezawuuje organizacyjną pracę w kierunku rozpracowania Akcji Krzyż? Domagam się od Pana całkowitego zweryfikowania swojego podejścia i do mnie, i do TELEWIZJI NARODOWEJ, i do sprawy podległości wobec Służb Bertone.
  Zaliczając mnie do agentów Kardynała Bertone i Wojciecha Giertycha - podnosi Pan rękę na Polskę. Szkodzi Pan Naszej Matce Ukochanej, Ojczyźnie i Narodowi. Oby się Pan nawrócił z tej Drogi Złej.
  + Amen!
 • @herbu Grabie 17:21:31 - ALEŻ DROGI DOKTORZE MARKU...
  Stanowczo protestuję przeciwko takiemu stawianiu sprawy. Ja w ogóle nic nie wiem o żadnym żydowskim ojcu Generała Jaruzelskiego. Doktor się myli co do mnie. Żadnego Waszego artykułu nie czytałem ostatnio, bo zarobiony jestem. Mam proces z Bublem i ze Szpitalem Wolskim - które mnie strasznie denerwują. Wysysają ze mnie krew, te wampiry energetyczne. A już na pewno nie odwróciłem się od Kolegi Doktora. Co Wy mi tu w ogóle insynuujecie, Kolego? A piszcie sobie o Jaruzelskim co chcecie, byle celnie!
  [oburza się, nadyma!]
  Czy ja mam do Was pretensje - że nie przyjeżdżacie na moje rozprawy do Warszawy do sądu? Że nie dzwonicie do mnie co dwa tygodnie się dowiedzieć - co w sprawach drgnęło? A widzicie. A Wy mi - że ja się do Was odwróciłem, bo nie przeczytałem jakiegoś Waszego tekstu o jakimś Żydzie, ojcu Jaruzela. O tym, że Jaruzel to Żyd plotki są rozsiewane od zawsze, odkąd żyję. A trochę już żyję na tym świecie. W ogóle dla mnie nie jest cymes takie plotki. Mało zabawny mały antysemityzm. Zapalenie kukły Sorosa pod Ambasadą Niemiec - o, to jest cymes! To jest antysemityzm wielkiego formatu! Tą drogą iść należy!
  Teraz w internecie mało kto co czyta. Ludzie się niepismienne zrobiły. Ludzie pragną scen, kina akcji, rozróby i mordobicia z kopulacją! Weźcie to pod uwagę, Kolego Doktorze. Proszę Was.

  ==========

  @Paulus.Aquarius 16:27:25 // Za wpisy na blogu lub filmy umieszczane przeze mnie na youtube wielokrotnie spotykały mnie nieprzyjemności. Nie zgłosił się nikt z propozycją współpracy. Przeciwnie. Kilkakrotnie media podejmowały temat wprowadzony przeze mnie do debaty w celu dyskredytacji. Raz przy okazji "szkieletów na budowie metra" poważnie myślano o wytoczeniu mi procesu. Po napisaniu notki, że Jaruzelskiego ojcem był Szmul Marguljes nawet bliscy mi do tej pory blogerzy (Sendecki, Czeczetkowicz) uznali mię za osobę z zaburzeniami. Lepiej samemu odejść niż mię zbanują. // nadużycie link skomentuj // herbu Grabie 19.03.2016 17:21:31
 • @chrisdigger 09:02:00
  Nie zadzieraj koszuli jak cie nie pierdola Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930